Споделена история от Наркотици и алкохол

Имам нужда от алкохол, пия тайно
Здравейте, аз съм момиче почти на 21г. Проблема ми е че от доста време, години на сам пия.... Алкохола ми дава увереност и способност да приемам по-леко нещата. Тогава мога да говоря без задръжки, забавна съм по не ми пука. Ставам смела, чувствам се по-красива и комуникирам по-добре. Това пд влияние на алкохола! Не пия всеки ден, а само когато излизам с някой, най-често, понеже живея с наще си зимам малко (200мл. концентрат) и го пия тайно в тоалетната преди да изляза или в мойта стая но се крия разбира се. И така като излизам с някой винаги пия... не знам как бих могла да спра и да бъда този човек и без да има нужда да пия...

Коментари

1.   Ужас, мойто момиче. По грозно и отблъскващо нещо от пияна жена-НЯМА!

2.   "Тогава мога да говоря без задръжки, забавна съм по не ми пука. Ставам смела, чувствам се по-красива и комуникирам по-добре. " - това много добре! Само дето същевременно лъхаш на бъчва...
Да не говорим колко неврони в мозъка си необратимо трепеш всеки път с пусти алкохол!
В крайна сметка - струва ли си!?

3.   Странно но и аз съм моми4е на 20 години и аз пия по 200 грама водка но нещо не ми стига и наистина ставам по смела когато пия не си само ти така споко от БУргас съм между другото

4.   Ти си алкохоличка - тайното пиене е супер голям признак за това. Спри да пиеш, потърси психолог.

5.   Номер 1, тя не е казала, че от тия 200г се напива :-)

Иначе и според мен нещата не са на добре. Ако не можеш да бъдеш такава, каквато си всъщност, без разни допълнителни "вещества", значи имаш много сериозен проблем.

Кубрат

6.   Към N1 не съм казала че се напивам, то дори не си личи, и никой не може да разбере че съм пила. Просто на мен ми дава вътрешно спокойстивие... Да може да върви към алкохолизъм, но не пия всеки ден, а когато имам да правя нещо което ме притеснява... като бях по малка към 10кл от всякаде ме тровеха за това че не говоря много, смисъл бях тиха и мълчалива в компания, все нямах какво да кажа притеснявах се, и тогава почнах да пия, защотото тогава почвам да говоря свободно, идват ми идеи и така.... но пак казвам е се напивам, и не си личи да съм пила

7.   Не е ясно дали при теб зависимостта не е по-скоро психологическа. Ти винаги свързваш алкохола с по-свободното си поведение. Т. е. ти знаеш че си пила и затова се държиш по-свободно.
Но иначе спор няма трябва да спреш.
BV

8.   До №1: Значи мъжете могат да си правят каквото си искат, а жените не, така ли? И аз пия, по 2, по 3 чаши пинаколада, особено преди изпитите и ми оправя всякакво настроение. Не разбирам защо единият пол трябва да живее по-хубаво от другия. По 50 грама алкохол дневно е полезно.
~Кървава победа~

9.   До 8
Никой не ти казва как да живееш. Ако искаш пий по 2л. на ден нали е полезно.
Казвам, че по грозно нещо от пияна жена няма и това е така, който както иска да го разбира и да прави каквото си иска.
И аз съм жена и мога да се забавлявам и да се чувствам добре без да пия. И не смятам, че някоя жена може да стане по-привлекателна след това. С пиене всеки може да се забавлява. Я пробвайте без.
от 1