Споделена история от Наркотици и алкохол

Колко от вас са опитвали наркотик
Колко от вас са опитвали наркотик питам сериозно и искам съвети как се чувствате.

Коментари

1.   Явно си някой объркан тийнейджър! Гледай си живота и далеч от наркотиците, за да не свършиш като един провал. Гледай уроците и спортувай, какви са тия лайна - пробвали ли сте наркотици...

2.   Опитвала съм трева 2 пъти- и двата пъти ми беше смотано, малко смях, после ме хвана депресията и накрая изядох света и отидох да повръщам.
И един път кока. Нищо особено, имала съм много по невероятни преживявания с моите приятели. Тогава просто не бях с тях и за да не се цепя от хората с които съм била.
Не съжалявам, че съм пробвала, защото вече знам колко са глупави хората , които употребяват редовно.

3.   Пушила съм трева.. мнооого.. идея си нямаш колко трева съм изпушила. Не съжалявам.. беше ми готино.. но пропилях време за глупости. Продавах.. хванаха ме куките.. общо взето около марихуана се въртеше целия ми свят. Имах много пари, обаче не ми липсват. Те бяха мръсни пари, заради които си убих множество нервни клетки. Мислех си, че съм щастлива.. но сега разбирам кое е истинското щастие- то е далеч от това да се напушиш и да се смееш. Марихуаната не е щастие.. тя е заблуда! Както и другите наркотици, там е още по-зле, марихуана поне е полезна ако се пуши рядко. Но не си струва.. просто не си струва, защото може да се пристрастиш и целия ти свят да отиде по дяволите!

5.   Ми естествено че няма да ви хареса тревата.. вие давате по 4-5 лева за половин грам трева расла в някой гараж и очаквате да се напушите и едва ли не да халюцинирате, ако ще пушите трева да е качествена поне.

6.   Послушай номер 1. Далече от тия боклуци, че никой не е стигнал далече, нито е станал герой от това!

7.   аз съм на 14 и вече съм опитвала доста наркотици, всеки ден пуша марихуана и не ти препоръчвам да започваш.

8.   Аз съм пробвал кокаин (един път на едно парти и съвсем минимално количество), мога да ти кажа, че тия боклуци и милиони да ти дават - недей да вземаш!

9.   Ей, педал, ти си един насран идиот, щом питаш какво е усещането, като употребяваш наркотици. Много сте ми чудни ти и другите боклуци защо не питате какво е усещането като ядеш лайна. Ти си един скапаняк, който просто може да ми лапа кура.

10.   Ривотрил брои ли се?