Споделена история от Наркотици и алкохол

Сбивания заради дрога
Здравейте, аз съм момче 12 клас и се занимавам със треви, амфети, кристали такива неща. Всичко почна миналата година във 11 клас когато във училище носихме със моите авери на даскало да загънем някое масе, да начертаем във кенефа по време на междучасието, и да разцъкаме 5-10 грама тревица на даскало. Всичко си вървеше супер докато (това го има навсякъде) от съседното даскало, където предимно ходят роми, тяхната групичка започна да се заяжда със моята от нищото. Най големия от тяхната групичка (тогава 12клас) няколко пъти хвана 2-3 от моите авери, заедно със неговите приятели и ги би. Много пъти исках да го намеря и да го спукам от бой, само че не знаех дали това е правилния начин, което ме навежда и към главния въпрос към вас. Дали беше правилно да го пребия? На неговия бал си бях взел бокса, понеже знаех че ще стане нещо. Аз бях със един съученик, а въпросния абитуриент беше със някакви негови приятелчета (около 15-16 годишни). И както винаги той започна да се заяжда. Удари един шамар на моя съученик и след което и двамата го почнахме. Спукахме го от бой а неговите приятели само седяха и гледаха. После всички абитуриенти разбраха и слязоха да видят какво се случва. Последваха разпити в полицията много излишни проблеми, най-вече със родителите ни. Не знам дали това което направихме беше правилно, но той наистина би много от моите приятели.

Коментари

1.   Спри да друсаш момче, голям си вече. Излез от филма.

2.   Тъп наркоман... свежо попълнение за трудовата борса и затвора.

3.   Добре ве, Тони Монтана Scarface, баси филма

4.   Мангал ли е бой до дупка.

Братан.

5.   Бягай бързо на църква

Остави този лош път. Не води към нйшо добро

6.   Да завиете 5-10 грама масе?? :D Братооооо, ти знаеш ли колко е това въобще???? 10 грама са ти поне 200 лв, т.е. на ден по 200 кожи ли вадите? Ай много моля, не знаеш за какво гояориш! Провокатори!

7.   Мангал само от бой разбира!
Той е като животно - от дума не разбира.
Бий, за да те уважава!

8.   не е правилно, но с таз полиция дето за един х.й не става и защитава цветните в нашата държава и аз бих го смачкал. Спирай да се занимаваш с глупости за дребни пари и накрая няма имаш нито здраве, нито пари да си платиш на адвокатите като те хванат което задължително ще стане някой ден.

9.   Дано те застреля другия път, да лежеи 30 години в затвора и да отърве обществото от два гнусни паразита :)

10.   Ако е циганин - никога не е излишно да го пребиеш. Дори да няма конкретен повод (а то винаги има).

11.   Доста боклук ще се изрине скоро.