Споделена история от Наркотици и алкохол

Отива да се вижда с приятели, за да пушат трева, а аз седя сама в къщи
Преди две години се запознах с едно момче, аз бях на 15, а той на 20, влюбих се в него и той в мен. Аз бях първата му и той на мен, всичко беше страхотно, докато не дойде момента в който, той започна да пуши трева. Аз също съм пушила, но заедно спряхме и сега той отново започна. Опитвах се да го откажа, той ме лъжеше че не пуши, а аз разбирах че пуши... Започна и с мен да се държи студено, аз се депресирах от всичките ни безнадеждни разговори.

Всеки път като се видехме аз се разплаквах по някое време, много мие тъжно, нз какво да правя. Всичко това не е нормално за него, питах го дали исак да се разделим, той отказа че твърдо не иска. Аз бях много лъчезарен човек, а сега няма усмивка няма пламък в очите няма нищо. И сами може да се сетите че две години прекарани с него ме отдалечи от всички приятели, и сега когато той отива да се вижда с приятели за да пушат трева, той отива а аз седя сама в къщи. А не иска да ме взима с него и неговите приятели. Сигурна съм че няма друга просто не знам как да му избия това от главата и всичко да се оправи. МНОГО ГО ОБИЧАМ И ЗНАМ ЧЕ БЕЗ НЕГО НЕ МОГА ДА ОЦЕЛЕЯ. Но макар да не искам имам чуството че нещо в него се е променило а нз какво, просто искам да обръща внимание на мен както преди, а не на тревата...

Коментари

1.   Потърси, намери и го срещни с други, които трудно са се отървали от по-тежките наркотици. Когато му разкажат какво им се е случило ще има ефект. Знам го от други случаи.

2.   Мило момиче,
Марихуаната в случая е само повод. Човек може да пуши трева и пак да обича любимата си и тя за него да е всичко на света. Фактът, че той предпочита някакъв наркотик пред човек, в случая теб, показва, че чувствата му опират до някъде (по-скоро до никъде). Ако поне мъничко държеше на теб и те обичаше, щеше да спре да пуши. А той не го прави, следователно едва ли любовта му към теб може да се нарече любов. От край време хората пушат трева и се обичат, а други не пушат, за да продължат да се обичат.

Не знам защо иска да останете заедно, може би от прословутия мъжки страх от самота, знам ли...
Иначе от позицията на опитен пушач и впоследствие отказал тревата смятам, че тя не е никак полезна, поне не и за хора с определен тип мозъчна дейност(тоест не понася на всеки). Но едва ли това има връзка с обичта му към теб, която или отсъства, или е прекалено плитка. Но нали знаеш - жените се влюбват в лошите момчета и затова не се учудвам, че все още си с него. Трудно е човек да намери сили и да сложи край и не знам дали ти ще намериш - изборът е твой.

3.   За да се откаже от тревата, се иска воля и желание. Ако той няма желание и нужната воля нещата не стават. Може да пробваш, като му кажеш какви ще бъдат последствията ако продължи да пуши. Или пък му кажи, че ще го напуснеш, това не е най-доброто решение, но може и да се вземе в ръце.

Желая ти успех :))

4.   Оф леле и ти не си по-различна!Какво като пуши трева,да не би да е половин човек?Аз пък мога да се оплача от жени като тебе,които откъснаха мои приятели от компанията,защото сме пушели,правели простотии и незнам си кво,той се крие от нея,а то работата е просто че иска да си го манипулира,както знае.Аз съм на 27,пуша си редовно,момичетата ако не им харесва значи прав им път,аз съм такъв какъвто съм и ако не ме харесват такъв,друга ще ме хареса,просто е.Ма си още малка,както и приятелят ти,не вярвам да се ожените,така,че консумирай докато чувставатра не са изчезнали,после ще си намериш някои по хрисим и ще си го моделираш както си искаш.

5.   Номер 4-ри - по-добре да не беше казвал, че си на 27 :)

Към авторката - и моят пуши трева :) Знае мнението ми за това, опитах се да го спра няколко пъти и като видях, че не става и че ме лъже, че е спрял и после се крие, спрях да разисквам темата.
Може да ти се искат много неща, но фактите са си факти и ти трябва да ги приемеш. Почни да си излизаш и ти, потърси забавление, а не стой вкъщи замислена. Млада си, всичко хубаво тепърва е пред теб.

6.   Добре де, остави го да си пуши качака от време на време, кво се филмираш толкова много и не му натяквай, че не можеш без него и Той без теб штот тва го филмира ощие повоче!!!!!

::::::OLD`English::::::::

8.   Aве тва е трева е мааму да еба мноо ма изнервят тея дет не знаят кво значи думата дрога е !!!!

9.   Приятелят ти взима други наркотици бтв... очеизвадно е че жули линии или взима бонбонки

10.   Номер 9 е напълно прав. Ако пуши само трева без други наркотици едва ли ще е без усмивка. ;)

11.   Ние двамата си седим вкъщи и си пушим, когато ни се пуши. Стига си ревала, бъди негов приятел, не само любовница и той ще ти е верен. Кажи му, че и на теб ти се иска да пушиш и да сте заедно и така. Не го оставяй сам, за да не посегне към друго. Бъди му упора.

13.   Тревата съсипва, от 10 дни не съм пушил и не знам какво става едвам се сдържам.. Спирането изисква голяма воля и до преди да пробвам да я спра и аз мислих като вас, че са тъпаци тия дето я мислят за наркотик и се сцепвах почти всеки ден, но като се сблъскате с това което аз се сблъсках ще се проклинате.

14.   Невероятно е как може да си пропилявате живота с подобни проблеми.. тревата те кара да вникнеш с друг поглед в живота и да се огледаш за всички детайли, а и няма как да не е щастлив употребявайки я.

17.   Искам да те попитам колько време отсъства когато се вижда с приятели, че и аз се съмнявам в моя приятел, защото всеки ден излиза без мен уж на кафе с приятели, всички са наркомани там... Благодаря ти

18.   Искам да те попитам колько време отсъства когато се вижда с приятели, че и аз се съмнявам в моя приятел, защото всеки ден излиза без мен уж на кафе с приятели, всички са наркомани там... Благодаря ти