Споделена история от Наркотици и алкохол

Прием на амфети
Имам няколко въпроса и моля да ми отговарят хора с личен опит, а не такива, които копират инфо от Уикипедия

1.Колко време е нужно на организма да се изчисти от тях

2.Могат ли да предизвикат синузит, запушване на дихателните пътища и възпалено гърло, и как се лекува

3.В какво се изразява депресията след като се прекъсне приема им

4.До колко грама може да се приема за 24 часа

5.Какво се случва ако предрусаш

Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Забравих да попитам, мога ли да употребявам докато съм болна - възпалено гърло и хрема (не взимам антибиотик)
Авторката

2.   Айде де няма ли някой компетентен да даде инфо на хлапачката да се надруса??? Слушай моето момиче, 100 процента си под 18 годишна, което ще рече, че имаш дооооста по-важни неща от това да изучаваш как да се друсаш. Обърни внимание на тях!! И не ми обяснявай сега ама аз само един път искам да пробвам... щом си толкова ограничена и стигнала до там да се интересуваш за такива неща НЯМА ДА ОСТАНЕШ с едното пробване! Какво ви става бе деца??? Леле леле...

3.   1. Зависи колко взимаш... ако е по-малка дозада, но дори на една цигара и трябва около 1 ден за да излезе напълно от организна!!!
2. Да!!! А как се лекува... зависи от много неща.
3. Физи4ески с гореспоменатите от теб болести, а психи4ески с.... като си мислиш постоянно за доза, може да полу4иш тежка психоза... абе питай некой доктор :Д
4... тук питай себе си.... по мое мнение не трябжа да взимаш изобщо
5. :Д това и сама го знаеш. Гадене, припадаци... ауфория!

Аз това мога да кажа... избора е твой! Но те предупреждавам ако има първи път ще има и втори!!!

4.   Аз имам личен опит с наркотиците, отговарям на въпросите веднага:

1. Колко време е нужно на организма да се изчисти от тях?

3-7 дена примерно, при всеки организъм е различно.

2. Могат ли да предизвикат синузит, запушване на дихателните пътища и възпалено гърло, и как се лекува?

За синузит незнам, но запушване на носа и възпалено гърло може да се получи ако си предразположена към такива заболявания и ако смъркаш 2-3 дена нон-стоп. Освен това може да предизвика алергични реакции и това да те накара да кихаш много често.

3. В какво се изразява депресията след като се прекъсне приема им

"Депресията" това е силна дума. Нея или я има, или я няма. Ако и без прием на амфети я имаш значи след приема пак ще си я имаш, само че доста по-силна и неприятна за 3-4 дена. Ако нямаш депресия просто ще ти е некомфортно 2-3 дена и това е, а може и въобще нищо да ти няма.

4. До колко грама може да се приема за 24 часа

Колкото ти е кеф, но няма смисъл да си взимаш повече от 1 грам. Ако нямаш дългогодишен опит с наркотиците препоръчвам не повече от 1-2 чертички дневно.

5. Какво се случва ако предрусаш

Много е неприятно, не достигай до такова състояние.

Мозъка ти все едно се е изгладил като билярдна топка.