Споделена история от Наркотици и алкохол

Аз съм търговец на смърт и се ненавиждам
Пиша в тази категория, въпреки че не съм пристрастен към никаква дрога. Проблема е, че целия ми живот досега (на 28съм) е много здраво свързан с хероина - с известни прекъсвания (кратки) през последните 7 години се занимавам с пласиране или трафик. В началото бях просто бияч, когато шефовете кажеха, една кола хора ходехме да 'вкараме в пътя' който трябва - наши дилъри, дилъри на конкуренцията, сводници, длъжници, наркомани... такъв скот бях станал, мани не искам да си спомням. Другата ни задача беше да пазиме 'касиера' и беше още по-голяма скука и затъпяване. Освен, че ми беше дошло до гуша, бях и алчен. Веднага, щом се отвори възможност, станах и средна ръка дилър - зареждах с дози уличните ни дилъри и отчитах оборота, с една дума контролирах ги да не им хрумне нещо.

Оттогава съм работил за кого ли не в тоя бранш, пребивал съм, пребивали са ме, клали са ме един-два пъти, гонили са ме куки, хващали са ме, подкупвал съм ги... и т.н. и т.н. по едно време с още трима тиквеници дотолкова се мислехме за големи тарикати, че се бяхме набъркали в трафика с едни кюрди (херото идваше от Турция), добре че не трябваше ние самите да пренасяме, само подкупвахме (т.е. шефа ми ги подкупваше или заплашваше, де да го знам и аз) ченгетата и подсигурявахме трасето.

Както и да е, айде стига съм разправял, важното е, че от тогава до сега все съм си тоя боклук, нито станах голям шеф, нито нещо друго, обаче да ви кажа това не е живот - вярно е, винаги имам доста пари в себе си без да се скапвам от бачкане, обаче нямам вече здрави нерви; имам само един истински приятел, който също е в бизнеса; в някои части на София изобщо не припарвам; единствената жена, която съм обичал (съпругата ми) издържа малко над 4 години и се разведохме; трудно спя без водка и валиум; веднъж ми изпотрошиха стъклата на жилището;
веднъж стъклата на колата ми; предишната пък бяха запалили; най-много ме мъчат две неща - така съм свикнал с този начин, че когато се опитах да живея нормално нито мога да се организирам нито парите ми стигат...

За някои други гадости, в които имам известно участие, няма изобщо да пиша, но искам да кажа на тия хлапета, които пишат разни небивалици и искат да са Ал Капоне да не си измислят как на 15-16год. вече са оставили два-три трупа зад себе си. Просто си нямате идея за какво става дума, ама изобщо...

Коментари

1.   Добре хайде обясни ми, моля те, какво е? Не мога да разбера. Една такава бивша наркоманка ми съсипа живота... Е уж се е оправила ама вместо наркотици премина на алкохол. В един момент живота й се превърна само как да си вземе бутилката и нищо не я интересува. И ми е казвала това е нищо, ти просто не знаеш какво е... Т.е. какво й е било преди. Какво е по дяволите! Ще взема да се надрусам, за да видя. Наистина ли човек не може да се оправи. Нито болници, нито комуна нищо не помогна. Че и дете имаме и то прекрасно. И тя е прекрасен човек в редките случаи, когато е била под контрол и не пие... Но няма братче, няма спасение. Та за това питам автора, какво е това. И нея съм я питал какво е... толкова ли не е възможно някак си да се обясни. Не мога да я разбера какво иска.... просто нищо не иска... ясно, но какво е това. Не мога да повярвам, че няма спасение, но очевидно май няма...

Ти не знаеш какво е - така ми вика и край .... и аз все си мисля, че ще се оправи все вярвам ама няма, няма оправяне. Честно да ти кажа имало е моменти, в които съм искал да я удуша и да свърши тоя ад. Но ужасно много я обичам...

Е вече не съм с нея, но ме боли за нея, щото съм я чувствал като част от себе си винаги...

2.   Заради такива като теб, мой приятел вече го няма:( За мен не сте хора, не ви ли тежи на съвестта не мога да разбера... ами ако някога имаш дете и някои като теб го утрепе, как ще се почустваш, замислял ли си се...

3.   Замисли се какви ги вършиш. Какво очакваш да ти кажем тук - "горкичкият ти" ли?! Отнемаш човешки животи, макар и косвено по този начин. Не му стигали парите... вземи затова убивай и пребивай хора. Нещастник...

4.   Аз съм доста по-малка от теб (на 20) и не ми е ясно доста от написаното, но това, за което ще се хвана е разбитият ти живот като цяло. Не искам да те съдя, но всепак искам да попитам: "Нямаш ли мечти за по-добър живот?" Ако всепак отговорът ти е "Да, имам" си помисли какви са те и спри да причиняваш болка на другите и най-вече на себе си. Измъкни се и спри да търгуваш с живота на хората. Можеш ли го?!

5.   Не мога да разбера твоя начин на живот.. всички, които пласират дрога, пребиват хора.. са си направо за заклеймяване.. но и ти си човек. И не съм аз тази, която ще те съди. Пишеш, че не можеш да спиш, че ти е писнало от живота, който имаш.. тогава направи нещо по въпроса. в България трудно се живее-заплатите на по-голямта част от населението са мизерни на фона на цените в магазина и квартирите.. а ти си свикнал предполагам на много пари-ще ти е трудно, ще трябва да си посвиеш разходите и да си отказваш някои неща.. ако имаш връзки, за да започнеш работа с добро заплащане-давай...или замини навън-искаш изход-не е късно, на 28 си!! да не си пенсионер... имал си и жена-ако сте останали в добри отношения (незнам дали е възможно)-може тя да ти даде някаква опора... можеш да го направиш. човек е способен на повече отколкото си мисли, че е.

6.   Добре де направи така... .една вечер вместо да отидеш да убиваш или да вършиш някакви глупости, си пусни телевизора и виж с какви доходи живеят хората днес как се оправят, и намират изход дори и в най-невъзможните ситуаций. А на теб не ти достигали пари пфф.

Или пък, защо не избягаш другаде, на място далеч от наркотици и такива щуротий, започни добре платена работа (ако успееш де, че като те гледам малко се съмнявам) но все пак опитай. Не мисли за дрога за алкохол просто посвети живота си на нещо, което обичаш.

7.   Ти си свикнал на баницата мекото и на живота лекото и не мисля, че ще се откажеш. Нямаш достатъчно добра причина да го направиш. Честно казано не мисля, че ще успееш. Ти си слаб човек, на който не му стиска да се изправи срещу трудностите в живота, а само действа пълвосигнална - пари срещу всякакви видове услуги. Съжалявам, но не мисля че ти стиска да започнеш обикновен живот на обикновените хора като нас, да имаш проблеми от житейско естесво и да се мъчиш като нас.

8.   Напиши книга. :)
Естествено е хубаво да я доукрасиш, да няма съвпадения на личности и прочие.
Народа обича да чете такива работи.

9.   Мразя наркотиците ! Съжалявам хората, които ги употребяват и се бият в гърдите, как са се "наяли с бонбонки", "бялата лента", "боднали" и не знам си още...

Как си мислят, че света се върти около тях до в момента, в който не ги удари "мокрия парцал"... И какво като разтикваш? Герой ли си ? Мъж ли си ? Нещо повече ли си от другите хора? Да не говорим, че историята е написана по такъв лапешки начин за мъж на 28 години... Да си се занимавал с подобни "гангстерски " изяви месец, два, година, но да си се усетил като си бил на 17-20 например... Сега какво имаш зад гърба си ? Гаменски истории.... БЛАААА ! Май ви идват в повечеко американските филми.......

10.   Абсолютно съм съгласен с "номер"9, я се замислете неква мутра на 28 години, некъв ултра напомпан и узверен сяда пред пс-то си и разказва за гангстерските си истории, които той е "осъзнал" и намира малко време за да сподели с нас колко е "велик" и през какво е "минал"...БЛЯ БЛЯ БЛЯЯЯЯ.... Малко ми се струва нереално.

Искам да кажа на тия хлапета, които пишат разни небивалици и искат да са Ал Капоне да не си измислят как на 15-16год. вече са оставили два-три трупа зад себе си. Просто си нямате идея за какво става дума, ама изобщо...

Човекът сам се затапва...имали смисъл да се казва каквото и да е ?! :))) айде хф & гл ;]]

11.   Измъкване няма брато на 40 съм като бях на 20 се занимавах с подобни неща на 30 се отказах и нямам проблеми сега. Занимавам се с ремонти и с труд си издържам семеиството и си докарвам 2-3 бона на мецец. По миналата седмица правих премонт на едни тарикати и не ми платиха 200 лева. Бели биячи събирали вземания, на мутри ми се правят. И в момента ме сърбят ръцете да грабна бухалката и да се разправям с тях, но струва ли си за 200 лева да си развалям спокоиствието с някакви пишлимета. А от друга страна направо ми се реве да ме разиграват мене, дето доста са треперели от мен, само като ме видят.

12.   Дигай гълъбите и заминавай някъде в чужбина. Там започни отначало, без дрога и с нещо законно. Иначе си труп и то скоро.

13.   Аз съм сигурен че това е някакво хлапе което иска да е малкоооо по интересно...

14.   Защо си мислите че е хлапе, аз иам приятел които се занимава с пласиране! Той е на 34 и има време да седне на компа и да се ровичка из нета да си чати и т.н. Е аз не одобрявам хората които се занимават с такива работи, но не сички са идеални! секи се спасява както може!!!! Тъкъв е живота за съжеление няма как!!!

15.   Пич... много си се забъркал, тва е ясно. Съвета ми към теб е пази си гърба ! Трудно, но все пак можеш да излезеш от тая ситуация... просто ти трябва кураж и малко помощ от странични лица.
Гледам коментарите... някой писал че заради такива като теб приятелят му го няма вече... не съм съгласен !
Всеки има право на личен избор така че не можеш да обвиняваш дилърите за постъпката на твоите приятели !

16.   Няма съжаление за такива като теб, ако си болен, ..ок..склонна съм да се опитам да те разбера. Иначе ако зависеше от мен такива като теб бих ги убила.Човек сам избира пътя по който иска да върви. Нямаш никакво оправдание!!!

17.   Знаеш ли авторе, такива като теб просто трябва да се елиминират моментално независимо по какъв начин без съд. КУРШУМ В ДЕСЯТКАТА - това заслужаваш. Не ми се пише просто на такъв, като теб.

18.   БОКЛУК СИ ЗА МЕН....!!!!

19.   Може ли автора да даде инфо за връзка.

20.   Че правиш нещо лошо това е ясно , но искам да кажа че наркоманите в 90 % от случайте съм почти сигурен че сами са виновни за това. Аз защо не съм наркоман и няма и да бъда, мойте приятели и познати те защо не са ?? Ако исках да пробвам наркотиците това е най-лесното нещо, както знаете под път и над път могат да се намерят. Просто избрах в каква среда да се движа, с какви хора да се събирам и излизам , сред тях няма наркомани. Така че балъците които стават наркомани са по-виновни от пласьора.

21.   Защо плакнете очички за наркоманите...лицемерно е! Дилърите и разпространителите на наркотици предлагат продукт, който се търси от клиентите. Никой не идва да те кара да си купуваш, наркомана сам се свързва с дилъра и си бие дозата, след като си я купи. Те предлагат стока, която се търси, това е, такъв е живота.

22.   Мноо смешно ми стана когато го прочетох тва ... никой няма право да казва " твойта лесна" или "нямаш си и напредстава за какво стаа въпрос" ... тва го разправяй наистина на хората, които са живеели в цветните кварталчета .. и не разбрах къв тий проблема е ??? На никой не муй лесно нито на зависимите нито на тея като тебе .. за кво си го написал тва май все още се смяташ за тарикат въпреки, че това е просто бизнес няа никва гъзария! Как ше пишеш такиа раоти в нета е направо нз нз

23.   Към номер 20.
Ти си меко казано тъпанар! Абсолютен, безподобен, ограничен тъпанар! На колко години си??? Кога е възможно да си избереш самостоятелно средата в която да движиш??? На каква възраст??? Ако, си на 20 или повече може... но, ако си на 13/14 единствената среда която имаш е тази в у-ще или с децата които си израстнал. Повечето "скапани" наркомани, са дечица... допуснали грешка, кой от любопитство, кой заради "проблеми -големи" и в крайна сметка се осъзнават твърде късно :(. Детските им грешки се оказват смъртоносни и погубват най-близките им хора. Мъчно ми е за тези деца и за родителите им! Не съм съгласна, че само те са си виновни, просто са твърде незрели и без самосъзнание, за да знаят с какво се захващат, а като разберат обикновено е твърде късно :(
Не харесвам типове като теб - Защо аз това...? Защо при мен пък не е така?... Радвай се, може просто късмет да си имал. Дано и децата ти да имат.

Само като допълнение ще добавя... не съм била и няма и да бъда наркозависима, но се опитвам да вникна в проблема и да постъпя човешки, а не само да обвинявам.
А, относно автора на тази "изповед" - Боклук си пич, всичко се връзща в тоя живот, и теб няма да те подмине :)

24.   Аз пък подкрепям номер 20!!! А номер 23 безпочвено нагрубява номер 20. И аз съм била на 13год. и тогава е имало наркотици и пак съм успяла сама да си избера компанията и съм имала избор. Така че номер 23 не си прав.

25.   Kъм номер 20 .. всичко зависи от социалната ти група и от средата в която живееш .. и ако тва не го схванеш няма как да разбереш защо едно дете става наркоман .. ти не си наркоман, защото така си избрал, просто си изкарал късмет любопитството е по-силно от човека и мн други човешки чувства надделяват .. така че по-добре недей дава коментар върху нещо, което е далеч от интелектоалните ти възможности и разбирания

26.   Аз бях номер (23) първо искам да се извиня, че малко се поувлякох с коментара ми към номер 20. Аз също съм била на 13 и е имало същите рискови фактори както и при тези деца сега, НО не всеки може (има избор) да избира, особено, ако си в по-затворен кръг.

Относно коментара на номер 24, това че ти си направила избор, както и аз... не значи, че и другите го правят! Няма двама еднакви, без значение дали става дума за разсъдака на зрели хора, или на деца. А и компонентите да станеш наркозависим са многи и различни, при нас за щастие явно не ги е имало, но не знаеш как живеят другите. Всяка съдба е различна. Понякога обаче, нещата не опират само до личен избор. Съобразяваш се със ситуацията и се нагаждаш към нея. Мен това което ме оттърва е, че имам стабилно семейство и си спомних на какво са ме учили, и имах и друга компания - от там и избора :). А тези които са в проблемни семейства, без много приятели и безкрайно подтиснати??? Те накъде номер 24??? Дали и те ще изберат като нас, ако тамън са намерили "приятели" :)

27.   А бе,айде стига глупости.Кой нормален "търговец на смърт" ще започне да се оплаква по този начин.Дрън-дрън!И доста грамотно е написано не ми се вярва нещо,че е писано от такъв тип човек.Аз познавам няколко такива....по-прости хора едва ли съм срещал,но кой умен ще тръгне да се занимава с глупости.
Айде със здраве!

28.   Всички много разбирате от живота! Много е лесно отстрани да кажете той е боклук, да се гърми...Понякога в живота имаш само един избор и той не е от най-приятните. Щом го е написал, човека осъзнава грешката си и силно се надявам да намери сили да си промени живота. Аз успях, въпреки че не съм затъвала толкова много. Просто трябва да поискаш промяната и ще се наредат нещата. Успех!

29.   За съжаление няма измъкване от кашата дето си забъркал, много добре знаеш какво ще стане ако решиш да се откажеш.

31.   Сигурно си едно силно момче със слаба и измъчена душа. Но такъв ти е живота, такъв е въобще живота. В случая тук не важи поговорката :"Луд е не този, който яде баницата, а този който му я дава", и всички биха разбрали защо! ЗАЩОТО ХЕРОИНЪТ НЕ Е БАНИЦА! Хероинът има само едно значение, и то е смъртоносно. Въпреки всичко това е начин за изкарване на доходи, и интересното при тебе е, че виждаш и черната страна на това. Загубил ти се е живота, съня и радостта, за сметка на лудите пари, които правиш сигурно! И когато се измъчиш още повече ще разбереш, че тези пари са ти напълно излишнии! Успех ти пожелавам и гледай да не те хванат.

32.   И какво като е грамотно написано? На мен от 9 години живота ми е свързан с наркотиците (сега съм на 32), бил съм от уличен дилър, минах през зареждач на хероин и стигнах до отговорник за разпространението в 2 квартала. Тогава се подкарах заради силното напрежение на което се подлагах...2 пъти ме заключват за по 8-9 месеца. Миналата година за трети път при специализирана операция ни задържаха, извадих късмет и след 72 часово задържане, наблюдаващия прокурор ме пусна под гаранция. Тъй като ни "разбиха" реших да сложа край. Включих се в една от рехабилитационните частни метадонови програми и последната година спрях, само от време навреме си позволявам по-малко анфетамин да смръкна. Та ставаше въпрос в най-случайно се оказах в една килия с един от биячите на "фирмата" ни. Прекарах 6 мес. по 24 часа с него. Дотогава мислех всичките мутри за ужасно тъпи и ограничени, този човек се оказа супер културен и интелигентен, аз съм учил преди да започна да се занимавам с тези неща 3 години История на културата и мога отчасти да преценя умствения потенциал на даден човек. Затова няма определен модел в тези среди. Да има и тъпи, но има и "мозъци" между тях. Но на всички, които ще тръгнат по този път, искам да кажа-пригответе се и за яки побоища, и за полицейски акции, придружени понякога с много произвол /демек някои куки яко бият/, ако обаче сте мъжкари ще намерите и истински приятели за цял живот, не много пари /не се печелят чак толкова лесно, но пък лесно се харчат/, много много ку...и, които обичат лошите момчета. заведенията. паричките, но щом стане фал и се окаете "прибрани" за няколко месеца не очаквайте някоя мацка да ви чака...е това е...

33.   Жал ми е за теб. Избягвам да съдя хората, но педофилите, сводниците, убийците и такива като теб ТРЯБВА да бъдат съдени, от нас - обществото, ако не може корумпираната ни държава да се справи с такива боклуци.
Ти си за съжаление, защото „блаженни са незнающите„ ,сиреч простите и елементарните - те ще си бачкат в твоята професия и ще са щастливи и доволни добичета. Ти нямаш този късмет. За съжаление Бог ти е дал интелигентност и си даваш сметка какво причиняваш. Няма защо да те е срах от Закона в страна като БГ-то и на пръв поглед си щастливец-тарикат на времето.
Но си и достатачно интелигентен да разбереш, че времето ти е ограничено - такива като теб не стават стари и бели, пари няма да ти останат, защото живееш на широко и не си свикнал да си правиш дребни сметки.
Вярвам в реабилитацията на престъпниците, а ти си такъв, най-вече вярвам в самореабилитацията на интелигента. Чети Достоевски като ти е скучно, чети за идеите на философите. Добре , че не си и самия ти зависим от дроги, има още шанс.
Съветвам те да се кооперираш с твой(и) приятел(и) и да започнеш твои легален бизнес някакъв. Първо обаче трябва да проучиш възможностите за „излизане„ от мафията , в която си, без това да е в ковчег. Напусни София ако трябва, защото там имаш врагове и ще те погнат, отиди във Варна, смени външен вид (отслабни 20 кила, напълней с 20 , стани рус,......, направи постъпки за промяна на името..., може и да се ожениш фиктивно и да вземеш името на жената за бързо)...с две думи „покрий се„ с приятел или най-добре сам. Гледай да си спестил поне едни 50 000 лв., мисли какво да почнеш с тях, продай колата и дай жилището под наем и намали потребностите си и разходите си - никакви курви, никакви ресторанти и дискотеки , алкохол и ко. Чети книги, стани религиозен ако щеш, но вземи се промени!!!! Може и в чужбина да отидеш, ако имаш квалификация, но и там може да станеш престъпник , а на Запад те свършват в затвора.
...дано нямаш деца, но ако имаш, временно трябва да не ги виждаш, и тях застрашаваш. Разбери се с шефа ти човешки, ти ги знаеш как стават тези неща - и до сега си сменял групировки и шефове и си жив.
Успех !!!

ПС - не чакай тук да намериш съчувствие, добре е за теб някой да ти каже истината - боклук си, но имаш още шанс да се оправиш и да върнеш дълга си към обществото.

35.   Рано или късно всеки в този занаят умира...Но все пак ти го заслужаваш! Убиваш непряко невинни деца... Да не си ми се вяснал пред очите пак!

36.   Филмар... хахаха много филмии си гледал брат, ама многоо... ахахаха

37.   наркотиците влиаят на рецепторите на щастие в мозака но когато се пристрастиш те изчезват--един човек който е отказал дрогата никога повече не може да бъде истински щаслив

41.   ами защо не си хванеш няква работа свързана с борба с наркотиците. поне ще изкупиш част от греха си. въпрекиче и аз смятам че такива като теб не трябва да живеят се опитай да намериш подобна работа. ще се почувстваш по-добре

42.   И кво ти се възмущават хората
Кои са те, че да те съдят?
Нима те са безгрешни?
Толкова са ограничени... направо жалки
Нямат грам мозък да помислят реално
Ти не си търговец на смърт! Нима ти си виновен, затова че на некви пикльовци и пикли им харесва да се друсат и да са боклуци.
Ти не ги караш насила да го правят. Ти им доставяш това, което ще го вземат така, или иначе и от някой друг.
Хайде стига вече с това закостеняло мислене.
Стига сте съдили хората, вместо това погледнете децата си защо посягат. ОТ ОПИТ казвам една от причините веднага -неразбирателство в семейството! А вие сте тръгнали да съдите, съдете само и единствено себе си!
Авторе, не мисля че си боклук, определено не си. Какво толкова кой както може си изкарва парите. Ти на никой не си опрял нож в гърлото насила да се дрогира. Това си е избор, който всеки сам си прави.
Щом това ти тежи, махни се някъде и започни отначало. Намери си стимул и смисъл в живота. Не се наливай с водка и не взимай валиум!
Замени ги с нещо друго. По добре пий бира и пуши тревичка. И си намери жена, която да те разбира, като мен например;)
Започни нормална работа.
А затова че не ти достигат парите, ти сам си реши кое предпочиташ:
Живот на ръба, с повече пари в джоба
или
Спокоен живот, но по-скромен
Сам си избери
Каквото и да избереш, знай че няма за какво да се обвиняваш и не си боклук.
Всичко хубаво от мен:)

43.   Не упреквайте никой... всеки е направи, прави или ще направи грешка... затова сме хора! Вижте първо в какво беззаконие живеем и после съдете някой. До Автора на темата: Човек не ти ли се иска да легнеш спокойно до жена си, да се събудиш с усмивка пак до нея. Да кажеш и докажеш, че обичаш. Да имаш дете да го възпиташ и т. н.??? Не ти ли се живее нормален начин? Не те съдя, но съгласете се всички че държавата ни е скапана и затова сме такива... И въпреки че съм момиче съм запозната с тези неща за които Ви пише Автора. :( Жалко но факт... И както се пее в една песен : "Майка ми трепереше да не стана бандит. Но живота е такъв, ситуацията е такава и аз израснах такъв в тая държава! "
Живейте си живота както намерите за добре!
Пожелавам Ви на всички да се обичате и да бъдете обичани!

44.   Авторе знаеш поговорката "живота ти взима едно за сметка на друго" Ти аз и всички останали сами сме си избрали живота по който да вървим не те съдя и никой няма това право.... Всички сме хора носим чувства имаме сърца радваме се.. плачем.... смеем се... на 28 си млад си така да се каже ще ти го кажа по друг начин за да ме разбереш буквално на 28 си в момента си на кръстопат лев и десен левият-да загарбиш всичко да се хванеш в раце да си намериш някоя сносна мацка и да се опиташ да създадеш семеисто нещо за което всеки се бори и иска деца те да ти родят внуци и да се радваш на старините ти... или десния да продължиш така да станеш на 40 ако ги доживееш и не са те гръмнали или метнали някаде както стана с сумати и народ от бригадите.... а ваште със сигоност няма да се гордеят няма по лошо от това да надживееш децата си.... ако ме разбираш постави се на мястото на ваште... кой пат избираш сам решаваш избора и живота са си твой...

Wolf 23г.

45.   Лелеее, нета е голяма работа - историята е написана от моя комп виждате преди колко време и още ви занимава. Знам кой я е писал, написа я докато живя в нас т. е. криеше се близо 20 дни в нас. И е написана "грамотно" хахаа, защото момчето си беше мозък - заедно сме завършили СМГ, без проблем влезе в СУ, знаеше два езика и веднага се прехвърли в чужд ВУЗ, там нищо не беше учил, защото му признаваха взетите изпитите от БГ през първата година, вместо това две години се мотал из цяла европа, като си доиде знаеше още един език перфектно. Голяма част е вярна с тази разлика, че още в началото си е бил над средна ръка, както пише. Де факто той беше касиера. Измислено е, че са го пазели "една кола хора" - той обичаше моторите (освен даскалото, май това ни е единственото общо, аз не чаткам математики, не знам три езика и не съм луд)) Всичко си правеше почти сам, просто защото "шефът" му бяха разни ченгета, от които той е зависел, но и те от него. С мутренски истроии почти не е имал досег, по-скоро е виждал и знаел Знам защо историята е написана така и защо момчето се мразеше. Не става дума за добро/зло и т. н. всичко се връща, какво заслужавал. Истината е, че копелето наистина от малък винаги беше и пич и свестен и всичко, докато живя в нас почти не спеше и много ми говореше за разни работи, не знаеше какво ще стане, аз се уморявах да го слушам. След три години почти т. е. сега усещам как все повече разбирам какви дрънкаше и за колко неща излиза, че е бил прав, и някои неща ги е разбрал много рано и по трудния начин, но не знам той самия жив ли е, защото май никой не знае, така може вече нищо да не коментирате.

46.   Приятелят ми е едно към едно с теб... или хайде в повечето неща. Заедно минахме през милион глупости от този тип и те разбирам до болка. Искам да го вкарам в правия път и да му помогна, но като, че ли няма шанс. Видели сме много, преживяли сме повече от всеки друг ( говоря за хората в "бранша" ), но все пак има шанс!!! Вземи се в ръце, остави всичко, ако имаш шанс махни се от настоящия си адрес, промени живота си! Върни жена си, тя ще ти е нужна повече отколкото всички пачки пари. Да живота е хубав с тях... но струва ли си?! Знам, че от това излизане няма, веднъж влезеш ли в дълбокото... край. Но ти опитай, има ли желание има и начин!!!

47.   Обичай себе си повече, за да разбереш и болката на другите и да не я причиняваш. Ти си толкова важен, колкото и всеки един друг - слънцето дава светлина и топлина на всички по равно, независимо дали се смятат като теб за боклуци или се смятат за велики. Обичай се и се радвай на живота - така ще се научиш да обичаш и другите и няма да можеш да им причиняваш повече болка. Станеш ли добър към себе си и си простиш, ще привлечеш много положителна енергия и събития, които ще променят живота ти.

48.   Тези същества, които употребяват наркотици не ги смятай за хора. Те са си виновни за това, че са наркомани (защото са тъпи). Разпространителите не са виновни за това, че некачествения човешки материал употребява наркотици.

49.   Знаете ли какво. Чета тук тези редове и виждам, че повечето от вас си нямат и идея за какво става въпрос а??! На 17 години съм. О да, изобшто не е много нали. Детството ми свърщи когато бях на 9 години. Батко ми продаваше дрога, наляво и на дясно. Научи ме и мен на всичко, което може да се научи. Вземаше ме със себе си когато навърших 12. Друсахме се всеки божи ден, дори започнаха да ме търсят и да искат какво ли не. Когато навърших 16 години се осъзнах.. попитах се, за какво живея мамка му?! Осъзнах се. Единственият, който ме разбираше ми помогна да спра! Мисълта ми е, че ако искате дастатъчно много да спрете.. ще го направите. Воля и никога не се обръщайте назад!!

50.   Като го прочетох това ми иди да те заклиуча в една стая без храна и вода 1 час и след това 1 час бой с камшик и още 1 час бой с прът. мразя ви всичките дилъри и биячи!

51.   "37. наркотиците влиаят на рецепторите на щастие в мозака но когато се пристрастиш те изчезват--един човек който е отказал дрогата никога повече не може да бъде истински щаслив"

ХАХАХА :)))))))))) БРАО БРАО :) хаха такова нещо не бях очаквал като коментар :)