Споделена история от Наркотици и алкохол

Шмъркането на амфети и бяло води ли до поява на пъпки?
Искам мнението на някой който наистина има представа, щото по статийте за наркотици и наркотични вещества мненията са противоречиви, затова питам вас!

Коментари

1.   Ахамс... води до пъпки по цялото лице.

2.   Да води до пъпки и белези. Виждала съм едно момиче, което шмърка стабилно и цялото и лице е в пъпки, но такива пъпки все едно някои я е бил.

3.   Нормални ли сте! Най-малкото ще си докараш хроничен синузит, който през зимата става непоносим, ако предозираш може да ти се пръсне сърцето, един познат си докара аритмия от тия амфети! Тревата е според мен за предпочитане защото си е чисто натурална и по-евтина, но каквото и да правиш освен пъпки, май си умъртвяваш мозъчните клетки малко по малко, затова ако не си завършил с училището не прекалявай, че няма да си видиш дипломата в приличен вид, а да не говорим че и гадже не можеш да си хванеш с тия амфети ! Освен ако не е някоя дилърка :D

4.   Номер 2 - напълно съм съгласна с номер 3 :) или не е същата "магистралка" като него ! За да си правят бели линийки задружно! Амфета е гаден и миризлив ... не знам кво му намирате, вместо да си правите добро, си правите зло.

5.   Мн си е як даже :D

6.   Да появяват се пъпки. А амфетките са си мн яки да ви кажа ;]

7.   Да има вероятност, ама иначе амфетките са си мн готини бих казала :)

8.   Майчицееее,абе ей вие нормални ли сте??? Знаете ли колко деца четат това??? И айде ако обичате да зарибявате някаде ДРУГАДЕ, А???

И между другото амфетките са чиста проба ацетон, знаете ли колко струва едно такова изпъване на организма ви? А че мозъчните клетки са единственните които не се възтановяват НИКОГА??? А че убивате тези които функционират???

Мога да продължавам така до утре, направете си услуга-почетете малко!!!
И не не я яко да се друсаш, и не заради това, че тия лайна трява да излязат от някаде и после приличате на повръщано, а заради това че СЕ УБИВАТЕ!!!!

9.   Номер 8 - подкрепям напълно!!!

10.   Муахахахаха! Скъсах се от смях! Вие шмъркайте "амфети и бяло" пък после се кахърете да не би да ви излезе акне, щото определено гнойните стиски по лицето ще са ви най-големия проблем!!! Аман от прост народ, ей!

11.   Номер 10:
Кво да правиш - външния вид преди всичко.

12.   ЕХ, КОЛКО МОИ ПРИЯТЕЛИ СИ ОТИДОХА ЗАРАДИ СКАПАНАТА ДРОГА!!!.... ДРУГИ СИ СЪСИПВАТ ЖИВОТА ОЩЕ, ПСИХИКАТА...!!

АЗ ЛИЧНО СЪМ ПРОБВАЛА ВСИЧКО БЕЗ ХЕРОИН И НИЩО НЕ МИ ХАРЕСВА! АМФЕТИТЕ СА УЖАСНИ..

ХАПОВЕТЕ ОЩЕ ПОВЕЧЕ, КОКАТА?? ДЕЙСТВА 2 ЧАСА СИ БОГ.. ХАХА И КВО ВСИЧКО Е ЛАЙНА! НЯМА СМИСЪЛ!

АКО ИСКА ЧОВЕК МОЖЕ ДА СЕ ВЕСЕЛИ БЕЗ ДРОГА, ДА НЕ СПИ БЕЗ ДРОГА, ДА ПРАВИ ХУБАВ СЕЖ БЕЗ ДРОГА, ДА СЕ СМЕЕ БЕЗ ТРЕВА И ТАКА НАТАТЪК....

ОПРЕДЕЛНО СЪМ ПРОТИВ ДРОГАТА! АКО СИ МИСЛИТЕ, ЧЕ НЯМА ПОСЛЕДСТВИЯ ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ И ЕДИН ДЕН ЩЕ ОСЪЗНАЕТЕ СВОЯТА ГРЕШКА, ДАНО НЕ Е КЪСНО..... ;-(

13.   Подкрепям №10 !

14.   Амфети боклуци. Пробвала сам не веднъж но няма смисъл просто осъзнах грешката си на време но повечето изобщо не я осъзнават така че пуши си тревицата да ти е мирна главицата.

15.   МНООО ЯСНО ... ако седиш на едно място , прекаляваш, правиш го прекалено често да ... НО ИНАЧЕ няма от какво да се притесняваш...

16.   Напълно съм съгласна с номер 12!

17.   Mоже да си докараш кожни обриви и некви други мании ама ти тряат години тренинг и стабилно щмулене .. но амфетамина е най-хубавия наркотик !!!! най-арния .. квото и да си говорим самата миризма и фкус са специфични кой обича да надушва оцет или некжо друго бело дето само ти пържи носа ... не не мерси дайте си ми ракетите :D

18.   Хора моята приятелка друса какво да напраа зза да спре да друса казва че немогла да спре верно ли е!????

19.   Aххаха ...действително има закачане, но всичко е в главата и, тя просто подсъзнателно не иска да спре и още смята, че е гъзария да си трошиш носа и да приличаш на боклук .. сама ще се осъзнае, а ако е тъпа и няма кой да и налее малко мозък в главата я отпиши от "бившите наркомани" ... трудно е да ги спреш, но е възможно с помощ, сила и желание !

Знаеш ли к'во ... кажи и да си запише на един лист промените които е забелязла от както е усетила, че се е закачила към стимуланта .. и после я накарай да обърне внимание на всеки един аргомент, който доказва в какво нищожество се превръща аз така направих и сега се чувствам друг човек баси наркоманията , голямо чудо е

20.   Hе хероина а тоя буклук руши младото поколение за 20 кинта едно писмо 10 линии и са пудрат по цял ден моите авери ама като доите афтъра почват да съжаляват.Пушете си джоинта и тва е

21.   Анфетите са чиста химия и след тревата са най-безвредните стимуланти, ако знаеш как да ги приемаш (най-вече честотата на приемане).
Прочетете нещо и после се обяснявайте... и редуване на upper/downer му е майката!

22.   Да излизат пъпки....

23.   Не си мислете че тревата е толко безвредна!!!

24.   Ще си друсам , то и без това в България ни е ебана майката ... поне да си поживея . Не ангажирам никой с мнението си

25.   Дали излизат пъпки ли? След последиците които ти носят пъпките ти са най малкия проблем. Какво говорят хората ли? Всеки човек си има определено хоризонт и колкото пвече се стеснява се става безкрайно малък, превръща се в точка. Тогава човек казва ето това е моята гледна точка!!! И аз ти казвам своята, взимал съм всичко без боцкане то не се взима то се почва после е трдуно мн хора ще го подвърдят. И повярвайми едвам се качвам по стълбата да изляза от тази дупка в която съм! Каква ми беше мисълта ли тревицата, понякога бе няма често, амфетки ли бе само по парти няма често, докато един ден си казваш кво стана леле! Ващите казват каде сбъркахме нали го правихме както трябва, и тогава казваш на приятелите ти или на хора които са тръгнали по този грозен път недейте но знаете ли те невярват както и ти самия не си! Ако сте тръгнали да скачате или спрете или паднете вие имате избор аз няма да ви обеждавам в обратното, но помнете мозък не се продава наливен, неможеш да си върнеш псхиката като преди, остава само нежелание и безличие. You have a choice live or die!

26.   Моя съвет е :Пушете си тревицата, че да ви е мир на главицата

)))Аз пуша от близо 20 години и ми е Ок. Четох че някой беше писал (комент. 3), че тревата била по евтина, паднах от смях)) Тревата вече е мноооого по скъпа от амф. (говоря за наистина качествена масурка )

27.   сигурно, но поважното е, че ще умреш скоро

28.   абе вие нормални ли сте който каквото иска да си прави... не разбрах все пак как се лекуват съответните амфетаминови пъпки шото тия кретени превзеха темата с "О ЗА БОГА КОЛКО ДЕЦА ЧЕТАТ ОПРОПАСТЯВАТЕ СЕ!!! НАЙ-МАЛКИЯ ПРОБЛЕМ ТИ Е АКНЕТО! УБИВАТЕ СЕ! НАРКОМАНИЯ! ХЕРОИН! " никой не го вълнува вашето мнение.... всеки си прави квото му е кеф идеята тук е да няма шибани рани по фейса... ако няма да помагаш изчезвай и без тфа този към когото си си насочил милите думи едва ли му е до тфа да ти чете простотиите...

29.   Да, излизат!
Съвет : по-добре кока, Амфетите са големи боклуци в днешно време, дори и да са по-евтини. Абе пак стават ;)
А и за тези, които пишат и уж знаят много : ако не си пробвал, нямаш право да говориш! Всички всичко знаете, а аз да ви питам от къде?! Заучили нещо от интернет и хайде, ще четат морал ха-ха. Осъзнайте се, нищо не знаете!

31.   Не харесвам хора който не виждат по надалече от носа си :D
1.всичко е хубаво в границите на допустимото (1,2 пъти ж месеца)
2.на всеки ми влияят по различен начин (аз ставам целия в пъпки от тази помия)
3.всеки носи отговорност за себе си!

32.   Много се кефя на това масово ползване на наркотици - има надежда човечеството да се изчисти от некачествения материал. Наркоманите обикновено не се размножават - по този начин не предават лошите си гени нататък.

Наркотиците са много добър тест за интелигентност и са добър начин за ликвидиране на човешкия материал. Навремето Хитлер е избивал лошия материал със сила, което считам за нередно. Трябвало е просто да легализира наркотиците и да легализира слагането на отрова в тях. Така некачествения човешки материал сам ще се самоунищожи - без насилие. И разбира се е добре върху опаковките на наркотиците да има предупредителни надписи ("Пушенето убива" например) - така ще се избегне самоубийството на някой качествен човек, който просто се е объркал (за слепите трябва да има предупреждение с брайлово писмо - за да не би случайно някой сляп да се обърка).

33.   Може направо да умреш от тях, ти за едни пъпки се притесняваш? ! ;дд

35.   Най голямата помия е друсането макар че съм друсал и аз но това е било около 3-4 пъти и не смятам да взимам тия лайна отново тровиш се всичко говоря за метамфетамини или тая помия пико НЕ ДРУСАЙТЕ! билката в ограничени количества няма проблем

36.   От тревата ще си види дипломата в добро състояние, нали номер 3? такива зелени и ограничени мнения са много забавни, вместо да пушите ги четете.

37.   така е но не всеки го разбира по правилен нацин както са поцнали така и да спират те си имат глава над раменете да му мислят амфетите са пулни поглуци само дет си разжалят организма :D

40.   Не е вярно че се пристрастяваш! Просто затъпяваш и по някаква причина отделяш негативна енергия и хората те избягват... просто изпускаш много важни неща в реалния живот което те води до провал! Ако някой е против Моля да не коментира!

41.   Значи само ще ви кажа, че наркотиците не прощават на слабата психика. Дали за 5 месеца или за 10 години, не се ли предприеме решение адекватно си оставаш зависим, въпреки, че ще си жив, но само толкова, няма да си здрав в акъла, няма да има ерекция или ще е трудна, просто ще си парцал в своите очи.. Амфетамините са най-големите лайна! Това, че не те вдигат до еуфория не значи, че не са вредни! Марихуаната е лесно преодолима дори и без кой знае какви усилия. Внимавайте най-много с метаамфетамините!!! Ей там вече повечето хора неусетно са вече зависими и си им става начин на живот, просто е много много обсебваща живота дрога! Чувството винаги е уникално, но повярвайте ми не си струва. В нашия град от това Пико хората всичките сме със сърдечни проблеми, това не е най-големия проблем, психиката просто се променя изцяло. Мозъка работи повече и дори нещата от живота стават много детайлни, но нервността която поражда е смъртоносна не само за консуматора, повече е за околните хора! Ако примерно един зависим жена му изневери, поне 1 от 3 ще я убие или поне ще опита, хората стават след няколко години 1-2-3-5макс на моменти Антонио Монтана.. гледали сте новините от Сливен, в училищата взеха да се колят и да се стрелят... ПРОСТО НЕ ВИ ТРЯБВАТ НАРКОТИЦИТЕ, ПОВЯРВАЙТЕ МИ, ЖИВОТА НАИСТИНА СЕ ПРОМЕНЯ, НЕ ЧЕ СЕ СЪСИПВА, НО СИЛНИТЕ ХОРА УСПЯВАТ ПОНЕ ДА ГИ ОГРАНИЧАТ НАРКОТИЦИТЕ И ВЗЕМАТ НА СЕДМИЦА-ДВЕ ВЕДНЪЖ, НО ИМ КОСТВА МНОГО УСИЛИЯ, КОЕТО МОЖЕ ДА СЕ ПРЕДОТВРАТИ ВЪОБЩЕ ДА НЕ СЕ СТИГА ДОТАМ! ЖИВОТА Е ХУБАВ, НЕ СИ МИСЛЕТЕ, ЧЕ Е ГАДЕН ЗАЩОТО ВИНАГИ МОЖЕ И ОЩЕ ;) НЕ СЕ ДРУСАЙТЕ ФАЙДАТА Е НУЛЕВА, ПО-ДОБРЕ ПРАВЕТЕ НЕЩО ДРУГО ЛУДО, ПРОСТОТИИ АКО ЩЕШ, НО НЕ ПОСЯГАЙТЕ КЪМ ДРОГА, НЕ ЗА ДРУГО АМИ И КАЧЕСТВОТО Е ДРУГО ВЕЧЕ, СЛАГАТ БОКЛУЦИ, КОИТО ОСТАВАТ В ОРГАНИЗМА, МЕТАБОЛИЗМА СЕ ПРОМЕНЯ, СЪРДЕЧНА ДЕЙНОСТ, БЪБРЕЦИТЕ, ПРОБЛЕМИ В ТОАЛЕТНАТА, НЯМА КРЪВ ДОСТАТЪЧНО В КРАЙНИЦИТЕ, АКЪЛА ИЗВЕТРЯ, НЕРВНОСТ НЕОБОЗДАНА КЪМ ВСИЧКИ, ЗАМИСЛЕТЕ СЕ КАКВО ПРИЧИНЯВАТЕ НА БЛИЗКИТЕ СИ. АЗ СПРЯХ ПРЕДИ ГОДИНА, НО СЕ ПРОВАЛИХ ПРЕД ВСИЧКИТЕ МИ БЛИЗКИ И СЕ РАЗДЕЛИХ С ЖЕНА СИ.. ЗАМИСЛЕТЕ СЕ И ЗАПОМНЕТЕ ЕДНО! ТОЗИ КОЙТО ВИ ПОДТИКВА КЪМ ТЯХ И ГИ ХВали НЕ ВИ Е ПРИЯТЕЛ!!!