Споделена история от Наркотици и алкохол

Търся заместител на алкохола
Здравейте, търся нещо което да замести алкохола но да има същия ефект, например някое лекарство което да те омайва и да те кара да почувстваш еуфория. Не искам да продължавам с алкохола защото за да почувствам желания ефект трябва да се наливам и на сутринта да търпя махмурлука.
Молбата ми е някой да напише медикамент, лекарство с което ще мога да постигна желания ефект, предложете дори нещо което вие самите консумирате.
Благодаря предварително.

Коментари

1.   Пий водка от нея не остава махмурлук

2.   Пробвай марихуана и се отказвай от алкохола, че до нищо добро не води.

3.   Писание на непияч, вероятно на 15 години. Скука, скука...

4.   Номер 2, предлагаш му да пробва с марихуана но да спре алкохола.. Ти нормален ли си :D

5.   За ефект на еуфория знам само марихуаната.

6.   Те и двете не водят до нищо добро.
До номер 2

7.   Трева.

8.   От: Автора
До номер 3:
Много са такива като тебе в този сайт.. дето си мислят че знаят всичко.

10.   На тревата ефектът е много по-различен. Иначе е по-добре да си тревоман, защото алкохолът ще те скапе много по-бързо, дори по-лошо, пък от тревата просто ще затъпееш, но не се знае по какъв начин още ще ти пречи. Аз примерно като пуша трева няколко месеца, без да пропускам ден и леко се превръщам в А социален, спира да ми пука за много хора и предпочитам да оставам сам с мислите си... тва е пълна тъпотия. По-добре си пий, но го прави по-рядко. Започни да спортуваш и ще спреш да мислиш за алкохол.

11.   От: номер 3
До Автора:

Мога само да предполагам, но в случая явно съм уцелил нещо, щом получавам отговор. Никой не знае всичко, камо ли пък аз, но опитът за интересничене определено е трогателно банален и скучен.

12.   Браво за обективното мнение на номер 10.
Най накрая някой да признае, че се затъпява от тревата.

13.   Пробвай с трева, както някои вече предложиха. Първо ефекта е по-отпускащ и последствията са сравнително малки. Други дроги или хапчета има много по-лоши последсвия и пристастяването е много силно. Аз от както открих тревата, алкохол пия много рядко и само в компания. Важното е да не прекаляваш, или по скоро тревата да не ти стане смисъл на живота. Някои сортове трева са доста силни на еуфория.

А за номер 4 ще кажа, че тревата се използва за третиране на зависимости към по силни и вредни наркотици. Ако човека има проблем с алкохола, марихуаната е много по малкото зло от двете.

14.   Само жените могат да имат махмурлук от алкохола

15.   ами аз какво да правя.. спрях тревата преди време защото почнах много да се забивам и спирам да мисля сега пуша 5-6 пъти в годината за разнообразие но за сметка на това почнах да пия двойно - тройно. Със какво мога да си запълвам времето при положение че нямам никакви интереси и не ми пука за нищо. Иначе имам работа и ходя на фитнес но през останалото време не знам какво да правя. Момче на 20 години :D