Споделена история от Наркотици и алкохол

Тя шмърка кокаин
Имам приятелка от близо година тя е красива и страшно забавно притежава всички качества, които съм искал да има момичето до мен!
Всичко вървеше добре докато не я заварих да шмърка!

Живеем от скоро заедно, аз я издържам и си мислин къде потъват парите (давам й пари с които да си пазарува, а не си е купувала нова дреха или парфюмче от месеци което е неприсъщо за нея)

Обикновенно работя до късно, но една вечер решх да се прибера по-рано и да си я видя.. е хубаво я видях!
Беше жалка картинка... пуснала си порно сама в къщи и начертала на някво списание!

Беше толкова залисана в заниманието си че чак ме потресе, от тогава просто не мога да я погледна със същите очи!

Мислех я за толкова забавна и непринудена за истинска и обичана нищо не й липсва защо й е да прибягва до това???

Коментари

1.   Не знам. Може би проблема е точно в това, че я издържаш, а тя не работи. Понякога това води до ниско самочувствие, депресии... Естествено не знам причината, поради която я издържаш. Мисля си, че трябва да поговориш с нея. Ако порока е отскоро, може и да ти даде смислено обяснение. Дано не е затънала много. Но едно ще ти кажа- не я предавай. Това е състояние, което изисква страшно много търпение и постоянство. Опитай се да разбереш от къде е породен проблема и от кога. Борете се заедно. Ако наистина е зависима ще трябва да направиш избор -или да направиш всичко възможно и невъзможно да се възстанови или да се откажеш. Била съм на нейното място, единственото което ме спаси е опората на любимият ми човек, който никога не се отказа от мен.

2.   Еми много е разглезена просто. Сега ще ти започне с тия колко много работиш, как все те няма.... Кажи й, че "заниманията" й те отвращават и според мен ако тя наистина държи на вашата връзка ще вземе някакви мерки.

3.   Добре, че не си влязъл малко по-късно, щеше да се насладиш и на гледката как си милва котето или вибратора. Сама жена на порно и със магистралка познай за кво си е мислила :))) а тва го прави от скука, бездейства и се прави секс, ти си на работа по цял ден нормално да не я чукаш всяка вечер по 1-2 пъти... притеснително ще бъде ако си намери ебач, тогава вече има проблем, засега не е толкова голям с изключение на парите, които пръска за дрога... най-добре и намери занимание за да си запълва времето, а ако ти нямаш проблем може да смъркате по една магистралка в края на седмицата заедно и после я чукай както и харесва на нея...

съвет ако се навиеш за магистралката: натъркай съсвсем малко кока на клитора и на върха на пръсчето си ;)

4.   Ми давай смъркай и ти с нея.. ко ти пука? :)
Била забавна ала бала точна е ти ко мислиш? без стимуланти и отпускащи неща хората могат да бъдат точни ли..
за това хората ползват наркотици не за друго.
Ако бих дал съвет то би прозвучал така "поговори с нея, за да спре или поне да мине на нещо по ефтино като амфети но то от своя страна преебава организма много по бързо от коката..! или почнете да пушите трева нито ще ти потъват парите някъде, нито здравето ще е в опасност, нито зависимост :)"
но ти си знаеш, който какъвто акъл т. е съвет ти даде вярвай ми на даващия акъл не му пука нито за теб нито за приятелката ти! действай както сърцето ти подсказва! Лека вечер от мен

5.   Поредната наркоманска идилия, това е съвременната България, хората са модерни-шмулят като за световно и го играят ШИК.

Принципно да се подпишат немогат, ама виж за бело дупе дават.... ефтина твар.

До автора: Не е виновен този дето яде баницата, а този дето му я дава.

6.   Поговори с нея и я попитай.
Защо ни питаш нас? !

GG

7.   Номер 3 и какво става като го направиш това? Момиче съм, интересно ми е, обясни ми.