Споделена история от Наркотици и алкохол

Кръвен тест при амфетамини
Здравейте! Трябва ми спешен отговор на въпроса:Когато си употребявал амфетамини и ти съобщът 2 дена след като си спрял, че ще ти правят кръвен тест и ще ти взимат урина какво да направиш? ще излезе ли на кръвния тест и при урината съдържанието на амфетамини? До колко дни и по какаъв начин можеш да се изчистиш така че да не излезне съдържанието на амфетамини при тестовете? Моля ви помогне те ми.... супер притеснена съм!

Коментари

1.   В урината може да се намери амфетамин след 2-4 дена от ползването му.

Venjus

2.   Яж МНОГО, ама МНОГО кисело мляко и пий по пет литра вода и за 3 дни ще си чист.

3.   Който е достатъчно "як" и "умен" да друса ще си носи последиците пред мама и тати.

4.   Ще излезне резултата и майка ти ще разбере и ще ти затегне контрола, така че да спреш да се друсаш. А ако се опиташ да се измъкнеш, ваште сами ще се досетят. Наркотиците остават в тялото много дълго време.

5.   Сега ще друсаш ли още?

6.   Амфетамините се изчистват от кръвта чак след няколко месеца.

7.   Ох спокойно ако е само рутинно изследване няма да видят, че си употребявал, за наркотици си има специални тестове.

8.   Aко не поискаш специален тест няма как да открият амфетаа Гаранция
а3

9.   Ако си пълнолетна, нямат право да те подлагат на никакви тестове без твоето съгласие.

10.   Искам да ти кажа че и аз имах същия проблем ама просто ако са тестове за даскало или просто ротинни няма от какво да се плашиш ако са за наркотици си е е.. ло майката има едни хапчета струват 73лв.. три броя намират се само от диларите.. :) УСПЕХХ

11.   Ами ако примерно ти правят тест за спортен клуб от баскетболния примерно, които е 35-45 лева на него излиза ли от урината или кръвта, а и то беше малко, което го пробвах и утре ще ми правят теста и да знам какво да правя :Х

12.   Преди 2 дена употребявах амфетамин , и днес разбрах ,че след 2 месеца ще ми правят тест за наркотици от полицията защото искам да ставам полицай , дали тестовете ще са положителени или отрицателени ?

13.   Преди 2 дена употребявах амфетамин, и днес разбрах, че след 2 месеца ще ми правят тест за наркотици от полицията защото искам да ставам полицай, дали тестовете ще са положителени или отрицателени?

14.   по принцип амфет пико бонбон могат да се задаржат до 3 - 4 месеца всичко зависи от организма на човека виждал съм как след употреба на пико и 3 месеца по късно не излезе нищо на теста

18.   1, 20 Глюкоза със много прясно мляко личен опит 1 седмица след употреба ми правеха тест за наркотици не излезе нищо а ако е тест кръвен за захар холестерол и т. н няма проблем ;) но ако е за наркотици тези неща лимон цял лимон преди теста изяж гадно не гадно давай