Споделена история от Наркотици и алкохол

Дрогираха ме без мое знание и позволение
Здравейте, жена на 23 години съм, работя и уча в Дания. Където живея аз няма чак толкова много българи, дружа главно с чужденци, но от два месеца започнах да се събирам с едни момичета българки, а покрай тях и с техните приятели. Наскоро една от тях ме покани да отида нагости на нея и приятеля й (те живеят с още двама българи) и аз се съгласих. Минаха през нас и ме взеха с колата и започнаха да се шегуват и да ме сватосват с един от техните съквартиранти. Когато бяхме вече у тях всичките пиха и нямаше кой да ме върне вкъщи, нямаше и автобуси, така че трябваше да се съглася да остана при тях за вечерта. Помня, че си сипах мънико водка с ябълков сок, позамаях се, но след това вече ми се губи какво точно стана. Предложих на приятеля на моята приятелка да си правим оргия, след което отидах до хладилника и отворих бутилка с някаква течност и без да проверя какво е, започнах да се наливам. Накрая връхлетях в една от спалните, която се оказа на момчето, с което ме сватосваха и тръгнах да се преобличам, но вместо това се събляках гола и тръгнах да се връщам при другите в това си състояние, а той влезе и ме загърна с една хавлия. Слязох до долу, седнах на пода и заплаках, цялата стая ми се въртеше, върнах се горе и си легнах на леглото до момчето гола и така й се събудих на сутринта. Най-странното е, че на сутринта всички се преструваха, че нищо съществено не е станало, никой не спомена нищо, а аз сякаш бях лишена от всякакви емоции и чувства относло случилото се, дори срам не изпитвах. Приех, че съм пила в повече и не се задълбочих. Мина се обаче известно време и се събрахме доста хора у нас и тогава се случи същото нещо, смесих два концентрата, те ми дадаха да си дръпна веднъж уж от някакъв джойнт, но малко преди джойнта всичко ми се губи. Бях в нещо като в транс, другите ми приятели казват, че не съм възприемала нищо и съм говорила несвързано, по едно време имах чувството, че ще умра, цялата ми енергия беше насочена към това да се боря за всяка глътка въздух с голямо усилие, бях много бледа, с големи зеници и ниско кръвно. Аз пия към 3 пъти годишно, пила съм и в по-големи колиества, случвало се е 4 концентрата да смеся, била съм неадекватна, смяла съм се, говорила съм глупости, но разсъдъка си никога не съм губила и никога не съм изпадала в такова състояние. На следващия ден всички пак изглеждаха все едно нищо не е било и са се опитали да убедят другите ми приятели, че просто „малко съм се понапила”. Когато ги обвиних открито, че съм била дрогирана, ми отговориха, че аз съм тази дето се е напила „като свиня” и съм опитвала да хвърля вината върху тях. Може ли някой по-вещ да ме просветли какво може да са ми дали и дали наистина не си въобразявам? Между другото те са в строителството, а карат последен модел коли, имат огромна къща и само маркови дрехи и аксесоари. Все още съм в шок и съм ужасно стресирана, но съм сигурна, че нещо беше много по-различно от другите редки случаи, когато съм пила или пушила.

Коментари

1.   Имала си много приятели, щом никой не ти е натоврали пияния задник на такси и не те е пратил у вас.
Не знам,какво е ставало, ама другия път не се застоявай с група почти непознати мъже, ами се прибирай с такси.
Ако са те изнасилили, свържи се . полицията.

2.   Ами спри да пиеш и да се друсаш, като не можеш да носиш. Елементарно е. Даже най-добре не се събирай с тях, че са започнали да те повличат към дъното, без да се усещаш.

Ако предположим, че те друсат и са виновни, то ти си още по-виновна, че се събираш с грешната компания.

3.   Яко... Като по филмите... Сигурно си и много красива.

4.   Екстази, мила. Това като ефектът на екстази ми прилича. Ако историята е реална.. те не са ти приятели.9

5.   Това не е екстази, най- вероятно. По- скоро е един препарат, наричан "Бял китаец", има ефект, подобен на LSD. Много е популярен в Таиланд и други дестинации за секс- туризъм. Жените стават като машини и биват брутално експлоатирани.

6.   Иди на лекар, може и да са те изнасилили. Провери за бременност, полово-предавани болести и евентуално следи от насилие, макар че в това състояние, в което си била, едва ли е било необходимо да използват сила. Помоли да ти направят тест за наркотици и иди в полицията и им разкажи всичко. Не ги оставяй така и повече не се събирай с тях никога, те може и проститутка да искат да те направят. Кога се случи това за последно? Трябва веднага да идеш на лекар и да поискаш медицинско.

7.   Интересно защо си мислиш, че някой друг ти е направил нещо? Нали пиеш от бутилки и питиета, от които всички пият, или вода от чешмата... Другите защо не се държат неадекватно, ами само ти?
Ако нещо не ти понася, ами просто престани да го правиш... Какъв е смисълът да обвиняваш другите?

8.   Недей да обвиняваш хората, напила си се. Аз съм взимала и наркотици и алкохол, та знам ефекта и от двете. Black out се получава най-вече от алкохол. С екстази или амфети - абсурд.

9.   1. Спираш да пиеш, още по-малко да смесваш различни видове алкохол.
2. Ако все пак искаш да пиеш, само от запечатана бутилка (по-лесно е да сипят нещо в чаша)
3. Внимаваш в каква компания излизаш. Още повече - ако пиеш. Щом те съмняват, не излизаш повече с тях.
Ти ако сама не се пазиш, няма кой да те опази.

10.   Съвет - спри да съдиш всичко по роданата действитеност.

Трима души в сторителството, ако не са пълни идиоти, могат да си позволят много добър стандарт на живот, стига да се постараят малко.

11.   Поредната съчинена идиотия от аутист. Отишла, искала оргия, пила боклук от хладилника, дрогирали я били. Пий белина следващия път, селтак безмозъчен.

12.   До предния коментар: Момичето не е имало как да знае! Не реагирай така нечовешки! Нито е редно, нито е възпитано! Просто не трябва да се сближава с такива хора и това е!

14.   Има наркотик -кристали, той е безцветен и не се забелязва в питие. Сваля всички задръжки и ползват момичето за секс оргии, извращения. Това, което ме изненада е,че след като още първият път си усетила, че правят с теб нещо нередно, пак си продължила да се виждаш с тези хора.Спри.

16.   При положение, че си загубила съзнание, как помниш какво се е случвало с теб?