Споделена история от Наркотици и алкохол

Внезапно спря да ми се пуши
Искам предварително да кажа, че много се радвам за това, но също така ми е и малко странно. Как така както съм пушила и изведнъж спира да ми се пуши, губи ми се всякакво желание, даже не мога да изпуша една цяла цигара. Става ми гадно.. И това от нищото. Според вас на какво може да се дължи. Много от вас ще си кажат "Абе радвай се, че не ти се пуши! " Радвам се, но ми е малко странно.. Според вас?

Коментари

1.   Дали не си забременяла?
И аз пушех много докато 1 ден сутринта с кафето едва изпуших 1 цигара. Изведнъж ми бяха станали отвратителни цигарите - така -без нищо и без никакви симптоми.
След 1 седмица не ми дойде и след още няколко дни изчакване се оказах -бременна.

2.   И аз като номер 1 същото мога да кажа. Незнаех че съм бременна и на мен така внезапно спря да ми се пуши, даже ми ставаше гадно при идеята за запалена цигара и след 2 седмици разбрах че съм бременна!

3.   Няма такова нещо като "от нищото стана така". Все от нещо е станало, било то от бременност или някаква друга причина.
Ако тестовете за бременност се окажат отрицателни, отиди на лекар!

4.   Не знам от, какво може да е станало, но при мен стана така, че намразих алкохола. Веднъж бях смесил много и ми стана много гадно. Не си спомнях много. Спомням си как легнах и след това само повръщане. Приятелите ми викаха, че съм повръщал на посоки, даже имало на тавана! Много зле съм бил, но от тогава не съм пил никога твърд алкохол. Това се случи преди около 1-2 години.
М -14г

5.   Чак пък на лекар? ! Чакайте бе хора, не карайте момичето да хипохондрясва, все пак това е една отрова по-малко, не е като да не и се яде! И на мен ми се е случвало това (момче съм) когато, свърши зимата и ме обхване пролетната умора или ако си променя режима на сън (през кратките ваканции). Няма страшно ;))