Споделена история от Наркотици и алкохол

Почти всички ме спират да пия
Здравейте, искам да ви споделя нещо. Започнах да пия, но всички са портив това. Ето защо го крия от семейството си, знаят само приятелите ми, но вече не смея да споделям това на всички от тях, защото някои казват на семейството ми, което ме спира. Същото е и за цигарите, тук пък постоянно почвам и спирам да пуша. Аз просто имам нужда от приятели, които да са до мен, да ми помагат и да ме подкрепят когато съм пияна или просто щом седна да пия.

Коментари

1.   Правилно, че те спират.

2.   Прави каквото щеш, само искам много добре да знаеш, че УНИЩОЖЕНИТЕ ОТ АЛКОХОЛА МОЗЪЧНИ КЛЕТКИ НИКОЙ НЯМА ДА ТИ ВЪРНЕ!

3.   Разбира се, че ще те спират. Тези, които го правят мислят за теб. Щом искаш "приятели", които да те подкрепят когато си пияна си потърси врагове.

4.   Вижте сега, аз знам, че това вреди. Казала съм им, че много добре разбирам каква е вредата от цигари и алкохол. Но съм им казала, че просто имам нужда от алкохол. Имам правото да правя каквото искам с живота си, той си е изцяло мой. Но вкрайна сметка познавам и хора, които също пушат и пият и не ме спират. Но са се опитали да ме спрат за пушенето.

5.   Здравеи искам да ти кажа че познавам един фр които е наказан постояно ама веднага щом го пуснат навън се напива адски много изпива по 1-2 л твърд алкохол и още сумати си бира и накрая вика че не пиян.. ;хх и най интересното е че всичките му прятели (вклучително и мен ) му повтараме няма смисъл да пиеш и тои да бе знаеш ли колко е яко и т.н.. а е само на 17 години :хх и сигорно 20 % от черня му дроб е заминал :х ама в краина сметка ти се Решаваш ?