Споделена история от Наркотици и алкохол

Живейте както трябва и това не винаги е по правилата
Значи чета ви тука някои от глупостите и много се смея Повечето дори не разбирате за какво аджеба става на въпрос но се изживявате като много информирани Обикновено не си правя безсмисления труд да ви пиша, но днес нямам кво да правя по-смислено.

Аз съм от хората които знаят че в тоя живот трябва да се опита от всичко и наркотиците не са изключение. Пуша трева и тя не ми пречи. Всъщност, няма и с какво да ми пречи: Nature can not be illegal ! По въпроса с легализирането и ... дълго време се борех за тая кауза но вече не виждам смисъла, въпреки че в България единствените които са облагодетелствани са куките (които обичат да прибират по някое подкупче като те хванат с трева) и дилърите (защото най-вероятно ще стане по-евтина ако се легализира и (евентуално) комерсиализира ...

Едно време си губих времето да споря с разни некомпететни и глупави хора които ме наричаха наркоманка защото пуша трева и ... ахаха сега просто им се смея . Човек трябва 1во да резбере що е това нещо тревата, но не от шибания нет, който представя нещата по накакъв смешен начин ... хората са си избрали един ЕДНАКЪВ архитип на поведение и малко осъзнават, че всеки има право на избор. Лесно се потдават на манипулацията, която се излива в/у нас непрекъснато. Единственото което исках да ви кажа е да се замислите вие по въпросите и да правите квото на вас ви харесва и да не ви пука толкова много кмо си мислят страничните хора и например да позволявате другите да ви изграждат мнението за тревата или за каквото и да е било друго ...

За истинската наркомания, не знам ... аз самота се зарибих по амфетие и ала бала но не съм зависима и няма да стана защото просто мога за се контролирам и имам границата която трябва да има във всяко нещо Често се питам от известно време, дали един ден е така няма да бъда няква наркоманка и да се боцкам докато не умра или не ми изрежат ръцете и не се превърна във вече напълно излишен човек .. с наркотиците без да се усетиш и вече може да си в ямата. Затова и не се събирам с толкона пропаднали наркомани, защото супер бързо ще се подведа и докато се усетя шибания проблем ще се появи, но понякога ми се иска да зарежа всичко и да се надрусам и да край ... вече дори си мисля че проблема го има въпреки, че не се чувствам толкона навътре. Мамка му дните ми без наркотици са смотани, кофти, безинтересни .. хах как смених темата разко Вече дори не си спомням защо започнах да пиша хаха абее аре ще го пусна, че хвърлих труд хах абе Весело и пафкойте чадел луди хора такиваа и не му мислете толкова много живейте както трябва и това не винаги е по правилата ;ddd

Коментари

2.   Съжалявам те... сигурно нямаш мечти.. сег ти е мн трудно.. Жал ми е да такива "дами" като тебееее

3.   Защо? Защото не ми пука толкова за тъпото хорско мнение или защото пуша трева?

4.   Ще станеш като тези, които описа. Недей...

5.   Щата си пропаднала и като че ли те знам коя си нещо ми подсказа.... жалко...

6.   Моли се никога да не стигаш до крайноста която не искаш да знаеш как изглежда, пожелавам ти го с цялото си сърце, и без да те познавам!

Само един съвет, без да имам право да го правя-
Спри се един ден, погледни вътре в себе си, замисли се защо си на този свят, и ако стигнеш до някакъв отговор, вдигни глава и продължи, ти ще знаеш как!
Всичко друго ще разбереш че е една илюзия.

By SILVESTER

7.   Ако това е твоята истина за живота направо си жалка. Животът удря такива шамари дето и мери джейн не може да оправи. Не се обиждай ама си супер недораслек. И представи си не, защото пафкаш трева, а заради реда си на мисли. Като гледам не правиш и нищо смислено освен да оплюваш хорското мнение. С времето много неща се осъзнават, ама при теб ще дойдат със закъснение :-)