Споделена история от Наркотици и алкохол

ИСКАМ СЪВЕТ!!
ОТ ТРИ ГОДИНИ НЕСПИРАМ ДА СМЪРКАМ - ХАРЕСВА МИ И НЕ МИ ПРЕЧИ. НЕ СЪМ ПРИСТРАСТЕН. ИМАЛ СЪМ ПЕРИОДИ ОТ МЕСЕЦИ ДА НЕ СЪМ СМЪРКАЛ И НЕ СЪМ ИЗПИТВАЛ НУЖДА ОТ ТОВА.
ИСКАМ ДА ЗНАМ ДАЛИ СИ ПОГУБВАМ ЖИВОТА ПО ТОЗИ НАЧИН (СИГУРНО), НОАЗ ИСКАМ НЯКОИ СТАР НАРКОМАН С ИЗГНИЛИ НОЗДРИ И ГНОЙ ОТ МОЗАКА, ДА МИ КАЖЕ "НЕ СЕ БОИ! НЯМА ДА СТАНЕШ КАТО МЕН"!

Коментари

1.   Факт е, че докато взимаш макар и с месеци разстояние между това не можеш да си дадеш сметка, че си пристрастен малко или много (по скоро малко, но все пак пристрастен). Аз също мислех като теб преди време.

Сега не съм взимал нищо от повече от 3 години и мнението ми се промени доста!

Успех!

2.   Няма да стане, брат, ако продължиш да смъркаш ще искаш да опитащ нещо по силно като хероин. А хероина ще ти съсипе живота. Трябва да се замислиш защо смъркаш? По хубаво ли ти става, какво? Ако искаш да живееш откажи дрогата. ТЯ ЩЕ ТЕ ПОГУБИ.

3.   Приятелю, по тоя път, по който си тръгнал, няма да срещнеш "СТАР" наркоман. Всичките свършват млади! Откажи се!!!

4.   Продължавай, в един момент няма да се наложи някой да ти казва, сам ще разбереш, че се скапваш; ще почнеш по болници да ходиш, за да видиш какво е останало цяло от органите ти, бъбреци, дробове....

5.   Ти знаеш ли, че това шмъркане ти скапва белите дробове по добре спри да шмъркаш тая гадост.

Защо е нужно да го правиш? Заради купона не си заслужава, човече, и да наистина бавно, но славно се погубваш.

СПРИ! Всички, които са пристрастени казват, че не са пристрастени, а ти си такъв и се самозаблуждаваш, че не си.Точно така едно момче си отиде на 25 г.от мозачен кръвоизлив.Така че ПОМИСЛИ.

6.   Не си зопознат явно изобщо как вредят наркотиците на организма..... А трябва!

7.   Две години бях така, направих много грешки, повлиян от бяло и амфети ! Повярвай ми, живота е по-хубав без тях , а и е още по хубав, когато си ги зимал и си спрял и наистина осъзнаеш, че е по-хубав.

8.   Здравей!
Аз съм от малкото хора, които не са пробвали наркотици. Спри докато е време, защото ще дойде време да се осъзнаеш, но ще е прекалено късно. Вече ще си болен както физически, така и психически, живота ще е свършил за теб. Затова живей нормално сега, защото може да няма утре. Не те упреквам, но спри, защото връщане назад няма.

10.   НЕ СИ ЛИ ПОМИСЛИЛ ЗА ДРУГИТЕ ОКОЛО ТЕБ,КАК ЩЕ РЕАГИРАТ КОГАТО ТЕ ЗАГУБЯТ? НЕ ТИ ЛИ ПУКА ЗА ЖИВОТА ЗА ТЕЗИ КОИТО ЩЕ ПОДНАСЯТ ЦВЕТЯ НАД ГРОБА ТИ .ТИ НЕ САСИПВАШ САМО ТВОЯ ЖИВОТ ПОВЯРВАИ МИ :) ЛЕКУВАЙ СЕ!!! НЕ СИ ГЕРОЙ,БЪДИ ПО-УМЕН БЪДИ ПО-УМЕН И ИЗИГРАЙ СЪДБАТА! ПО-ЛОШО Е ДА ЖИВЕЕШ ,ЛЕСНО МОЖЕШ ДА УМРЕШ.А ТОЗИ НАЧИН Е НАЙ-КОВАРЕН. ЗНАМ КАК МИСЛЯТ НАРКОМАНИТЕ ЗА ЖИВОТА,ВИЕ ТРЯБВА ДА ЖИВЕЕТЕ. ПРЕБОРИ СЕ !!! ВРЕМЕТО ТИ ИЗТИЧА. от мен толкова
ДРУГОТО ЗАВИСИ ОТ ТЕБ. БОРИ СЕ !!!

11.   Ми аз не мога да кажа кои е наркоман и кои не . Но пък аз имам един друг проблем ..
Преди 2год. за пръв път друсах със херо заедно със по-голямата ми сестра .. сега тя е на 23 а аз съм на 20 год и тя освен че е престрастена и продава и имаме почти неогранечени количества наркотици .. И искам да се допитам до всички "ЗНАЕЩИ" и "НЕЗНАЕЩИ" какво да няправя за да се откъсна от всички тези отрови които взимам защото го осъзнавам но просто не мога да се одържа и взимам още 1 доза !! Моля ви помогнете !!!!

12.   Така, сега погледни го по друг начин ти се кефиш яко на кокаина, кетамина и на др. (и аз бях така). Но все пак сега знаеш ли, немога да бягам, немога да дишам като хората и на мен ми казваха спри се, брат, не е това начина, ама аз да бе да.
И все пак на всички които ме подкрепиха да спра наркотиците, Благодаря ви от сърце. Няма кирия от това да жулиш!

13.   Бате ти си много зле. Като чертаете с твойте приятели не виждаш ли тия амфети какво причиняват на картите ?
А я си представи какво ти причиняват в организма !

14.   Погледни небето, цветята, живота...наистина ли не искаш да ги видиш повече... Искаш да останеш просто снимка, просто спомен, гаден спомен... Нима не искаш поне да те запомнят с добро, когато си отидеш, защото това е неизбежно...Помисли и ми кажи-нима няма за какво да живееш?!

15.   И аз съм като тебе брат... не е добре работата май, щото аз вземам мн рядко ама много и ми се отразява зле, а и съм още много малка. Не съм пристрастена, така че мисля да ги спра вече, като видях и какво причиниха на бившия ми приятел амфетите и само те.... Спри ги. Даже и рядко да ги взюемаш те ти уврейдат психиката и здравето много сериозно. Послушай ме, защото много такива неща съм видяла наистина и не са хич розови и с щастлив край :( За жалост, весело е с бяло, ама напрао майката си е*ало....

16.   Хах батее не си прави ебавки с тея работи.. се пак тва са амфети.. аз за 2 месеца съм истрещела супер яко.. представям си те тебе ахха.. само си съсипваш психиката.. нзн кво ти харесва да не спиш или нещо да халюцинираш.. просто няма сми.. ;]

17.   Не се трвожи и аз съм като теб пуша от 3 години и ще ги спреш знаеп ли защо кото станеш голям ще осъзнаеш на какво приличаш от малък не разбираш а като ги почнеш от голям знаеш и няма спиране така че не се тревожи

18.   Чакайте малко, човека иска съвет апък вие го подхващате с приказките "недей, недей".... еми ще ви кажа на всички тука който коментирате:
1) Пробвайте и после давайте съвети
2) Въобще не ми се правете на гъзари и учители, защото повече от 90% тук не са и опитвали наркотици.

СЪВЕТ КЪМ ВСИЧКИ: не се правете на високоуборотни хора който се хвалят че са навътре в бранша!!! А КЪМ ТЕМАТА: сори пич ама аз не съм човека които може да ти помогне :( ако имате въпроси към мен относно този коментар скайпа ми е sexy_4_y0u

19.   Няма да дочакаш това изречение от който и да е.. най-малко от истински църкаляч.. аз ше те съветвам да се откажеш. Щом не си закачен, а вече си задаваш подобни въпроси значи има надежда в тебе... някои, като мен го правят чаак след година две, когато вече ако не си си взел дозичката трепериш като болен от паркинсон .. спри, сега можеш, но по-късно ще станеш като мен

21.   Едно момиче от нашия клас мн ме дразни и искам да и затворя устата. Моля ви дайте ми съвет какво да правя

22.   Номер 21,удари й един шамар и й кажи да си гледа работата.авторе,не си ти виновен,мозъкът ти е виновен.всъшност и ти си малко виновен защото ти си почнал!а да се отървеш е по трудно!бих те посъветвал да ти приложа малко рейки,само съгласие искам.мисля че е по добре да не си даваш парите то мошеници,спокойно можеш да отидеш на сеанс в русе,найстина такъв ефект ще има че повече няма да искаш да почваш!
Devourer