Споделена история от Наркотици и алкохол

Копеле дрогира сестра ми
Така не знам и аз защо искам съвет от вас но просто получавам съвети от консервативни хора каквито са родителите ми и затова аз искам вашите съвети.
Ще бъда кратка нямам сили да разказвам подробно, просто се случи нещастие със скъпата ми сестра... Заварих я неадекватна сама когато се прибирах и разбрах че са и дали нещо. Изследванията показаха че е марихуана но едва ли е било това зашото вече близо седмица не е на себе си. Пие лекарства но почти не и помагат а на мен ми се къса сърцето да я гледам така... Тя наняколко пъти ми спомена името на момчето с което е била и каза че са били у тях. Спомена и за някакав генеколог въпреки че говори несвързани неща но това го каза много пъти обедена съм че е бил с нея. Моля ви посъветвайте ме не мога просто да гледам как това се случва със скъпата ми сестра. Нашите не проявяват интерес да се занимават с момчето, но аз искам да уредя човек да го пребие. Просто не мога да го преживея и не мисля че това копеле заслужава спокойствие докато сестричката ми страда.
Моля поставете се на мое място как бихте реагирали ако това да не дай си боже се случи на вашата сестра?

Коментари

1.   Ако наистина си сигурна че е виновен, най-добре да го уредиш с счупени колянни капачки, аз така бих направила.

2.   Моя съвет е да не го пребивате, просто го хванете изтеглете му някой друг нокът и го пуснете да си ходи.

3.   А моя съвет е да плеснеш два шамара на сестра ти, че се мота с който не трябва! Някой е наврял насила материала да го използва, нали? !!

bile

4.   Не знам баща ми ми каза че не можем със всеки неин познат да се разправяме че тя е пълноетна и ако иска да се събира с такива и каквото и да говорим ще го прави, но разбирате ли ме аз съм и сестра и я познавам тя не пуши... Той и е сложил явно нещо в питието и вече повече от седмица говори неадекватно... Обадих му се вчера той ми не знам прави се одарен но се съгласи да се видим... Не знам това е първичната ми мисъл да накарам да го пречукат но от друга страна мисля и така че тя си избира приятелите... И не знам просто съм много емоционален човек...

5.   Моя съвет е същия като на номер 3. Като се започне от марихуаната, която се определя от някой хора в сайта като полезна, което ме избива на смях, може да си представите, че се стига доста далече.

6.   Вижте проблема е там, че аз гледам от такава гледна точка тя ми е сестра и нормално да мисля така... Баща ми разсъждава така, че тя е пълнолетна и сама решава с кой да се събира и ние не можем да се занимаваме с всеки с който тя се среща... Знам че е така но аз я познавам тя е много чувствителна, поддатлива е на депресии просто по- лабилна психика има от моята и понеже майка ми е в Украйна при баба ми за да я гледа, а баща ни много не общува с нас той е работохолик и само работи... и на мен ми се отразява зле това но аз си имам приятел и някакси осъзнавам че вече си имам мой живот докато тя преживява много тежко всичко това даже намерих стихове които е писала за майка ми, просто тя е много по-чувствителна. И съм обедена че той се е възползвал от това и точно на рождения и ден е решил да и даде нещо.. Аз му се обадих той се прави на одарен но се съгласи да се видим но просто разбирате ли ме трудно ми е да водя диалог с човек който ми идва по-скоро да го пречукам от бой... Аз съм емоционална това е и мисля че всички които имат сестри биха мислили по този начин.

7.   Аз се хващам на бас, че това е поредната измислена история.

8.   Щом тестът е показал марихуана, значи е това. Състоянието на сестра ти може да се дължи на друго, което се е случило, когато е била под въздействието. Не се концентрирайте върху тревата, проблемът е друг.

9.   Да не би да е била изнасилена?

11.   До номер 3
Може и да не е било по нейно желание. На мен така ми бяха сложили нещо в питието( така и не разбрах какво точно)...

12.   До колко разбрах сестра ти и е зле повече от ден два значи тя е взела нещо повече ит трева или някакви гъби или LSD само наркотик от този род може да я кара да чубства зле толкова време А това момче е достатъчно наказано щом се занимава със това. И чесно до някаде тя е виновна какво прави там никой не и го навряв устата това вече е рядко срещано някои да и сложи нещо в чашата или подобни прояви

13.   Наркотик, който те държи една седмица, ае стига бе и то трева, нещо си се вкарала в голям филм. Сестричката ти се е напушила за рождения си ден и май също се прави на ударена.

14.   Милата, кой знае какво и е направил. Бъди до нея, заеедете я на генеколог, или психолог. Нека разкаже на някой. Ако искаш отмъщение, то трябва да е нейно.