Споделена история от Наркотици и алкохол

Само наркотици са ми в главата
Аз съм момиче на 15 години. Отначало беше за забавление, от време на време, ей така само за купона. С наркотиците започнах лятото. Отначало беше само трева, пуших и се успокоявах много, пълна релаксъция. Но на един купон моите приятели извадиха амфетамин, и аз да не остана по назад, изшмърках две линии. Много ми хареса чувството, закачих се и бях дотук. Но не спрях дотам.

Правих секс за пръв път под влиянието на кристал и беше невероятно. Никаква болка, само чисто удоволствие. А всъщност не разбирам защо започнах да взимам наркотици. Нямам проблеми с никoй, имам добър успех, разбирам се идеално с родителите си и те ми имат пълно доверие. За тях ме боли най-много, че нищо не подозират.

С приятелите ми взехме решение да спрем всичко. И ето, вече 1 месец не сме пипали. НО... животът ми сякаш се срина. Мисля само за наркотиците, как да се напуша или за линийката. Не издържам. Опитвам се да си запълвам времето с различни занимания, да съм заета постоянно, но не става. Най-тежко става вечер като заспивам, цялата в пот и дори понякога плача. Искам някаква дрога, без значение каква. Зимната ваканция направо полудях.

Плаша се, че започнах да си мисля и за хероин, искам много да опитам. Не мога вече да изпитам никакви емоции. Отчуждих се и от приятелите си, предполагам и те се чувстват по същия начин. Моля ви, помогнете ми. Нямам представа какво да правя. Животът ми през този месец е като в мъгла, имам чувството че не го управлявам аз...

Коментари

1.   Ти си пример за това, че психическата зависимост е по-голяма. Особено кристалът е много опасен.
Всичките синтетични дроги, които си взимала са унищожили НЕОБРАТИМО мозъчни клетки. Следва затъпяване, ако не спреш СЕГА.

Съвет - запиши се на фитнес и тренирай до изтощение, ще спиш като къпана. Ако плуваш - ходи да плуваш. Трябва да натоварваш тялото и мозъка си.
Едно ще ти кажа, имаш свястни приятели, но ако не се откажете, всички ще завършите в лудницата. Успех

2.   Е... Гордея се с хора като теб. Не започвай отново, защото ще попаднеш в голяма яма, от която няма излизане. Послушай съвета на човека писал първия коментар : )

3.   Звучи ми като измислена история... 15 год., секс, дрога - на някой просто му се четат коментарчета май....
Палав Мечок

4.   здравей, аз съм един от членовете на Общински Съвет по наркотични в-ва в Благоевград. Искам да ти каже, че е много важно да разбереш, че те ти онищожават живота, а не мо прравят по-добър. Аз имам опит с един бивш наркозависим. Той каза, че в началото не е знаел в какво се забърква и си е мислел, че това е датска игра. Първо парите се намиратлесно. Второ има с кой да се друсаш. Трето усещаш уж онова, което не могеш да осетиш в живота. Така не се осещащ как затъваш. След това идва времето за жиртви към наркотиците почваш да крадеш лъжеш и т. н. Аз сега ще ти намеря интервюто което направих с него. Искам да разбереш, че тази абстиненция която изпитваш сега няма да продължи повече от месец и половина. Най-важното е да намериш хоби. Ти си талантлив човек - ВСЕКИ ИМА ТАЛАНТ - НАМЕРИ ГО И РАБОТИ ПО НЕГО. Като оплатниш свободното си време няма да се сетиш вече за наркотици, а с това ще разбеереш, че си се отскубнала от наркотиците. http://neumirai. org/novini/intervyu-s/2057-blagoj-angelov-ako-sled-parvata-krazhba-me-byaha-pratili-na-lechenie-nyamashe-da-ima-sledvashti-kokoshkarski-izpalneniya. html - Ето това е човека - прочети внинателно и се нахъсай - вий и сайта.
Това е новият им сайт - http://osnv. neumirai. org/
ТОва дано ти помогне. Пожелавам ти оздравяване. Това е просто една болест упорита, но болест ти си по-силна от нея.
Тъй като вярвам в силата н привличането МОЛЯ ВСИЧКИ, които прочетът тази статия, без значение дали вярват да напишат с главни букви - ЗА СВОБОДАТА ОТ НАРКОТИЦИТЕ - ОПРАВЯЙ СЕ НИЕ СМЕ С ТЕБ.

5.   ЗА СВОБОДАТА ОТ НАРКОТИЦИТЕ - ОПРАВЯЙ СЕ НИЕ СМЕ С ТЕБ.
Знам, че можеш да се справиш. Това е борба на твоя дух, трябва да спечелиш битката!

6.   Аз съм баща на момиче като в твойто положение та и по-лошо беше на хероин и в момента е в болница с увреден черен дроб хепатит Ц. Така, че много внимавай и непременно потърси помощ от психолог.

7.   Момиче, защо се превръщаш в боклук. Ти си само на 15. От кога е много готино да взимаш наркотици? Добре ли си? Имаш ли акъл изобщо? Май не. Ами убивай се, щом ти е толкова акъла.