Споделена история от Наркотици и алкохол

Мархуана
Здравейте.Моята история е следната...през ноември миналата година пушехме една трева с един приятел (беше ад страх от полудяване,сърцебиене, исках да започна да бягам и т.н) След 1 седмица се пооправих но след време се върна ходих на психиатър изписа ми АД и започнах да ги пия (сега се чувствам сравнително по-добре). Но от Ноември имам замайване което не изчезва по цял ден съм така от сутрин до вечер. Та въпросът ми е дали изчезва това замайване със времето и какво трябва да направя дали изчезва постепенно или изведнъж.Аз съм активен спортис и когато се натоваря физически и замйването се усилва. Сблъсквал ли се е някой с такова нещо и минава ли с времето или се изисква друг подход ?

Коментари

1.   Може да е странична реакция на АД.

2.   Със сигурност марихуаната няма нищо общо, спри да пиеш тея хапчета за какво служат изобщо? Спиш ли добре, храниш ли се добре с храни който ти дават нужната енергия за тези тренировки като ориз, боб, мед, яйца, и др. ?

3.   Аз имам същият проблем от вече половин година. С времето става все по-добре и по-добре.

4.   И на мен ми е действало така. Ще се оправиш, обаче тия друсани треви, които ви ги продават, са много зле. Отключват бая такива неща. Виж си и кръвното, за всеки случай го мери. И не пипай повече такива помии, аз самият искам понякога като от едно време тревичка, да дръпна малко, не че някога съм бил запален. Но примерно преди 15 години, като бях на 16-17, имаше чисти. Пиеш 2-3 бири, дръпнеш 2-3 пъти и смех. Сега, имам приятели, които още пушат. Напушат се и гледат тъпо, то ги смазва. Еба ти химиите са... Та, не пипам и аз.