Споделена история от Наркотици и алкохол

Не съм пристрастен пушач, мога да пуша или не без да се пристрастя
Странно е знам. Мога да пуша и съм пушил по 1-2 кутий на ден в продължение на 3-4-5и повече месеци, а след това да не пуша години. Не се пристрастявам към нищо и се гордея с това. Така беше и с много други неща. В състояние съм да се скъсам от цигари, та чак пръстите ми да придобият сив цвят, след това мога въобще да не погледна цигари. Също така мога да пуша един месец и два да не пуша разбирате ме какво имам искам да ви кажа.

Така съм с всичко, плюс това съм гигантски непукист, хич не ми дреме от нищо. И с работата съм така. Видя ли че нещо ми е гадно и ме притискат махам се и това е, пари колкото толкова.

Въпросът ми е, дали има и други като мен. Лошото е че не съм постоянен, само това. Но иначе реша ли нещо, правя го. Хубаво е да не се пристрастяваш, като мен. Така можеш да испиташ истинско удоволствие от тютюна. Пуша рядко, шото нямам много кинти, на пък само яки цигари или пури, пуша за собствено удоволствие, а не за компанията или защото не мога да спра.

Навремето пушех често от тия гадните цигари, когато имах пари естествено, но сега залагам на качеството. Всеки се пристрастява, та не знам има ли и други от моята порода или съм само аз, тва извънземно.

Коментари

1.   Същия като тебе съм! Въпросът ми е? Можеш ли да седнеш с приятели (ако имаш такива) да изпиеш 3-4 чашки и дори тогава да не запалиш?

2.   и аз съм така споко не си сам ;)

3.   И аз съм така, но към тревата и алкохола. Затова много се радвам защото мога по всяко време да си пия или пуша трева и такива, но без да се престрастя, но вече не ги ползвам щото няма смисал а алкохол си пия само в компания на някое парти или празници въпреки че съм на 15 и не ми личи че съм пияна освен това че много говоря и не се напивам до такава степен че да се излагам или повръщам винаги съм пиела толкова колкото е достатачно за да мога да мисля ! ;dd

4.   Аз пък ви завиждам, че сте така
Пуша вече 10 години и искам да ги спра. издържах най-много три дни и то какво издържане, през повечето време спах, през другото се чудех дали да не отскоча до магазина и се тъпчех с де що ми видят очите, изнервих се на всичко... егати и мъчението беше
Сега ще си вземам табекс, лепенки... замислям и да започна да спортувам нещо... но съм обещала, че този навик ще го преборя тази година!

5.   аз незнам дали трябва да гълташ дима и как така аз като го гълтам си личи а при другите не личи