Споделена история от Наркотици и алкохол

Аз бях Жалка.
След като завърших отидах да следвам в големия град (няма да казвам кой е той както казват света е малък)
Беше ми много добре наште ми даваха пари а аз студентски живот си живеех с моите колеги ходихме на партита там отиваха много пари за кока и хапчета и алкохол зпознах се с едно мимиче което намираше добра кока и все се мъкнаше с богаташи и понякога тя ни черпеше а наитина е грозничка

И така започнах да обикалям със нея беше рай за мен тогава обичх да друсам и тази кучка намираше винаги добро. Все се чудих от каде има пари за кока и дискотеки та и чак др да черпи един ден я питах богат приятел ли имаш а тя ми каза даа и не е един аз и казх запознай ме и мене и тя ок.

И така тя ме запозна всичко ми плашташе предлагаше и пари да ми дава нз но аз му отказах и така един ден разбрах че той е сутиньор не ми стана страшно и с много оговорки се съгласих и аз да работя тя продължаваше да ме запознава с богаташи в се сутиньори и аз работих за двама изкарвах си много добри пари 500 до 1000 на ден както казах бочах нактотиците и всичко за това отиваше и за пиячка цигари дрехи и такива неща работих така но единя разбра и се скарахме и така работи за единия почти не ходих на лекции бях сатанала наркоманка не се осетих как всяка вечер взимах повешето от клиентите взимаха и покраи тях и аз Както казх не ходиш на лекции мого рятко и то все бях зле.

Лъжех родителите че всичко е ок че ходя на лекции и така Няма да забравя един ден се събудих и почувстах че имам нужда от една линия тога не ми изглеждчше станоо начартах си и се поуспокоих тогава ми звъна колешка и ми каза че идва до моята стая аз живеех на обштижитие аз я попитах защо и тя каза Патко днес имаме изпит олее дори незнаех че сме влезнали в сесия тя доиде пихме кафе и отидхме на изпит беше по математика нищо не написах беше ми гадно заяото в училище имах 6 до дяволите бях най добрата по математика.

Както и да продължавах така кокто повече пари вадих всичко отиваше за дрога много се бях изалчила бях по красива от моита пр и взимах и неините клиенти и цедях до дупка. Пмня имаше много добро парти в града и аз иках да свърша работа по рано и да ходя Изпратихаме при едни нистина мн влиятелни пичове много кинти ми дадоха за едно никво време. И аз и моита приятелка и отидахме на партито беше наитина хубаво взехме си повече от достатъчно от любимото и няколко хапчета чертаехме линия след линия и хапчета взехме и после се връщахме на масата но аз се чувствах много зле на масата доиде и моя сутиньор и ме питаше как си какво ти е бях мн зле той ме накара да пия нещо коктеил ли беше не помня но повърнах и се оправих пребрах се да си легна нз спала съм 10 12 ч у моита приятелка тя ме събуди и ми каза ча нашите са ме търсили билиса да ме търсят и в общижитието и сега са пред блока и искат да ме видят оле не беше ми толкова зле но нямаше как слязах

А те кога ще се прибереш не си си идвала от месец хаиде идваш със нас аз не спими се утре ще си дода така има закх от тожи ден реших да се откажа а знаех че отказване от това няма казах на шефа че се отказвам мислех че ще ме пребият неговите маимуни но не. Като спях да взимам се осазнах имах 5 от 6 възможни ипити нямах пари дължах пари на мн хора с нашите не ми върваха и вече бях загубила невиноста си. как да ви кажа такъв е живота сеха съм много далече от тези неща и се смея на това каква тапачка съм била

Коментари

1.   Оле ти сериозно ли си студентка? Та ти си неграмотна...

2.   Не е за смях, да ти кажа...

3.   Дори не го дочетох. Много правописни грешки , никакъв смисъл! Не знам темата защо е удобрена даже.

4.   Толкова неграмотно писане от "студентка"? Не се връзва. Не мога да повярвам. Историята е измислена, или ако не е - то тогава тази държава, в която има такива абсолютно неграмотни студенти е измислена. Едно от двете.

5.   Господи, колко си неграмотна!

bile

6.   Лелее с зор прочетох историята ти. Нз как в училище си била отличничка.... и това аз бях жалка ти и сега си жалка, дано си вземеш поука момиче...

7.   Ами права си, но пропускаш, че си абсолютно неграмотна и проста. Леле, ако студентите ни са на това ниво нищо добро не ни чака.

8.   С мъка прочетох историята, но все пак разбрах за какво става въпрос.
Надявам се да е измислица, експеримент на някой, който е искал да види дали ще публикуват толкова неграмотно написана история.
Това не е смешно, наркотиците наистина провалят всичко!