Споделена история от Наркотици и алкохол

Какво е ..?
С приятеля ми имаме годишнина, много се обичаме и принципно си седим вкъщи и се гушкаме.... ходим от доста време.

Пушим си тревица от време на време за здраве.... приятелят ми преди е взимал амфети и екстази.... за някакви партита. Та решихме да си отпразнуваме годишнината с нещо по-така.... аз не съм пробвала.... не ме е влечало преди.... но решихме да се позабавляваме веднъж. Не съм от хората които се пристрастяват към каквото и да е.... така че не ми е нужно да ме разубеждавате. Мислим да имаме деца след 2-3 години, затова не се тревожете за нас.

Сега към въпроса. Принципно съм доста чувствителна... мисля да взема възможно най-малко колко да пробвам.... как ще се повлияе на пулса ми... в интернет пишат доста плашещи неща... но като знам какво дрънкат за тревата, а същност каква е тя.... нещо ми се вижда преувеличено и за другото... ако може да ми обясните как е първия път?

Коментари

1.   Ужас, жал ми е за вас, вярно е че марихуаната не е като другите потенциално опасни опиати, наркотици, най-страшното е че не знаеш реално какво има като съдържание на даден вид наркотици-опиати-амфети и т. н. Искате съвет, и той е с най-добри чуства към вас, опичайте си акъла навреме, за да не ви четем после по вестниците и по новините!!! Желая ви успех, ще ви е нужен, защото знам че няма да ме послушате, опита ще ви бъде учител, дано да не е твърде късно когато го осъзнаете по трудния начин!

2.   Не ти препоръчвам да пробваш.. Щом има и първи път ще има и следващ..

3.   Абе никога не съм взимал амфети и др., но само като се замисля как се правят и как никой не следи кви концентрации има във всяка партида направо си е за страх....

4.   Друсай сеее много обичам да гледам сеир по новините просо кеф ми става да гледам изпаднали наркоманчета :)

5.   Ми.. като цяло нищо особено пробвах миналата година през лятото амфети 3-4 пъти и така си остана минаха месеци и не съм си мислил за тях и.. щом самата ти казваш, че не си от тея които се зарибяват лесно няма да е проблем и за теб :).
Накратко амфетите се продават най- вече под формата на прах.. и после си ги шмъркаш, като коката и ефекта е почти същия (кока не съм пробвал и мерак нямам) а ефекта е такъв, че ти дава супер много енергия и сила. И квото и колкото и да е пиеш не те хваща.. но лошото идва сутринта идва афтър ефекта умираш направо чувстваш се супер отпаднал и ти се спи понеже си изхабил енергията си предишния ден.. това е като цяло. Екстазита не съм пробвал, но някой ден ше видим има време :). Мен ако питаш си пуши тревицата и не пипай нищо по твърдо.. понеже амфетите и екстазитата в Бг не са качествени и почти винаги са смесени с други лайна.. да се пазиш

6.   По-добре му дай да те мушне отзад вместо тея наркотици. Ще му направиш супер подарък за годишнината, само се подмий анално да не стане каква я мислехме каква стана, Гошо дай легена...

7.   Отказахме се в последния моент, и на него му олекна и на мен. Много сме си добре така... Гордея се с нас.. на другия ден имам съвсем друго виждане... не ни трябва да си усложняваме живота.... благодаря все пак