Споделена история от Наркотици и алкохол

Нямам желание за живот
Здравейте искам да съм мъртва вече месец и половина не се храня гади ми се от храната не пия вода пия само хапчета и алкохол нямам желание за живот всичко започна одавна преди година се разболях на психическа основа събрах се да живея с бившият ми мъж всичко тръгна добре само че от хапчетата много напълнях и бях като дрогирана през това време той си е намерил любовница тя е на 22 а аз на 34 влюбил се е в нея а мен намразил когато разбрах вече беше късно направих всичко за да ме заобича но виждах как той се стреми към нея виждах болката в очите му когато тя го заплашваше че ще скъсат виждах как бърза към нея и с каква досада и отвръштение остава при мен и така до момента когато на мен спря да ми се живее просто искам да съм мъртва.

Коментари

1.   Само ти можеш да си помогнеш, да заживееш пак добре, пък ще срещнеш и други хора. Не се отчайвай, има смисъл да живееш, затова смело, ще преодолееш трудностите само ако имаш силно желание за живот.

Отиди на лекар ако имаш проблеми и не се предавай. Този мъж явно не си заслужава, ще срещнеш и други хора. Светът може да бъде и прекрасен, всичко е въпрос на гледна точка. Промени своята, пък понякога като губиш нещо, не знаеш какво може би ти е спестено. Щом не иска да е с теб, това не е любов.

Живей за себе си, щом си тука значи има смисъл и цел, търси я тази цел, но не се предавай. И отиди на лекар ако имаш проблеми, няма нищо лошо в това, много хора имат.

2.   Здравей! Пише ти едно 24г. момче. А, бе с 2 думи - заеби го. По думите ти отдалече си личи, че не те заслужава. Да върви на майната си. Недей да се унижаваш така. Толкова ли не се обичаш, че да позволяваш на другите да те унижават. Подходи малко по-агресивно, стига с тия слабости.

Поработи върху себе си. Човек трее да уважава себе си най-напред, да се обича. Намери си някой, който да те обича истински и когото да обичаш. 100 на 100 като четеш това, може би ше си каеж: "К'во разбира па т'ва хлапе", но те уверявам, че грешиш. Знам го от личен опит, че с вяра всичко се постига.

Е, всяко начало е трудно, но един път тръгнеш ли по течението, вече останалото е лесно. От мене да запомниш - НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ - ДЕРЗАЙ!!

3.   Здравей и аз се чувствах по този начин. Бившият ми мъж също се хвана с едно момиче, а на мен просто ми каза че вече не ме обича и че ме е намразил.

Разбира се пожела да се разведем въпреки че имаме малко детенце и го обичах много. Пиех по цял ден и не се хранех с дни,не обръщах внимание на детето си и мислех само за него и за какво? Мои съвет е да се съвземеш и да му покажеш че си много силна и красива, а не една съсипана и слаба жена.

А ако пожелае да се разделите приеми го и погледни живота напред ще има и по щастливи дни и за теб,защо и не нова любов? Аз вече я намерих макар че не вярвах че някой отново може да ми върне щастието. Успех ти желая. Ж24г.

4.   Може би е време да помислиш за себе си. След като виждаш, че мъжът ти не иска да е с тебе.. продължи да живееш без него. Независимо, че си на 34 /това е прекрасна възраст/ в теб има още много живот. Знаеш ли колко много пълни и щастливи жени има? Не бива килограмите да ти попречат да откриеш в себе си красива и желана жена.
За всеки влак си има пътници - облечи се добре, сложи си малко грим, излез навън и огледай света... ще откриеш много красиви неща за които си струва да живееш. Ще откриеш и човекът за теб.

Никога не е късно за една красива любов. Наближава Коледа, а тогава чудесата се случват най-много. Пожелавам ти едно красиво чудо, което да преобърне живота ти и да ти даде сили да живееш!
Д.

5.   И аз съм в същото положение. Деца имате ли?

6.   Мило момиче не се предавай, а гледай напред. Ако сама не си помогнеш никой не може. Пълнотата не е порок и болка за умиране. Живота ти е даден да го изживееш, майка ти няма да те роди втори път. Горе главата.

7.   Цялата работа е там че той не си признава за нея не иска развод по една или друга пречина продължава да живее с мен и детето издържа ни но на мен ми е забранено да ползвам нета той ме записва не мога да излизам защото аз сам курвата парцала нямам никакви права нещо като робиня съм не мога да си намеря работа а и го обичам детето го обожава на този етап няма никаква надежда даже мисля че се опитва да скъса с нея но не може тя го прави на маймуна от него исках да ми остави само нета да си пиша с разни хора ама и това ми взе.

8.   Ох мила дигай главата и напред, живей за детето си това е смисъла на живота ти. Ще дойде и деня в който пак ще намериш щастието. Живота е един Божи дар които не се подарява а се заслужава ти си го заслужила. След всяка мака идва и радоста. Остави това в ръцете на Бог той ще направи това което е добре за теб и за детето ти.

Само бъди силна и не губи вяра в себе си не преставай да се бориш бъди силна и се докажи пред мъжа ти само не се отказвай ако се бориш ще победиш желая ти успех.

9.   Струва ми се измислица