Споделена история от Наркотици и алкохол

За амфетките
Пичове тва го казвам за всички няма 1 път 1 път е равно на нон стоп или зимаш или не зимаш тук любопитството няма място аз едва се отарваx !!!

Коментари

1.   Знаеш ли много си прав....Захванеш ли веднъж няма спиране!
Поздравлевия, че си успял да ги откажеш.

2.   Не съм и няма да ги пробвам, но знам, че си прав. Поздравявам те, че даваш този съвет на другите. Продължавай.

3.   Прав си! И аз много се друсах преди... трябва да се осъзнаеш сам и да ги спреш. Вече не се друсам, не искам дори да виждам амфети. Стари "приятели" често ми предлагат,но само при мисълта какви боклуци има в тези амфети и колко зле съм била заради тях ми се гади! Сега не можеш да ме накраш да ги взема квото ще да става. И съм много горда със себе си!

Важното е наистина да разбереш каква простотия правиш със живота и здравето си сам, зашото ако човек под влияниюето на наркотици не го разбира, то никои не мойе да му го налее в главата.

4.   Така е и аз преди постоянно нон стоп но се усетих и спрях ;)

5.   няма значение просто трябва да има баланс

6.   Да прав си .. сигурно доста от нас тука дори няма да достигнат твоя успех не знам евала брат ... ако някой иска да спре да се друса мога единствено да му пожелая късмет и голяма доза воля

7.   Браво маняк, че си ги спрял. Аз взимам амфети от около година и то само по разни купони, дискотеки. Мислих си, че няма да ми стане нищо и все още продължавам да си втълпявам, че е така. Странното е че нямам желание да ги спра, чувствам се добре когато съм надрусано, макар че на сутринта съм пълен парцал.

8.   номер 7 аз съм номер 6 .. прав си .. ама ше дойде момента, когато ще си кажеш за какво го правя тея пари мога да ги инвистирам в нещо друго и тогава ще видиш колко ще ти е трудно .. не знам колко често взимаш но ако в седмицата друсаш по 3 пъти гарантирам ти, че много скоро ще напишеш подобна тема със заглавие " как да ги спра" .. сега аз съм така и съм раздвоена на две .. искам не искам мога не мога казвам едно като ми замирише на конфети прая противоположното .. не знам дано някой ден ги спрем.. въпреки, че всичко ни е в главата всяка друга абста освен кокаиновата и хероиновата е самонагласа и собствен филм .. от който само силните излизат

9.   Mного е вярно това!!! И на мен ми казваха че ако пробвам веднъж нищо няма да ми стане, но явно ми хареса прекалено много и ето до днес продължавам да друсам. Може да не е всеки ден, а само по купони и дискотеки и от време на време ама зависимост има. Наркотиците те променят и то завинаги! Психиката ми вече не е същата, а съм още млада и живота е пред мен, но го пропилях заради тези боклуци. Ако можех да върна времето назад никога нямаше да опитам...