Споделена история от Наркотици и алкохол

Влюбена съм в братовчедка ми!
Здравейте. Преди няколко месеца се случи нещо между мен и моята братовчедка. Историята изглежда налудничава, но вярвате или не - истина е! И двете сме на една и съща възраст - 14г. Първоначално бях отишла в нейния дом. В онзи ден родителите й ги нямаха, но братовчед ми (нейният брат) беше там. Той е малко по голям от нас. Тримата взехме по един картон и след това всичко тръгна с краката нагоре! Дори не си спомням повечето но в един момент се оказах в стаята на братовчед ми. Той извади нещо като вибратор и ме събори на леглото и говореше неща, че искал да си поиграем. Беше пуснал порно на компютъра и аз се възбудих! Всичко беше толкова нереално и едновременно се усещаше все едно има камери навсякъде и всички ме гледат! След това може да се сетите какво се случи... След това той легна да гледа телевизия, затова аз се опитах да изляза без да ме види, но той ме видя! Мислех че ще ми направи нещо и нямах търпение да се прибера, но за щастие братовчедка ми дойде хвана ме за ръката и избягахме. Братовчед ни не ни последва, но въпреки това бях уплашена. Качихме се на втория етаж на къщата, където е и стаята на братовчедка ми. С нея си поговорих за случилото се и тя почна да ме утешава. Но после стана много приятно да си говорим, не се бяхме чувствали по близки. После почнахме да се целуваме и накрая се стигна до секс и с нея... Беше станало сутрин и хем заспивах, хем ефекта от картона си отиваше, и пак усещах братовчедка ми как ме лиже... Дори не мисля, че е осъзнавала какво прави. В крайна сметка се оказа, че сме били заспали и като се събудихме бащите ни ни гледаха възмутени... Осъзнах че съм гола, но братовчедка ми се опита да оправи положението. Малко след това баща ми ме прибра вкъщи и нито с него, нито с братовчедите ми сме говорили за случилото се.. Но няколко месеца по-късно все още го премислям и чувствата ми стават все по-силни и по-силни... Мнение?

Коментари

2.   Какво в картон?
LCD или?

3.   Дано е шега.
Ако не е, забрави случилото се. Потвърждение на опасенията ми, че тийнейджърка не бива да остава без надзор от възрастен. Още по-малко с големия си братовчед.

6.   Е нищо, де! Нали сте се забавлвали :)