Споделена история от Наркотици и алкохол

Новогодишното обещание
Може заглавието да не е много на място но идва от това, че всеки от нас си прави някакви планове и си дава някакви обещания в новогодишната нощ...
Моето обещание беше да спра да пия. Вече почти месец успявам да го спазвам.
Знам че месец за много от вас може да прозвучи смешно но за човек които не е спирал да пие почти всеки ден от половин година та и повече, месец без алкохол си е сериозно постижение :)

Не беше никък лесно особено в първите дни, и много пъти на път за в къщи или на опашката в магазина погледа ми се спираше върху бляскащите шишета с различни напитки но това което си обещах ме караше да извртам глава в другата посока...
Сега може би ще се опитам да се захвана със спорт колкото да си уплътнявам времето след работа и да има за какво друго да мисля...
За протокола - на 25 съм.

Коментари

1.   Браво първо, за малко да се превърнеш в безвъзвратен алкохолик. Сега е важно да не близваш алкохол
Много добро е намерението ти да почнеш със спорт, в началото е трудно, но после е блаженство. Запиши се на фитнес - най-практично и удобно е, а и бързи са резултатите. Аз харесвам и други спортове, но нямам време да ги практикувам.

2.   Поздравления!
С много обич, воля и усилия от моя страна, майка ми постигна същото и вече стават близо 2 години и на нея дори не и се пие вече. Замени алкохола с кока кола и слънчоглед. Но сега я карам и тях да намали малко от малко и да се храним здравословно. Гордея се с нея! Гордея се и с теб! Ще успееш, сигурна съм:)

3.   Чудесно! Желаем ти късмет. Дано се справиш! : )

~ Mary Jane {}