Споделена история от Наркотици и алкохол

Изчистване от метамфетамин и манипулиране на домашен тест за наркотици
Знаете ли сигурни начини за изчистване и/или манипулиране на тест за наркотици. 2-3 седмици шмърках редовно. След това си направих почивка от 3-4 дена и си направих 4-5 точки. Но сега ще ми правят тест. Въпросът ми е дали за три дена е възможно да се изчистя, ако пия много вода, мляко и витамин Ц. Не знам дали ще имам възможност да манипулирам теста, но ако капна белина или силитра(чувала съм и за парфюм и лимон) като невалиден или отрицателен го отчита.

Коментари

1.   Нали преди месец-пак беше писала подобен пост? Пак ти давам същия съвет-не шофирай дрогирана, че аман от шизофреници на метамфетамини!
Един тип-така беше помлял колата на баща си-малоумника шмъркал метамфетамини, пил алкохол-след полунощ, после се качил в колата на баща си -тръгвайки сутринта за работа и я разбил в една канавка-половината от колата беше размазани ламарини, снимки ми показва глупака да видя. На идиотчето-футболист аматьор, нищо му нямаше, защото колата беше смазана от дясната страна. Ами, ако там беше седнало момиче или приятел, някой човек? ! Ами, ако беше блъснал някой и го беше убил? ! Тъпия селски мачо-не му дойде акъла в тиквата и после продължи да се дрогира. От малък град на северното черноморие е, но няма да го пиша, че нали сайта е анонимен.
Още се чудя, как може да има такива тиквеници, които се качват дрогирани в колите си. Питаш как да замажеш резултат от тест? Нека ти отнемат шофьорската книжка! По-добре без книжка, отколкото -да си убийца в затвора, замисли се.
Към хора зависими от Хероин-не само, че имам огромна толерантност, но и ги подкрепям, НО ония дето са на стимуланти разни-са тотални шизофреници!

2.   Тестът ти е най-малкия проблем и ще го разбереш години по-късно. Викаш, да се изчистиш набърже и после да може пак да взимаш...
Направо пийни белина, че положението е трагично.

3.   Не, не е възможно да се изчисти, заслужаваш си всяко последствие наркоманка мръсна, а още повече, че си и момиче... грозно..

4.   Какъв тест?
3-4 дни след последната употреба се открива в кръвта и слюнката.
В урината-до седмица.
Като знаеш, че ти предстои тест, поне две седмици не трябва да си барал нищо. На тест урина на 3-4 ден изгаряш със сигурност. Меамфетаминът се метаболизира до амфетамин. Период на полуразпад-средно 18 часа. При хора с бавен метаболизъм и ниска физическа активност-24ч.
Невалидни тестове просто се повтарят. Това не те спасява изобщо. Комбинацията от твърде специфична молекула и много чувствителни тестове правят тия боклуци лесно откриваеми. Заради това и са много случаите на фалшиво положителни тестове. Фалшиво отрицателни практически няма.

5.   Спри да пипаш дрожка

6.   До #1. пише съвсем различен човек. Спокойно аз нямам книжка следователно не карам употребила.

7.   Леле, леле, какви жени!!!! Пие, пуши, дрогира се, чука се безразборно с каквото и попадне, от това чакаш да се роди стойностен човек???? Ужас!!!! Какво я чака България??? !!!

9.   До авторката:

Защо взимаш метамфетамини? На колко си години? Правила ли секс под въздействието на метамфетамини?

10.   Харесва ми, винаги ми е бил любим. На 19. Доста пъти

11.   От 9:

Мммм, вкусно - 19 годишна надрусана фурия, с подсилен от стимуланти нагон - сигурно мъжете, които са били с теб са имали незабравимо удоволствие... Само мога да си фантазирам какво удоволствие си им доставяла.. И тук си прося дигитална френска целувка от теб!

:)

По темата и за протокола - да знаеш, че наркотиците са лошо нещо. Ама ти си знаеш ;)

12.   От автора: Не разбирам само едно. Защо винаги когато се пусне история в темата тя бива коментирана от хора, които нямат какво да кажат освен да ругаят и обиждат. Плюете мен(и не само), но знаете ли вашите деца, братя, сестри и т. н. дали не вземат. Не си познавате децата, пред вас едни, а като излязат историята е съвсем различна :)

13.   От 11 до авторката:

Аз ли ругая или обиждам (правя подобно предположение защото последните няколко коментара са моите и твоите)?

Т. е. отричаш да си правила сексуални неща, под въздействието на метаамфетите, които са съизмерими с нещата, които се правят в хардкор порно филмите? Извинявай, но не мисля, че употребяваш прахчетата или там каквото са, за да стоиш будна и бодра, за да учиш от дебели учебници. Сто на сто докато си под еуфорията, предизвикана от тях, се наливаш с алкохол и се барате страстно с гаджето където ви падне. Няма да се учудя, ако сте се чу. али по тоалетните на дискотеки, входове, коли, полянки. А предвид възрастта ти - скептичен също и че си имала дълга и сериозна връзка. Затова написах, че завиждам и на всички мъже, които са те е. али. Ако бяхте се снимали и после качили видеата в някой порно сайт - хубави парички щяхте да заработите.

14.   Говоря за първите коментари. Не отричам, но това какво правя и къде предпочитам да не споделям :)

15.   От твоя анонимен приятел 9, 11 и 13

:)

И от какво се притесняваш? Че хората ще те плюят? Много те знаят коя си... От кой град си и т. н. Ти дори може да живееш в чужбина - кой те знае. И сега си анонимна - от какво се притесняваш? Сподели и внеси малко виртуална радост в очите на чекиджии като мен.. :п

Я сподели от къде намираш пари за този свой порок с наркотиците - от банички ли пестиш (демек джобни от мама и тате), приятели ли те черпят - или работиш като магазинерка в някой магазин и спестеното отива за прахчета? Гаджето ти ли те черпи (в замяна на секс)? От заможно семейство ли си или вашите се чудят как да свържат двата края, а ти чрез метаамфетите бягаш от реалността?

16.   Средата ми е такава. Не си давам парите за наркотици

17.   От 15:

Защо всички се оправдават със средата, в която са - нещо, което е напълно избираемо от тях самите? Като малко момиче каква беше? Казваше ли, че наркотиците са вредни и че като пораснеш - няма да взимаш? Ако да - какво се промени? Казаха ти яко е - опитай и ти веднага се нави? То ясно, че се чувстваш добре след като ги приемеш, но след като законодателно са определени за незаконни субстанции - защо не се замисли повече? За момента не се замисляш за деца, но след време... Да са чисти метаамфетамини - сигурно освен на психиката няма да оказват голям проблем върху физиологията ти, ама проблемът е че не се знае колко са чисти и с какво са забъркани. По колко часа спиш? Има ли периоди, през които не си спала няколко поредни денонощия? Какво стана с тестовете, които щяха да ти правят - те по каква причина са - родителите ли са разбрали, че си наркоманка или пък кандидатстваш за нещо, за което се изисква да се предоставят изследвания за наркотици? Ти си на 19, а приятелят ти? Нали след време няма да те видим по новините, че са задържали младежи, шофирали след употреба на наркотици? Имаш ли шофьорска книжка, шофираш ли? Интересно ми е дали още си ученичка или вече си студентка? Или си решила да си дадеш почивка? Работиш ли, ако да - ако не е тайна може ли да споделиш какво - сервитьорка, продавач-консултантка в някой магазин?

18.   Не се оправдавам със средата си. От малка ми е била интересна темата за наркотици и винаги съм искала да експериментирам с тях. Пикото, което вземам е доста чисто :). Избягвам дългото стоене без сън. Не, не работя.

19.   От 17:

Как само чатим през сайта...

Направо сме за един анонимен дискорд канал. :п

Стана ми интересно - експериментаторке, освен метаамфетите, нещо друго пробвала ли си? Халюциогени, опиати? Други стимуланти? Що за човек си - предполагам вече си се изнесла и не живееш с вашите, а ако си още с тях - мисля, че не се задържаш много там? Татуировки имаш ли? Пиърсинг? Айде, бъди малко по-отворена. сподели! :) Така и не ми отговори ония тестове по чия инициатива са и защо ще се правят. Както и не сподели дали вече са минали или предстоящо бъдеще. :)

21.   От 19:

Момичето май избега от темата... :( Изглежда, че не й се отговаря на въпросите ми.

22.   Живея с родителите си, теста беше от училище. Намам татуси. А за тези, които реално искат отговор на въпроса от темата- в американските сайтове пишеше за много витамин Ц и сода бикарбонат по 5 лъжици на литър ;).

23.   От 21:

Йей! :)
Моето момиче-наркоман ми е отговорило! :п
Благодаря! :)

Интересно - тестове в училище??? Аз, когато бях ученик нямаше подобни практики. Ти да не учиш в частно училище или пък учителите да са те нарочили за съмнителен субект? Щом си на 19 и все още си в училище, то си 12ти клас. След 2 меса имаш абитуриентски бал. Избра ли си тоалет? С компанията ти планирате ли да се размажете? Как ти е успеха - ще ти бъде ли от полза при кандидатстване във ВУЗ или не си решила да се пускаш като студентка? Оставам в очакване на отговорите ти! :)

26.   Защо ти е толкова интересно?

27.   От автора на 23 и необявените (по някаква странна причина) коментари 24 и 25.

До автора на 26 (най-вероятно вездесъщия администратор/модератор на сайта)

Фетиш са ми момичета наркомани, ама не онези дето с години са зависими и толкова боклук са приели, че самите те са се превърнали в боклуци, а онези, които са новоизлюпени наркоманки. Които все още не са се изпозаразили със знайни и незнайни болести. Иска ми се да наблюдавам в лицето момиче, което току що се е надрусало - да видя как от адекватно състояние доброволно се вкарва в неадекватно. Иска ми се да разговарям и общувам с надрусано момиче и да видя как се отразяват различните видове наркотици върху психиката и поведението на момичетата/жените. Гледам клипчета в Ютюб, където момичета наркоманки (чужденки) споделят какво са изпитали докато са били надрусани с различни наркотици и как са чувствали секса с гаджетата им. Никога не съм имал досег с наркотици, не планирам и да имам някога, затова общуването с вече залитнали - ми се струва интересно.

28.   От 27

Момичето-наркоман успешно заблуди училищния тест, но най-вече себе си, че всичко е наред. Успокои се, че и този път й се размина, след което се нашмърка здраво и в продължение на 3-4 дни не спа дори и час.

Интересно дали така са протекли нещата в действителност?

29.   От автор:Завърших гимназия, дипломата ми можеше да е доста по-добра, но все пак не е зле. Намалих в пъти наркотиците, седмици подред, които не съм употребявала. Определено оставих пикото настрана. Истината е, че при мен дойде от самосебе си. Няма да лъжа, не казвам, че е лесно, но минат ли първите две седмици пълно изтощение и желание за вземане определено става. Не казвам, че повече няма да пипна, но няма да жуля и да върша така нормални за всекидневието неща. :)

30.   От автора на 27 и 28, и всички останали по-ранни.
До момичето-(бивш)наркоман.

Радвам се за теб! Това са добри новини.

И за да ти повдигна самочувствието - знай, аз преди години завърших с диплома 6. 00, ама имах социален контакт почти равен на нула и това го оценявам като свой негатив. Твоята диплома не е отлична, ама изглежда си си поживяла.. Та сега вече, придобила житейски опит, макар не положителен, се стягай и почвай работа, а успоредно записвай и някакъв университет. Интересно ми е що за покемон си.. Между другото - напусни своя приятел, ако той е наркоман. Въобще скъсай с досегашната си компания от наркомани. Кажи им - квото беше, беше... Поживяхме си, позабавлявахме се, ама вече го надрастнах и сега вече имам други приоритети в живота.. :)

31.   От автора на предишния коментар, номер 30 (както и на други предишни) до авторката (момичето-наркоман)

Момиче-наркоман, къде си? Липсваш на всички (или поне на мен)! :)

32.   Не можеш ли да оставиш момичето на мира? Да си се замислял че може и да и е неудобно от твоите коментари? Спри да даваш неискани съвети, всичко по темата явно отдавна е отминало...

33.   До 32:

Момичетата-наркомани рядко осъзнават, че имат физически и психически проблем. По тази причина трябва да им се оказва активна физическа и психологическа подкрепа и помощ дори, ако те самите не я искат или не желаят да я получат. И престъпниците не желаят да влизат в затвора, но ги въдворяват в затвора точно с цел да ги превъзпитат и вкарат в нормата на нормалните обществени порядки. Така, по подобен начин момичетата-наркомани трябва да им се оказва неискана подкрепа и помощ. Представи си, че в момента се друса като, че да няма утрешен ден, а също и да дружи в зловредна компания на криминален контингент. Представи си, че гаджето й, което я чу. а, е наркопласьор.. Че е опасен човек. Че някой слънчев ден мозъка на оня може да изпуши от тия метамфетамини и да я нареже с ножче, а пасивното БГ общество като теб, да вее след това знаменца "нито една повече"...

Затова аз се интересувам какво се е случило с момичето-наркоман. Дали се е самопревъзпитала, дали е спряла напълно с наркотиците (а не да ги "намалява"), дали е изоставила вредната компания, дали слуша какво й говорят родителите и приятелите ненаркомани или всичко си е по старо му...

34.   Положението е средно, ако трябва да бъдем честни. Когато има нещо, което е важно за мен и за бъдещето ми мога да дори да не пуша. Но като се има впредвид, че е лято достааа му отпуснах края ;)

35.   До 34

Ти момичето-наркоман ли си?

Сподели, че си завършила училище, или се бъркам? Т. е. ти си около 19 годишно момиче? Наистина ли имаш необходимост да се друсаш? Ти си млада, енергична. Защо имаш необходимост да се подсилваш с метамфетамини? Забавлението ти единствено с ходене по нощни барове ли се изчерпва? Нямаш ли интерес да завършиш шофьорски курсове, да си вземеш някоя икономична кола и с твои свестни приятелки и приятели да си организирате екскурзии за по няколко дни и да обикаляте из България (при положение, че живееш тук, а не си някъде по Германия, Нидерландия и т. н. )? Да, от сън спомен няма, ама не е добре да спиш в денонощието по 4 часа - тялото и мозъкът имат необходимост от пълноценна почивка. Да, сега си млада, сигурно си и красива. Може би си стройна, добре сложена физически. Защо ускоряваш амортизацията на тялото си приемайки прахчета с неясен химически състав и лишавайки го от необходимата му почивка? Да не би да имаш семейни проблеми и да бягаш по този начин от тази тягостна обстановка? В момента си млада, още не си се сблъскала напълно с проблемите на живота... Но след време това ще се случи - как ще се справиш тогава? Ще увеличиш дозата, ще преминеш на опиоиди като пушене/инжектиране на хероин? Сега, след като завърши училище - какви са твоите бъдещи планове - записа ли университет или ще пропуснеш една година и ще се насочиш към работа/почивка? В малко градче ли живееш или в по-голям град? Не мислиш ли, че може да си добра в някой спорт - я в лека атлетика, я в бойните спортове, я в стрелба, плуване, футбол, волейбол. А може би танцуваш добре - можеш да се присъединиш към някой фолклорен танцов състав? Или избягваш да се замисляш за утрешния ден и живееш за момента? Има прахче - шмъркаш го, няма прахче - депресирана и подтисната?

36.   Офф познавам един много стар наркоман от Ню Йорк, който през 80те преди да отиде да се тества си киснел оная работа в оцет, мазал и главичката, като оцетът уж саботирал теста, но това не знам дали че мине на днешните тестове. Предвид, че тука нещата не са напреднали много от времето на Брежнев няма да се изненадам ако минеш

37.   Мисля че номер 35 сериозно прекалява.. момичето е попитало за съвет веднъж а ти направо я изкара отрепка?? Защо си мислиш че си няма хоби, работа, че не пътува и тн? Просто остави темата на мира...
Не мисля че помагаш по какъвто и да е начин

38.   От 35 до 37

Че то наркоманите не са ли отрепки? Или ти ги приемаш за жертви, за които обществото трябва да се грижи? Преди да пишеш поредни глупости тук - пусни си тв и изгледай няколко епизода на Наркотици ООД по Нешънъл Джиоаграфик... Виж ги на какво приличат след години употреба - на ходещи зомбита.. Алкохол, наркотици - всички са една стока - почнали да взимат, за да засилят ефекта на забавата.. Не им било достатъчно, че са на купон, но да достимулират удоволствието... А после като привикнат - пак да се пише на обществената сметка... Не знам за теб, ама на мен лично не ми допада с част от моите данъци да се покриват разни рехабилиционни обществени центрове, които да раздават метадон на хероинозависими. Не ми допада и по тв-то да гледам новини как еди кое си момиче било пребито/претрепано от "подсиленият" й любовник, който вечеря с метаамфетамини, стероиди и анаболи, за да е як, нацепен и голямата работа. Щото тя авторката сега може да има за гадже някой сополанко на 19 г., който да се мисли за "OG" (истински гангстер) и да друса (буквално и преносно) както нея, така и всичките й приятелки, а няколко години по-късно, когато същото това момиче осъзнае, ще настоящия й боклук е последна дупка на кавала, да го замени с някой по-нацепен боклук, с когото да им хрумне великата идея да станат милионери, качвайки клипчета и нейни голи снимки в ОнлиФенс, ПорнХъб и ЕксХамстер, а в някой слънчев ден (или тъмна нощ) оня, надрусан подобаващо да я стисне за врата, в миг на сексуална еуфория, и да я свърши и изпразни (буквално и преносно). Затова разпитвам - любопитен съм да разбера това момиче-наркоман - има ли бъдеще в него или вече се е сурнала по пързалката и просто да чакам, докато не я прочета в криминалната хроника.

39.   Отново от 35 (38) до 37

Виж какво направи с празнословните си коментари - изпъди момичето-наркоман от темата! :///

Аз ѝ задавах въпроси, то ми отговаряше, докато не почна да се разписваш ти и да подхвърляш неуместни забележки по мой адрес..

40.   Лято е? Очакваш да кисне и да пише коментари? Да ти отговаря на малоумните въпроси? Пък и отново, надали и е приятно да получава тези нотификации, наричайки я "момиче наркоман", особено ако иска да се изчисти..

41.   От 39 до 40
И какво като е лято?
През лятото Интернетът спира? Или пък спира да се спи?

Виждаш, че и аз, и ти сме тук. Има и още една камара хора, които пишат по темите тук.

Да, очаквам точно това - очаквам да рапортува на всеки един мой въпрос, поставен по-горе. И знаеш ли защо - защото докато го прави, в това време ще седи и ще пише пред компютъра или телефона, вместо да е навън, в някой нощен клуб, в чиято мръсна тоалетна ще шмърка нещо незнайно какво от капака на незнайно кога чистената за последно тоалетна чиния...

По отношение на обръщането ми към нея - къде греша? Не е момиче? Или не е наркоман? Какво значение има дали иска да продължава да се друса или иска да спре - бивши наркомани няма. Това е така, защото дори от години физически да са спрели да се друсат - мозъкът им е видоизменен химически, като по този начин и психиката им остава бъгната за цял живот. Защо си мислиш, че "бившите" алкохолици избягват да ходят в барове? Защото дори мириса на студена бира, или малцово уиски ги кара да им текат лигите. Така и при наркоманите. А за последно ще добавя, че момичето-наркоман, по мои наблюдения, се намира във фаза, в която хич не ѝ пука нито за моите обръщения към нея, нито че ти уж я защитаваш от мен... Тя сега е на гребена на вълната и докато не се е катурнала от нея, то ще продължава да се весели, в т. ч. подсилвайки удоволствието чрез прием на забранени от закона вещества. Не мисля, че ѝ пука нито за психичното ѝ здраве в дългосрочен план, нито за физическото ѝ такова, нито пък за потенциалното ѝ бъдещо поколение след време - дали ще дари живот на увредено бебе, заченато от увредена яйцеклетка, защото точно така - жените се раждат с яйцеклетъчен резерв, който се развива с развитието на младия женски организъм. И ако на 17 е почнала да жули наркотици, то има вероятност, когато стане на 30-35 и се замисли за деца, точно тогава нейна бъгната яйцеклетка да бъде оплодена и така да дари живот на увредено бебе - я психически, я физически. Но съм скептичен, че авторката или някое друго момиче на нейната възраст се замисля толкова дългосрочно.. В момента единственото, което преминава през невроните в главата ѝ е мисълта къде ще бъде следващия купон и откъде ще набави следващия наркотик.

42.   Ами…жестоко бъркаш. Някои хора имаме воля и сме се научили да консумираме отговорно. Има си време за всичко.