Споделена история от Наркотици и алкохол

Чувствам се добре, но въпреки това уплашена!
Момиче съм и искам да споделя нещо и да задам един въпрос. От 2 седмици употребявам амфетамин. Не изпитвам нужда да ям и да приемам течности, не съм уморена и се чувствам страхотно. Започнах да употребявам амфетамин за да остслабна понеже качих много килограми. Въпроса ми е дали гинеколожката ми може да разбере, че употребявам наркотични вещества, чрез прегледа който ще ми направи и ако може моля обяснете по какъв начин, а ако не може обяснете защо не може да разбере?

Коментари

1.   Не мисля, че това е начинът да се отслабне... Просто нямам думи колко сте наивни всички... Само ще ти навреди всичко това, но ти си знаеш... Дано ти дойде умът в главата преди да е станало по-лошо...

2.   Когато си увредиш мозакът необратимо, най-малкиат ти проблем ще бъде теглото. Момиче спри се докато е време. Хората са различни слаби, пални и това не е толкава важно. Надявам се някой ден да се осъзнаеш, дано не е късно...

3.   Е засега се чувстваш добре, но скоро няма да е така.

Спирай тия амфетамини максимално бързо, това да си леко пълна е нищо в сравнение с белята, която си навличаш на главата.

4.   Момиче ти ИМАШ ЛИ АКЪЛ В ГЛАВАТА? Как ще вземаш амфетамин бе? За отслабване си има много други начини.

6.   Гинеколожката викаш? Ха и кво кат разбере? Ще ти разкажа нещо, не е нужно да си дадеш поука.
Ясно си спомням първият път! Беше странно нито хубаво нито лошо по скоро странно. Опитах напушихме се и нищо... Мина време така ми се стече живота, че си мислех че трябва да се напуша да ми облекчи е получи се. После ли последва джамчето. Да така му викат на амфетките незнаеш ли? После ли хаа всичко беше розово. Непрестанни партита еуфория и безсънни нощи. Предложиха ми пико. Какво е това ли? Ами от това се отслабва повярвай ми. Беше върховно меко казано. Не може да се запреш от това. После екстази хапове бе сешаш се, LSD след това и пак партита бири водки насам натам ала бала. Седяхме в една приятелка, аа впрочем нямаш приятели в един момент разбираш че всички свестни приятели са те оставили и си обграден от наркомани. Та седяхме си там и имаше фолио, прах, дали е хероин? да точно! дали опитах? естествено. Беше невероятно сякаш изкачваш Еверест на един дъх. После ли ами разбираш че си наркоман колкото и да не искаш да си го признаеш ти си зависим. Може би ако бях силен нямаше да стигна до дъното. Имах два варианта или да свърша в канавката или да се изправя. Сега ли? сега съм ок тичам, тренирам, играя футбол, запазих приятелката си и май съм щастлив повече без дрогата. Незабравяй че това бреме ще ти тежи на плещите докато си жива. Та взимай амфетамин ще отслабнеш...
Peace!

7.   Не ги използвай за отслабване!!! Когато ги спреш, ще качиш повече... Наблюдава се т. нар. йо-йо ефект. Всъщност, ако си още мъничка, имам предвид тийн - спри ги, това е моят съвет. В случай, че все пак си решила да употребяваш - пийвай вода и яж насила, ако трябва, но се храни. При нередовно хранене може да получиш гастрит или язва, а ако не пиеш вода - да си увредиш бъбреците. Внимавай с количеството и качеството! При изследване индикират като антибиотици, ако в тях няма примеси, разбира се.

8.   Знаеш ли че ако вземе да ти хареса, ще се пристрастиш. Това ще доведе до плашене на хората по улиците(ЩЕ СТАНЕШ ПЛАШИЛО) най-вероятно ще ти излязат пъпки по лицето и никой мъж няма да те хареса освен някой друг пропаднал наркоман? Ти си избираш :)

9.   Това е ужасно отказвай ги веднага иначе лошо !

10.   ей, и другото което е, искам да знаеш че вече много рядко се намира чиста дрога, месят я с какви ли не хапчета. преспивателни и други такива, стегни се малко, яж си редовно и спортувай по-много, ще ти хареса много повече

11.   Много сте наивни днешната младеж, недейте си съсипвайте живота с глупости. Ще си увредиш мозъка, отслабвай здравословно, за да се чувстваш добре, ще се съсипете с тия наркотици и нервната система и здравето и красотата. Това е моят съвет :)