Споделена история от Наркотици и алкохол

Моля за помощ - мъжът ми пие
Здравейте, на 23 години съм и от 4 години съм семейна и от две имам дете. До преди 3 години всичко беше горе доло добре. Приятелят ми обаче много пие рано сутрин или посред нощ преди или по време на работа мисли само за пиене когато не му позволя да пие става агресивен и си позволява да ме стиска или дърпа посинява ми ръцете от стискане и започва да нервничи, той няма да си купи храна, а алкохол в следствие на което започнах да си мисля че е алкохолик. това е единствения му порок. Не отдавах голямо значение на това че пие докато не започнаха проблемите (здравословни).

Докторите твърдят, че работи много тежка работа в следствие на което бъбреците му са "паднали" и това води до огромния проблем нощно напикаване! Аз обаче забелязах, че това се случва само ако е пил когато не е няма проблем. Моля някои ако може да ми помогне защото не мога да се справя сама с това а не мога и да търпя тези миризми и миризми вечер се будя от тази ужасна миризма. МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ АКО МОЖЕТЕ СЪС СЪВЕТ ИЛИ С КАКВОТО И ДА Е от мама знам че никои не е оспял да се отърве от тази си болест, но аз пак имам още малко надежда...

Коментари

1.   според мен трябва да го пренебрегваш известно време, а ако той не се усеща го питай спокойно скъпи откъде си идваш изглеждаш изморен и така нататъка и ако не се оправи отивай на психолог ама не с мъжа ти само ти отиди и го поразпитай

2.   Pамисли се за твоето бъдеще и бъдещето на детето, щом от сега е почнал така да се държи ... по нататак ще има тормоз, бой и какво ли не ... за жалост ти се е паднал един от 15-те% мъже в България - пияници, а алкохола няма отказване ...

3.   Да знам, че няма не знам какво да направя искам да го оставя, но сякаш нещо ме спира вътрешно, а и всичко са срешо мен

4.   Виж тук за помощ, сигурно ще ти е от полза.
http://arka.bulboard.com/
Това е сдружение на Анонимните алкохолици, които са признали своята зависимост и които са успели да се избавят от своя порок, и да поемат пътя на трезвеността. Пътят на живот без алкохол.
Това е болестно състояние и мъжът ти трябва да осъзнае това! Да осъзнае, че има алкохолна зависимост и да предприеме някакви мерки, за да се избави от нея! Тук ще откриеш много човешки съдби на хора, които са били някога алкохолно зависими и как взаимно са си помогнали, и са станали отново трезвеници, без капка алкохол.

5.   По-точно виж тук:
http://www.arka.bulboard.com/vf19.html

6.   Чувала ли си за билката копитник. Тя се припоръчва при алкохолизим. знам че трудно се намира.. само с рецепта. Успех

7.   Моли се на Исус дано да го вразуми. Ако не стане помисли си дали искаш да страдаш цял живот с детето. Моя баща беше алкохолик и почина на 62 от алкохола а ние търпяхме 28 години непрекъснат ад. Все пак Господ ни отърва от него но знам случаи и на хора спрели пиенето.

8.   проблема е че той си мисли че не е такъв, колкото до копитника наистина е трудно да се открие, не знаех че е с рецепта... незнам и как да се сдобия с нея.
Искам да ви благодаря за това че сте загрижени за мен и че ме ислушвате като приятели, каквито нямам
БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ на ВСИЧКИ

9.   от номер 4
Ето нещо, което вероятно ще е от полза, ако мъжът ти го прочете.
Може да го помолиш като му кажеш, че имаш нещо интересно за него.

http://arka.bulboard.com/vt751.html
Как умира алкохоликът. (три статии)

Мисля, че всеки който е пристрастен към алкохола и зависим от него, трябва да прочете това, за да осъзнае, докъде се е докарал и какво го очаква.

10.   обяснявала съм му и съм му дава пример с познат акохолик, но той секаш не се интерсува от последствията, ще опитам да го обедя да го прочете, Благодаря номер 4