Споделена история от Наркотици и алкохол

Пиех… и не се гордея с това (моята история)
Всичко започна след като с едно момче скъсахме (той ме заряза…) и аз се чувствах много гадно защото му казвах толкова много… той беше моята опора така да се каже.

Преди пиех много, но започнах да излизам с него и спрях (той ме помоли) но след като прекъснахме всички връзки аз не виждах друг изход и започнах отново да пия… и то не по една, две чаши… а по цели двулитрови шишета. По някога и повече… наистина нещо ми беше станало… а родителите ми и понятие си нямаха от това какво става с мен.

Закъснявах, прибирах се цялата в кал и прах… защото пиех на места където да не може да ме забележи никои и нашите започнаха да се съмняват а понеже не исках да споделя с тях настояваха да ида на психолог, но това ме обиди и започнах да се отчуждавам от тях още повече.

И в крайна сметка спрях с пиенето без психолог, помогна ми момчето за което мислех че не му пука за мен (а именно бившото ми гадже), той ме помоли да спра да пия и да се взема в ръце… не съм очаквала че от всички мой приятели които ме съветваха да престана, от всички роднини, аз ще повярвам точно на него… че точно неговите думи ще ми повлияят така, и това ме дразни…! Дразня се от факта че послушах човек които ме нарани… а не моите приятели и роднини… Това означава ли че изпитвам още чувства към него? И дали той изпитва чувства към мен…? (аз съм на почти 16 години)

Коментари

1.   Здр, дали той изпитва нещо към теб не знам но че ти изпитваш към него по този въпрос няма две мнения по въпроса. И най-много боли когато те нарани човек когото обичаш....

2.   Дам... наистина много боли..., но по някои път тази болка ти помага... :)

3.   Гадни дни си приживяла а си само на 16. Нормално е след края на една силна връзка да се чувстваш по този начин, търсила си утеха, но не си я намерила никъде другаде освен при алкохола.
Но знаеш ли кое ми прави впечетление: ти не си горда, че си спряла пиенето заради този човек, но той ти е подал ръка и дори след раздялата ви той пак ти е помогнал да се справиш с живота и да продължиш напред!
Ти може да не си горда с това, но щом все пак се е случило значи м/у вас е имало нещо истинско и силно!

Не ставай алкохоличка, още по малко в тази възраст!