Споделена история от Наркотици и алкохол

Яко бизнес със наркотици
Здравейте, аз съм момче на 18 години и като цяло бутам пакети от 1 година вече стабилно. Ходя си редовно на работа и продаването на трева ми е като хоби. Взимам 25грама за 200 кинта, избивам ги, заделям си малко за пушене и от останалото си правя чиста печалба. Като цяло някой ако ми поиска една трийска кристал, взимам я, шмъркам малко от пакета и го препродавам. Наскоро започнах да продавам и ЛСД-та. Искам да ви попитам във по-големите градове по трудно ли е, понеже аз съм във малък град с около 10 000 жители. Зает съм по цял ден да оправям пакети, да тегля, да пакетирам в пликчета, пълно със грамажи, да гоня лева постоянно. Лошо ли е да буташ пакети наред?

Коментари

1.   Ами трябва да се разбереш с местните играчи, иначе не става номера.

2.   Истински бизнес, брат. Така се правят кинтите и жените ще ти се кефят. Намери си свой хора сред куките да не стане фал и познати адвокати също, защото ще те занулят.

3.   Наркоманино който не разбираш какво си направил, сега ако не те сбарат и опандизят, значи тая държава не става и за чеп за зеле. Заради такива като теб ще гласувам за Billy the Puppet(Цецо). Че и пита лошо ли било. Убиец на човешки съдби. Гледате като телета в недуомуние, като разберете, че в Китай ви разстрелват по бързата съдебна процедура. По-виновни от вас са само тия дето ви правят чадъри срещу процент от печалбата.

4.   Бизнеса ти въобще няма продължи толкова дълго колкото си мислиш, особено щом пишеш и по сайтове, Едно нещо запомни всичко в тази държава се знае и е въпрос на време да те хванат, въобще няма съмнение че ще се случи и син приготви здрав адвокат и около 20-30 000 лв. Това което правиш е дребна глупост за смешни пари, защото съм сигурен че нито от тревата си правиш по 5-7 лв на грам, нито от другите неща си правиш по 60-70 на грам чисто за теб, а и употребяваш което е огромна грешка която след доста години ще осъзнаеш и най вероятно вече ще е много късно.

5.   Спирай се, докато още имаш време.... младо момче си, намери си приятелка и ходете на разходка, пътувайте и обиколете България заедно, а може и в Париж да я заведе някой ден. Аз съм малко по-голям от теб и като такъв мога да ти кажа, че съм минал вече по този път и съм видял много. За щастие не съм осъждан, но имам доста познати и приятели, които за съжаление нямаха късмет. Ти сега си започнал с трева за 200, а после ще искаш за 400 или ще се зарибиш на химия и пак ще искаш да въртиш схеми, но там вече е друго. Ще се за качиш и парите няма да ти стигат само за теб да се "направиш" ( или "оправиш") ще започнеш събираш с кофти компания и с хора, които са добре известни на полицията ( наркомани, криминално проявени и т.н.) и ще те повлекат и теб надолу към пропастта. Взимай се в ръце и дори спри да пушиш трева ако трябва. Но най-вече недей да алчнееш, защото често повече пари означават и повече проблеми. Аз също пуша, друсам и продавам, но гледам да не изалчнявам много... по-скоро колкото да си избия моите разходи и то частично/отчасти и често не на 100%.... Иначе знам къде и как мога да продавам дрога и трева по интернет, като от тревата не се печели много, но от химията може да се правят добри пари с малко усилия. Тук грама на синтетиката е 30лв, но в Германия примерно е 60 евро. Отделно, тия наркомани дето ти купуват лайната даже не те знаят кой си, защото в интернет си анонимен, но в България пак трябва да се занимаваш с глупости, а Ушев души и следи за прекурсори и т.н.

В заключение пак ще ти кажа; пази се, недей да алчнееш, не взимай синтетиката... Успех и умната!

6.   Гледай "Белязаният" (Scarface) - много показателен и класика в жанра...

7.   Стой далеч от хора от България - българи или турци или роми - стой далеч.

Надали тоя ще стане лекар

8.   Аман от малоумници.

9.   Ако ходиш да продаваш на чуждо място ще те пречукат.

10.   Върви се разходи в гробището и огледай гробовете на младите - някои от тях са от твоя бранш, не само потребители. После помисли.

11.   Брат, така се правят пари! Просто не консумирай. И се пази. Не ги слушай какво ти говорят, искат и те да печелят ама не им стиска.

12.   Пичове, само да в светна, че в Бг не се правят пари, защото тук грама на синтетиката е 30лв, но в Германия е 60 евро. Трева тук можеш да си намериш на 8лв за грам, но на запад цените започват от 10 евро и стигат до 15 - 20, освен ако не си купиш 50 - 100гр, че да ти излезе по 7-8 евро за грам.

Сами си правете изводите, но тези неща в днешно време се продават по интернет, т.е. От България се изнася за навън и тебе не ти се налага дори да напускаш страната.

Примерно имаш 3гр синтетика за 160 евро доставка.
Доставката е 30 евро, синтетиката е 60 евро и 70 евро е печалбата.

13.   Не ми се иска да навлизам в подробности, но тези боклуци реално струват по-малко от 10лв за грам, стига да си набавиш основната съставка от производителя на цена, близка до производствената.

14.   От млад си на пангара избрал си трябва да сполучиш!

15.   Пич, не се ли притесняваш малко да говориш за тези неща в интернет пространството.
Не се ли тревожиш, че могат да ти проследят IP адреса и да те хванат, хаха.
По-добре се откажи от тия работи докато е време.
Мой роднина беше дилър още като 16 годишен. На 17 го хванаха и родителите му теглиха заеми за адвокати и подобни, че да го спасят. Слава Богу, дори и досие няма, защото тогава беше непълнолетен.
Съседът ми, отново дребно дилърче, беше пълнолетен, хвана го, и влезе за 5 години. Не знам какво са му правили в панделата, ама се върна с 20 кила надолу. Сега живее при майка си и не може да си намери свястна работа, даже май се друса.
Разбери, в България всичко се знае. Ченгелите те знаят кой си, какъв си и къде живееш, просто са те оставили за момента.
Ти си дребна риба и е въпрос на време да те нашарят.
Големите риби и ченгетата (защото и те продават) никой не ги лови, изгарят само бушони като теб.
Ако поне си спестил някакви прилични пари, инвестирай ги в нещо.
Много мои приятели си съсипаха живота с тия лайна.

16.   Нищо хубаво няма да видиш от тези неща. Скоро ушаците ще те набарат с материала и ще ти надънят една хубава глобичка от 1000 лв минимум и то само за притежание , или пък няколко хиляди лева глоба плюс условна присъда и ако пак те спипат отиваш затвора.... Как ти звучи? Или викаш ко ме е** материал да има само

17.   Всяка работа си крие крискове. Твоята в случая е доста опасна. Винаги ше има хора, които искат да си купят дрога. Най-добре е да се хванеш на сериозна легална работа, за да нямаш притеснения. Въпроса който питаш дали е лошо да буташ пакети, отговора я ясен - много ясно. Само че ще дойде момент в който ще те хванат и тогава тръгвай обеснявай на ченгетата че тези неша не са твои или са попаднали случайно отпред. Хвани се на някоя нормална работа и ше ти хем по кеф, хем легално ше си изкарваш кинти.

18.   Честито, сам се издаде.... Ако е имало 0, 1% шанс да не те знаят, че се занимаваш с това, сега 100% знаят.... :')

19.   баце с такива теми като куките ти чукнат на вратата не се чуди от къде са те сбарали... мятал си пакети от 1 година пичагата... Тия неща си ги пази за себе си, или ако отлкова искаш да споделиш напиши една книга... Какъвто и впн да ползваш, повярвай ми, куките ако искат ще те сбарат... Бил съм в тоя "занаят" 8 години, така че ме послушай.

20.   2, жените с повече от две мозъчни клетки няма да му се кефят :Д иначе за по-голям брат или трябва да работиш с местните или да чакаш да те бият

22.   (а може би е добро, нещо като филтър - имат ли поне 5 гр. функциониращ мозък, или не :Д)

23.   Според мен си глупав и ще те хванат. За тези кристали и подобни боклуци заслужаваш да те разпънат на кръст на центъра. А за продажбата на марихуана не смятам, че би трябвало да е престъпление. Вече в много държави е легална и е въпрос на време да стане и тука. Извън всичко това обаче, според мен темата е фалшива, заради ЛСД-то. В България супер трудно се намира LSD и не вярвам един тъп келеш на 18 да може да намери.

24.   23, кво лафиш, вече всеки трети дилър има картони, колко са качествени не знам иначе, само съм виждала, но не пробвах, че от тия ме е страх

25.   24, те може да продават и шпертплат. Въпросът е, че истинското LSD е на запад и тук таме от някой върнал се от Англия. Освен това LSD се използва за по-възвишени цели от това да се дрогираш с приятели просто за забавление. Да не говорим колко е вредно смесването му с други наркотици. Прости сте като галоши и простотията ви ще ви заведе само на едно място - Психиатрията.

26.   25, кво обиждаш, бе??? Аз друго освен треволяк не пипам, ама веднага бързаме да обиждаме и да се правим на интересни, просто вметнах нещо, е*ати агресивната реакция