Споделена история от Наркотици и алкохол

Проблем с хазарта
Здравейте ще започна от самото начало играя хазарт от както бях на 16 или 17 години в онлайн казината с профили на родители или в пунктовете на еврофутбол където не ми искаха лична карта всичко започна съвсем безобидно дори и след като направих 18 години ходех с вече бившата ми приятелка(на чиято родители са комарджии цял живот) по казината за разни бонуси изигрвах по 10-20-30 лв максимум на минимални залози а ако спечелех нещо веднага и правех подарък или взимах нещо за мен без значение но не ги връщах обратно с времето залозите се вдигнаха все печалбите ми се струваха малки в момента съм на 22 години изтеглих 20 000 лв кредит за да оправя бързите кредити които бях натрупал с времето всичко ми е в заложмата къща цялата ми заплата отива на машинките искам да спра казвам си край и така е до другия аванс или другата заплата просто не знам какво да правя ако някой е имал подобен проблем нека сподели как е действал

Коментари

1.   Ходи на психолог. Но най-вече спри сам. Ако искаш го можеш.

2.   Тук в този раздел има и други хора с подобни въпроси на тема хазарт. Защо не прочетеш някои коментари към тях. Опитай, лесно е! Има доста добри съвети, за хора като теб, пристрастени към хазарта. Ще са ти от полза. Ще разбереш истината за нещата, но трябва да се потрудиш и да попрочетеш, нещо като отзиви и коментари в подобни теми. Напиши "хазарт" и чети!
Успех!