Споделена история от Наркотици и алкохол

Опасни ли са магическите гъби?
Не съм пробвала никакви наркотици, не съм пушила трева като повечето ми връстници. И бих искала да пробвам гъби или LSD, ко ще ми препоръчате и кое по - безвредно?

Коментари

1.   Авторке, защо се занимаваш с подобни боклуци?
И магическите гъби, и другите боклуци са вид наркотици, които ти бъркат в мозъка с непредвидими последици. Можеш да попаднеш в душевна черна дупка и никога да не се събутиш от това състояние. Виждала ли си клипчета от български лудници? Нещо като „Могилино“, но е за възрастни - ще те затворят в някоя стая, където тялото ти да вегитира в собствените си лайна. И защо да се грижат за теб, когато мозакът ти ще е опържен и без това няма да му вдяваш.
Лудниците се препълниха с глупаци като теб. В LSD-то не знаеш, какво са ти забъркали, а гъбата може да е всякаква. Гледай си уроците, всички ще умрем, нужно ли е да си скапваш живота по такъв глупав начин?

2.   Здравей ;)..

Подкрепям това че не употребяваш наркотици, но специално за халюциногените трябва да знаеш, че могат да бъдат опасни..!

Те не предизвикват пристрастяване и не са толкова вредни за здравето ти, но ефектите им са непредвидими.. и това, че на някой му е било яко не означава, че и на теб ще ти подействат така..

В повечето случаи, употребата на халюциногени безцелно или просто от любопитство завършва с bad trip..
И не си мисли, че точно ти няма да попаднеш в такова състояние, защото всеки който взима не предполага какъв ще е ефекта..

Когато попаднеш в bad trip, това състояние заема твоята реалност и всичко е истинско... да не говорим, че може напълно да забравиш какво си взела/яла/друсала и да се побъркаш..

Специално за LSD знам, че има една количествена граница над която със сигурност влизаш в гаден филм.. така че тук е много важна дозата..

Веднъж взел LSD човек остава променен за цял живот, дори и да не го забележи лично, никога вече няма да мисли както преди.

И не забравяй, че ефекта може да трае както 2 часа.. както и цял живот...

ТИ РЕШАВАШ!!!

3.   И тук се е напълнило с разбирачи - кой от кой по-компетентни...

Виж тази тема:
http://spodeli.net/2/story-20477.html?err=103&commentID=5#comment5
и по-специално коментар №5.

Виж и това: http://spodeli.net/2/story-11563.html

4.   Моля те, прочети някоя книга, гледай си уроците, излизай повече навън.
---
Нафи, 16г.

5.   Защо искаш да пробваш гъби ил LSD? В крайна сметка защо трябва да пробваш нещо като не знаеш какви ще бъдат последствията? Както се казва по-добре да си on the safe side и да не взимаш такива вещества.
Ана

6.   Защо не спрете да пишете излишни неща като това колко са вредни и т. н? Мисля че момичето е напълно наясно с това. Не е бавноразвиваща. Всички наркотици малко или много са вредни. Но не мисля че от един път пробване човек ще се пристрасти. То ако така ставаше...

7.   Ами като ви кефи да сте с променено съзнание, а не с ясно такова, действайте!

11.   Това са изключително странни неща, а bad trip-а е като кошмар, който всеки е изпитвал, но не се будиш преждевременно и е много по-силен. От такова нещо се полудява. За радост стига да не си в депресия и да не си много притеснен от нещо шансовете за bad trip са минимални. Хубаво е да си наясно с това. Бих казал, че преживяването е уникално и всеки има право да му се наслади поне веднъж в живота си.
Аз не бих си купил магически гъби, защото човекът, които ги е брал едва ли е бил специалист и може да е докопал и някоя отровна гъба с тях. Затова според мен ЛСД е по-безопасния вариант, но в БГ е труден за намиране или твърде скъп.

12.   Между ентеоген и наркотик има голяма разлика, моля не коментирайте без да знаете за какво става въпрос.

13.   Мила не си пушила трева никакви наркотици не си вземала ааа ти имаш ли си наааай-малка пердстава, че организма ти изобщо не е научен и не е свикнал с подобни вещества ии имаш ли си наааай-малка предства от тея халюциногенни какво може да ти се случи, че може д припаткаш да превъртиш да развиеш шизофрения и куп психични увреждания и проблеми??? не се захващай с по-тежката атилерия като и идея си нямаш от полеките наркотици ;) пуши си тревата щом искаш да те омотае и тва е никога ама никога не започвай от големи дози винаги от много малки дози малко по малко от каквото и да е ако се напушиш или нашмъркаш здравата без да имаш опит и инсулт и инфаркт можеш да имаш прочети малко в интернет за ефекти действия вреди опасности!! Да развиеш сърдечна аритмия за цял живот! Казвам ти го не защото много съм чела а защото много съм преживяла и не ти говоря в момента наизуст : )!! много внимавай и уманта :) прочети в интернет за (BAD TRIP) лошо пътуване и ще разбереш за какво става дума и това се предизвиква само от халюцигенни аз съм минала през тва и съм го преживяла и на врага си не пожжелавам това което извивях тоя ужас и кошмар ЛОШОТО ПЪТУВАНЕ разровисе почети : ) ;) мноооооого винимавай ;))))