Споделена история от Наркотици и алкохол

Губя смисъла на живота
Значи на 20 години съм имах много тежко детство нашите се биеха често нямахме пари, отначало ме тормозеха в училище много после родителите ме оставиха при баба ми и дядо ми и 3 години расъх по улиците бях само на 13, дела в детска педагогическа побойща компанията ми беше рецидивисти от дпе, на 15 нямах пари и направих схема и продавахме пиратски филми порно музика всичко направихме доста пари тръгнахме по заведения бойща черпане всичко се разчу и бързо ни хванаха, накрая нашите ме прибраха и релно бях под голям стрес баща ми е бивш полоковник и цял живот е комадвал такива като мен и ги е мачкал и той реши да ме вкара в правия път... всеки ден скандали тормоз не ме пускаше да излизам просто си влезе филма че аз съм един 16 годишен войник, малко по малко се изолирах от всички прекарвах времето си размисъл как да успея и спане като вече никой от училище не ми бе интересен, отказвах дори и на момичетата да излизаме, почнах вече не по задължение да не излизам просто не исках с никой да говоря, баща ми се опита да помогне и се промени и държание и всичко но просто сякаш вече бях друг, спрях да говоря с всички дори и отказвах да говоря като ме изпитват учителите

стигна се пак до дпс и явно са съветвали баща ми да намали малко темпото, той се върна изнервен и почна да ми казва че съм бил луд трябвало да отида на психиатър няма да стане нищо от мен аз още повече се затворих лятото близо месец не излизах никъде намери ми работа на полето да знам как се вадели пари и да съм бил сред ''хора'' беше някакъв ад бях с някаква шайка мангали по 10 часа на слънцето след работа само спях....

баща ми разбра че е прекалил и тръгна срещу себе си да ми помогне но това и не стана, той се пропи а аз вече играех онлйн покер по 10 часа на ден и вадех доста пари почнах алкохол наркотици и запой сам до сутринта...
дойде момента който за 2 месеца само пиех пушех и се друсах от сутринта, парите почнаха свършват усетих се че близо 3 месеца не бях играл покер, а от 5 години не бях правил секс около мен има поне 40 бутилки от бири и редбули... просто съм се отчаял яко и не виждам смисъл в нищо нямам самочуствие увереност и не знам кой пъд да хвана... попадали ли сте в такава ситуация има ли въобще изход.

Коментари

1.   Винаги има смисъл. Знаеш къде грешиш, стегни се, вземи се в ръце. Бори се с всички сили срещу себе си, не се предавай от най-малкото. Със сигурност си човек, който може да постигне много, но го направи днес. Нощта преди изгрева е най-тъмна, точно тогава покажи какво можеш и каква воля имаш. Ти заслужаваш, но си единственият, който решава.

2.   Кой съм АЗ? Какво искам от живота? - започни с тези въпроси. Всеки минава през такива моменти, но като се замислиш и ще откриеш смисъла :)

3.   Сега ще ти кажа нещо което може да ти повлияе и може да не ти повлияе. Това какво решение ще вземеш ще ти окаже голямо влияние. На хората особено не им пука кой си и какво правиш. Просто можеш да се самосажеляваш пиеш и дрогираш още известно време а можеш да излезеш на вън разходи се запознай се с нови хора обади се на старите си приятели спечели нови приятели започни да учиш образовай се намери си работа и приятелка, излез от дупката в която си се скрил изгубил си 5 години тези години не можеш да си ги върнеш не слушай баща си той е поредния боклук който срива самочувстието на детето си не го слушай изнеси се на квартира ако трбява

4.   Както казаха другите, намери си нови приятели. Разхождай се, започни да търсиш любовта и ще намериш смисъла на живота.