Споделена история от Наркотици и алкохол

Да обичаш наркоман
Здравейте. За първи път пиша моя история в сайт. Не съм си и мислила че ще го направя но вече не знам какво мога да сторя. Болката ме задушава. Момиче на почти 20 години съм и за нещастие съм видяла страшно много от тоя свят.

Преди няколко месеца се запознах с най-прекрасното същество на света.Влюбихме се до полуда.Заедно сме от едва 3 месеца но заживяхме заедно. Всичко вървеше идеално но нали знаете, че мноого хубаво не е на хубаво.З наех за него,че употребява трева и естествено не бях съгласна но наистина исках да съм с него и си мислих,,че мога да му помогна а и не изглеждаше пристрастен.Не мислете,че съм някаква глупава найвница тои е найстина страхотен, просто живота му е показал само лошата си страна.

И така по накратко решихме да се приберем в нашия град и да живеем заедно...две вечери преди това разбрах,че приятелят ми е зависим от херойн. От 2 седмици съм си в къщи а той още не се е прибрал. Побърквам се, не мога да го открия имам връзка с майка му но жената не знае и не мога да и кажа. Няма да го понесе.

Моля ви хора нека някои които има повече опит ми даде съвет какво да сторя. Да продължа ли да го чакам защото найстина го обичам и съм сигурна че и той мен, или да се откажа... но вярвайте ми не мога. Готова съм на всичко за него ако има някой който може да ми каже как да му помогна ще Ви бъда много благодарна.

Коментари

1.   Знаеш ли ... тяхните няма да са много щастливи от новината, но спирането е мега трудно те трябва да знаят, ако от това зависи живота му запитай се ... до къде би стигнала, за да го видиш пак? Би ли пренебрегнала принципите си ? Казвам ти кажи на родителите му, а ако той те обича толкова би се поставил на твое място и ако би направил същото ше та разбере... но колкото и болезнено да звучи ако не постъпи в комуна запази само спомена от него :| Иначе не моа да разбера как така е изчезнал, знаеш ли на какво място се цели, приятелите му разпитай ако го познаваше по-добре ( защото 3 месеца ми звучат доста слабо) ще стигнеш до някъква улика не знам

2.   МИТИО: Сложна и грозна картина! Трябва да го накараш да се откаже на всяка цена постави въпроса ТИ или ДРОГАТА! Ако е пристрастен повече към теб с доста помощ ще има щастлив край. Ако ли не...

3.   Чакай го и не спирай да го търсиш любовта е над всичко, точно в тоя момент той има най голяма нужда от човек до себе си

4.   Прати го да се лекува в някоя болница и когато излезне от там мисля че много повече ще ти хареса да си с него :))) бъди до него в тези моменти защото ще са много трудни и за двама ви покажи му , че вярваш в него и в това , че тои може и ще се излекува ...успех!!!

5.   Зарежи го!!!

6.   Ми и аз познавам едни наркодилари те са мн яки щтот имат червена кула и имат мн дрога (иеее джакпот) о.а и са мн готина на въшен вид аз на 14 но мисля да живея в колата им кво ша каете не ммъ ли зъвиждъте ааааааааа може и да пукна но нищо се едно

7.   Знаеш ли, половината ни живот си показва "грозната страна". Звучи ми като страхотно оправдание за наркоман. Поздрави приятелят си. Познавам хора минали през....живота им е показвал "най-грозната си страна" и въпреки това не са наркомани. Когато бяхме пубертети слушахме метъл и се напивахме по пейките....защото животът ни беше тежък :))....да да имах същите проблеми сега каквито имах тогава. :) Замисли се в кого всъщност си влюбена. Незнам доколко човек без никаква воля може да бъде мъжът на живота ти.
Ралф

8.   Хаха номер 6 е най-простия човек, който е съществувал някога в историята

10.   Не се отказвай,мило момиче!Помогни му да се излекува.Трудно ще ти бъде много. Ще си задаваш въпроса дали си струва. Повярвай ми,много трудно е да срещнеш правилния човек, ати си го срещнала. Опитай!

11.   Бягай надалече, докато не е станало късно!

12.   Найстина е адски сложно,благодаря за съветите,но найстина не знам какво да направя...страх ме еда го оставя,не знам какво би направил :(

13.   Знам за какво говориш изпитала сам го.Не го оставяи да пропадне и да стигне от единствения изход смърта,накарай го да се лекува иначе няма как да се оправи не се отказваи само на нищо на света на такива хора трябва да се помага,а не да бягаме от тях УСПЕХ.

14.   Hомер 2 е напълно прав аз също ходя с наркоман а сам едва на 14 години а тои на 19 аз мъ казах наркотиците или мен

15.   Хорааа,не се лъжете!Аз също имах връзка с наркоман,това бяха най-тежките ми 5 години прекарани в борба с зависимостта му,но уви аз се изморих:)истината е,че оправия няма,убедих се сама в това и колкото и да ви убеждават,че нещата ще се оправят,защото ви обичат и искат да са с вас, няма да стане.Ще започнат едни лъжи,едни преструвки,роли....по-голям лъжец от наркомана НЯМА!!!Вие си преценете дали искате да съсипете живота си с такъв човек.

Момиче на 22г.

16.   Момиче, по-добре бягай надалече. Ако все пак толкова много го обичаш - опитай да му помогнеш, но аз много не вярвам, че има бивш наркоман. Колкото до № 6 - страшно и жалко етолкова млад човек да е толкова неграмотен, прост и явно решен да се самоубие и то бавно!!!!

17.   Здравеи аз сьм на 31г. от които 12 сьм бил на хероин. Слава богу от две години сьм чист.И така по темата ако тои сам не доиде при теб и не потьрси помощ по добре прекрати всякакви взаимоотношения.Бьди сигурна че тои е способен на всякакви обещания и льжи за да си остане всичко по старому. И все пак решението си е твое,ас не го познавам а сьдя по мои преживявания. ПОЖЕЛАВАМ ТИ УСПЕХ

18.   Бягай надалече, докато не е станало късно!

19.   Знам, че темата е стара. Аз съм на твоите години защото преди 3 год и аз бях на 20 и имах същия проблем, карах се с родителите с защото те знаеха какъв е. Но майка ми ме накара да се замисля дали имам бъдеще с такъв човек. Какво може да ми даде от живота, да ми направи едно дете и толко... Абе, кофти е обичах го 4 години, ако бях с него сега щях да мизерувам някъде а той да се друса. Аз се отказах от това момче, виждам го от време на време случайно, той си е сам, без работа, краде ужас направо. А аз завърших, отидох да уча по София... Продължих, имам вече 2ра година най-прекрасното момче до себе си... Интересно ми е какво е станало с тебе

20.   Какво стана с мен ли? Съдбата много ме удря. Останах без моя любим, загубих всяка диря. Заминах, учих смених толкова момчета в отчаяние и надежда да намеря някой в който ще откри него. Минаха седем години от тогава и съвсем на скоро съдбата отново ни срещна, накратко той е преживял много чист е от 2 години и найстина съжалява за загубените години. Обичта ми не е намаляла, напротив. Стана още по силна. Майка му ме обожава, той ме гледа в очите, направи ме принцеса. Дава ми толкова обич колкото не съм мечтала. Пожелавам на всеки един да получи толкова много любов. Знам, че много хора сега ще си кажат, вижте я тая тъпачка, пак му е повярвала... не, аз му дадох шанс, на него и на себе си. И повярвайте ми по-спокойна не съм била, нито по-щастлива. Хора, вярвайте в любовта, вярвайте в доброто, вярвайте че човек може да се промени, когато дадеш на някой цялата си обич това може да го промени :)