Споделена история от Наркотици и алкохол

Няма по-лошо от наркотиците
Всичко започна когато се запознах с моето момиче която е страхотна и много си я обичам. Проблема е там че беше почнала да взима амфети и кока и аз се посветих от това да я откажа от тези гадни навици. Но нямате си представа колко е трудно да откажеш един вече зависим човек. И след 2 години мъка постояно ходех зад гъза и да видя дали няма да земе пак и т.н. стана така че и аз станах зависим и сега двамата се друсаме и сме щастливи но аз знам че си погубваме живота и направо ще откача. Аз усещах че мога да спра наркотиците но знаех че тя вече неможе и на СИЛА с разрешението на родителите и я заведох в една комуна. Но когато я посещавах имах чувството че е друг човек не беше на себе си приличаше на парцал. Имам чувсвото че вече откачам от нерви пия по 20 кафета на ден и искам да сложа край на живота си защото без моето момиче няма смисъл да живея.

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   МОЛЯ те бъди силен и се пребори!!! МОЛЯ те! Виждала съм как изгасва млад живот заради дрога. Няма нищо по-тъжно да си отидеш преди да си живял. Сигурно е трудно, но се бори заради себе си и заради нея. БОРИ СЕ!!!

2.   Ами като искаш да сложиш край треписе какво си се размрънкал.

3.   Номер 2 ако не искаш някой да ти мрънка просто не чети :@ ! До автора откажи се от дрогата и бъди силен ще успееш :)

4.   Ами ти сигурен ли си че тя самата иска да спре? Ти хубаво си я завел в комуна но тя иска ли ? Плюс тва според мен е нормално да е парцал все пак толкова време е друсала и сега спира. А ти спри да жулиш защото ще си увредиш мозъка безвъзвратно не е шега работа ще психясаш тотално гаранция.

5.   Абе ако ще си слагаш края на живота аз викам първо се сбогувай с вашите и със сички близки после най-добре викам аз да скочиш от някои висок блок че мн яко ама гледай да си трезвен за да го усетиш (адреналина) ВТОРОТО ми предложение е да бягаш гол по улиците :Д :Д мнн яко правел съм го та после да се излагаш колкото искаш да напъсуващ сички хора които мразиш и после да се самиубиеш та и аз вече не знам как ама най-добре да скочиш от някаде......

УСПЕХ !!!!

6.   И аз бях така преди приятелят ми се друсаше с амфети и в опита си да го спра почнах да друсам повече от него но с времето се усазнахме и спряхме и двамата. Успех!

7.   ... Hомер 4 е прав/а, няма значение от колко време взима, зависи от човека изцяло ако и двамата сте с лабилна психика не ви виждам !! Темата е от 1г. и 3 месеца, но надявам се нещата да са се опрайли, щот раотата стаа все по-сериозна с годините