Споделена история от Наркотици и алкохол

Вече някак си не и вярвам и започнах да ревнувам адски много
Вече съм с нея 2 години, много се обичаме но след една лъжа / обеща ми че няма да вземе наркотици, каквито и да било със сълзи на очите но взе и то 2 пъти / вече някак си не и вярвам и започнах да ревнувам адски много, усещам че това пречи и не знам как мога да се отърся от това гадно чувство че или ще ми изневери или ще ме остави или че не ме обича вече .. ако някои може да ми помогне нека сподели...

Коментари

1.   Здравей :)
Според мен е нормално да я ревнуваш. Всеки човек малко или много изпитва ревност.

Моят съвет е да говорите открито и да и споделиш, че се страхуваш да не я загубиш, че я обичаш много и т.н. :)Успех!
T.I.P

2.   Mи ти маи си мн прост а :? как няма да оставиш момичето да се друса ? тя вече не те обича не те знам зако изобщо се заблуждаваш .... и 100% ще мини на херц утре в др ден зарежи я и я остави да си живее живота ти си мухлио :D:D:D:D:D:D:D не струваш опъни една две линии и гледаи ко става ::D::DD:D и тогава ми говори за изневери :D:D:D аи лек живот :D:D:D:D

3.   Номер 2 такъв си идиот и простак че няма накъде да вървиш още.... Момчето моли за помощ, той тръгнал да се подиграва с него...
та така, приятел аз мисля че трябва да поговорите и то доста сериозно, защото един път излъгалали те е, то тя ще продължи! Кажи й какво чувстваш, и я накарай да избира между теб и наркотиците- само по този начин ще разбереш дали наистина те обича и уважава като човек!
Пожелавам ти успех и дано да се справиш с този проблем! :)
М18

4.   Защо просто не я оставиш за малко да се разделите еи тъи да видиш какво ще стане.имах подобен проблеми приятеля ми ме заряза след 3 месеца бях абсолютно чиста и тои се върна при мен и сме заедно вече 2 години.така че ако остави наркотиците и ти се убедиш че е заради теб значи те е обичала ако ли не няма смисъл да тъпчеш на едно и също място

5.   Моето мнение е че аз ако бях също щях да те излъжа, че не друсам а в същото време да го правя , но изневяра тук говорим вече по друга тема и аз си имам приятел ако той ми каже спри да се друсаш най-вероятно ще се опитам, но аз самата знам, че съм слаба и пак ще взема, но никога не бих му причинила болка, като му изнереря ... по-ужасно е от взимането на дрога ( казвам своето мнение) ... и двете нямат нищо общо) освен ако се надруса здраво и не знае какво прави, но мисля, че това е само клише :|

6.   МИТИО: Да спре наркотиците! ТИ или ТЕ! ТОЧКА. Успех!