Споделена история от Наркотици и алкохол

Брат ми е алкохолик
Брат ми също е алкохолик. Преди близо две години се
разболя от алкохолна цероза на черния дроб. Беше сам.
Жена му замина в чужбина при децата. Постъпи в болница
и едва го спасихме с многократно преливане на кръв.
Много го обичам и с цялото си сърце и душа се борих и докато дишам ще се боря за живота му. Спасихме го. Изяде стотици килограми ябълки и много мед. Не пи близо две години, но от два месеца постепенно от безалкохолна бира премина на алкохолна и вино. Една вечер у приятел беше пил и ракия и паднал на улицата обезобразен. Започна запой. Изпаднахме в ужас всички близки. Не искаше да си признае, че е затънал наново. Силната ми вяра в господ ми помогна пак да го спася. Мислех си, че господ се е отрекъл от нас и по цял ден търсих лек в интернет. Намерих две молитви, които всеки ден ги изпълнявам.
Брат ми сам се пребори засега с алкохолизма и въпреки, че целият трепери не пие алкохол от две седмици. Яде много мед, плодове, компоти от кайсии и
пие чай. Взимаше в началото и половин хапче диазепам
и билковите мента, глог, валериана.

Ето и молитвите :
Ритуал за по-добро здраве

- Изпълнява се всеки ден от седмицата, по-добре рано сутрин
- Използва се бяла или жълта свещ, благословена и миропомазана
- Върху свещта се изписва името на човека, здравословния проблем и думите "Да оздравее"
- Повтаря се следната молитва седем пъти:

"Архангели на Вселената, моля Ви за помощ в този ден,
Да обедините силите си и да помогнете на
да се възстанови напълно!
Нека той не страда повече,
Дарете го / със спокойствие и здраве!
Изпратете му / й целебните си лъчи!"
След седмият път завършете с "Така ще бъде!"

Старинно Славянско заклинание против пиянство В името на Отца и Сина, и Светия дух..Амин. Упойване и вино, отстъпи назад от раба Божий Георги в тъмни гори Тилилейски, където хора не стъпват, където коне не бродят, където птици не летят. В името на Отца и Сина, и Святого духа (два пъти). Опиянение и вино, излезте към бързата река, по която хора не пристъпват и не и пият водата. Опиянение и вино, излезте към буйните ветрове, които духат далече. Отстъпете от раба Божи. Освободете го! Нека главата му е ясна и умът чист! Да се чете на вода.

Искам да помогна на всички и изпаднали в тази ужасна
зависимост! Молете се и не се отказвайте от борбата!
Успех!

Коментари

1.   Здравей ! Страхотно е, че брат ти се е отървал от това бреме. Искаше ми се и с баща ми да стане това чудо....!