Споделена история от Наркотици и алкохол

Пушенето
Здравейте... аз съм момче на 14 и може би от месец пуша цигари но рядко смисъл 1 ден не пуша на другия 5 цигари и така не се пристрастявам и ми харесва да пуша аз съм доста слаб но имам чуството че като пуша и все съм гладен пуша цигара и бягам да ям и пак и пак :Д Пушач ли съм? Защо все още ми става лошо от цигарите? абе лапешки истории Моля за мнение :) Ще отслабна ли? всичките ми приятели пушат? :) без обиди и такива коментари като ОТКАЖИ ГИ!! :)

Коментари

1.   Да, пушач си, с което си абсолютно АУТ. Само чичковците и асоциалните пушат. Намери си друго занимание - спорт например, за да натрупаш някаква мускулна маса. Никое хубаво момиче няма да тръгне с някакъв изпит скелет, който пуши и мирише на леш. Цигарите ще те направят още по слаб и няма да ти позволят да избиеш на височина и да възмъжееш красиво - ще си останеш грозна тапа, но с жълти зъби. Спри ги докато можеш, защото после става СТРАШНО. Успех

2.   Еми първият коментар е обяснил всичко. Пушел съм 10 години и последиците беха ужасни. Здарвето ти отива на вятъра. Никотинът и Катрана са много вредни - водят до ракови заболявания. СПРИ ГИ, ще рзвиеш физическа пристрастеност и тогава става лошо. Плюс това, на никого не му харесва (особено на момиччетата) момче да пуши. ПРОСТО ГИ СПРИ с ВОЛЯ.
Аре и успех :)
М, 36

3.   №1 мислиш ли, че с думите си повлия на това дете да не пуши. Нарече 1/3 от населението и съучениците му асоциални, недоразвити тапи, чичковци, то да не е сляпо?
Авторе да пушач си, става ти лошо защото си нередовен пушач и 10 години да продължиш така пак ще ти става лошо. Един заклет пушач, като не пуши ден два на следващия, като запали му става лошо.
По добре спри докато е рано, защото наистина не е добре за теб, има няколко фактора, ако не ти пука за здравето ти, за миризмата носеща се около теб, поне за парите бе мой. Колко неща можеш да си купиш, вместо да ги даваш за цигари!?
Имам няколко въпроса към теб: Защо ти харесва да пушиш? Защото съучениците те мислят за "готин" ли? Няма ли друг начин да си готин без цигари или да се чувстваш добре?

4.   Не е хубаво да се пуши. Моят брат също пуши и муе достазле

5.   Нищо, че само преди няколко години се пропушваше заради тях, но както кажете...

6.   Пич това което ще те посъветвам е СПРИ ГИ!!!
Ако продължиш да пушиш ще си някакво пропаднало недоразвито гномче. Ще имаш проблеми цял живот. Направи си извод от всички коментари и просто ги СПРИ докато е време!!!

7.   1во - Кво пушиш?
2ро - Естествено че ще ти става лошо... отнема време докато организма свикне
3то - И аз съм на 14 и не те съветвам да го правиш!

8.   Недей да пушиш. Вредно е. Аз съм на 16 преди пуших за известно време, ама ги спрях защото така е най добре спортувай грижи се за здравето си