Споделена история от Наркотици и алкохол

Абстиненция?
Преди някой да добави своя коментар искам да кажа, че искам да пишат само хора, които употребяват амфетамини от близо 2-3 години, а не некви правежи или пелинаци, които ше са опитват да ми налиат лошото си мнение за дрогата !

Въпросът ми е абстиненцията, която имате може ли да се развива? Ставаш ли по-явен пред останалите? Защото доста от хората с които се сабирам са църкалячи, виждам, че раотата върви на зле не само с тях, а и с мене, но гадното от цялата схема е, че се надяам да сме стигнали нормата

Коментари

1.   Пич, не знам как е при вас точно (имам предвид как точно изглежда отстрани), но в моя взвод сме от отрепки надолу вече страшно много време (то и не сме малки, на по 27-28 години).Половината са някъде горе-долу от лято/есен 2007 на конфети и по стар навик перкат на игла, но според мен поне по отношение на твоя въпрос това не е от значение, просто техния си начин да вкарат химията в кръвта/тялото си.Като съм говорил с тях как са с абстиненцията, нито един не усеща някакво особено развите.Но пък за другия ти въпрос - със сигурност ставаш по-явен пред останалите. Поне тия мойте пастети си ги усещаме все по-ясно. Преди време, ако не бяха взимали ми се струваха просто нормални, сега вече не мога да ги сбъркам в каквото и състояне да са - когато се изстрелят не могат да стоят спокойно и не млъкват, ясно ти е... а ако не са, се скапват като някакви вехти пенсии - свръхуморени, схванати, сдухани и успани. Добиват вид на недохранени призраци в стрес. Та общо взето е това, а пък на теб ти желая късмет и го карай внимателската, знаеш.

2.   Мерси .. трябва да знам, защото започвам да стаам доста явна и мноо ма засяга какво става и с другите , а не моа д с контолирам !!!

3.   Утрепки пълни сте !!!!

4.   И кфо печелите с тфа незнамм. Но поне внимавайте и не застрашавайте вашия живот и живота на останалите!!! УМНАТА ; ]]]

5.   Hомер 3 , ти май си мноо неграмотен, написала съм, че неща коментари от такиа като теб достатъчно добре знам каква грешка повтарям почти всеки ден и слабо ме засяга кво мислят за мене особено хора, които не познаам _)_ така че не ма изнервяй допълнително е нещастник

6.   Ужас! Ти на колко години си ? А и си момиче, както виждам! Жалка картинка си ! На интересна ли се правиш ? Погледни си само речника и правописа! Срамота! Що не питаш дилърчето, където ти дава белият прах, а си тръгнала да се правиш на интересна в сайтовете? Поне като ще се правиш на гъзарка го прави сред хората от твоята класа. Или си нямаш дружка за по една лента? Явна ставала... това ли ти е терзанието? Не толкова, че мозъчето ти е вече изпържено тотално ? Аз имам доста познати редовни потребители на тези глупости, и да аз лично ги намирам за "явни", защото изглеждат сдъвкани и изплюти !

7.   Hа 20 съм и не наричай наркоманията гъзария.... тая тема я развивам както реално така и виртоално а дилъра ...? ти си голям злетак ве лек ... като не ти е ясно как стоят нещата и как стаат най-добре си замълчи шот само ма забавляаш ...

8.   Аз съм момиче на 21год. и са ми супер жалки тези мацки като теб (авторката) Пфф трудно ми е да ги възприема, като жени, по скоро някви жалки подобия. Сори ама сте такива. И най-тъпото е че си мислите, че сте мн вървежни и яки, но уви...

9.   От номер 6 : Ами какво е наркоманията за теб ? Нещо хубаво? Нещо полезно и смислено? Ха! Що да не ми е ясно? Ясно ми е много повече от колкото си мислиш, но на теб не са ти ясни много неща! Злетак ве лек - това наизустена фраза ли е ?! :) Върви да се биеш в гърдите, че трещиш бяло, тука едва ли ще намериш подкрепа, по-добре си намери другарче за по лента ти казах. Аз мога и да те забавлявам, но ти лично предизвикваш съжаление . Жалко е момиче на 20 години да не е грамотно, речникът му да е тотално беден и да се друса... Миличка, не си интересна, ама и грам ! :) по-скоро си жалка!

10.   Пропаднала работа - личи ви на всички.
Утрепки са зависимите от наркотици.
Като си на 20 - учи, спортувай, чети.
А ти се друсаш - защо?
За гъзарията ли?

11.   Авторката е от БУРГАС-гаранция на 100%!!!

12.   Бреййй вървежната замлъкна... май й се изчерпа речникът...

13.   Номер 12 вървежната пусна темата за абстиненцията, за да се светне в някои неща, които не разбира, а не да я нагрубяват .. просто вече не ми пука за коментарите и направо лишавам всеки от отговора си.. опитах да изтрия темата... ама не се получи, който колкото си иска да пише вече слабо ме засяга

14.   Не бе мацка, не се засягай :) Я само кажи-познах ли:) от номер 11

15.   Hомер 14 не не съм от бургас ... но винаги съм искала да живея там :)

16.   Е сгрешила съм значи:) Изразяваш се точно като бургазлийка и ми е трудно да повярвам, че не си:)

17.   Знам, но сред приятелите ми има бургазлии и е нормално да прихвана от тях някой лаф

18.   Е значи все пак съм познала до някъде :)

19.   То пък едно лишение ще бъде от отговора ти, че направо не знам... Много са като тебе, тъй че едва ли някой ще се почувства засегнат, че не си го му дала отговор. При употребата на такива неща едва ли нещо ще разбираш след време...

20.   Mомиченце хващай се в ръце преди да си загубила това което може да се губи - приятели , семейство , среда - повярвай ми адски е явно , лошото е , че от там и сега всичко ти изглежда абсолютно в реда на нещата , а не е повярвай ми... или се сети за последното нещо което те ядоса - прав ли съм??? докато се усетиш и ... си в канала - повярвай в това , а след това бъдеще нормален живот - забрави изобщо....

А буквално на въпроса ти - абса е до 3-4-5 дни и е без физика - само дето за др не мислиш - глупаво!!!!!
не ти е на идея колко много можеш да загубиш на 20г.
п.с. не искам да те обиждам - само да се замислиш НАИСТИНА!!!

21.   Aпстинеция при анфетите няма има само психчска физическа няма в това сам на пално обедена няма страшно с врвмвто отшумява

22.   21 мерси .. аз знам, че физически няма абста, даже от амфорите не мисля, че е много силна, въпроса ми е дали се влушава обаче .. но да ти кажа вече не ме интересува, даже ме е яд, че съм пуснала тая тема не знам какво ме е прехванало.. хората тук са много злобни и това само ми влошава настроението

23.   Кфо ти пука ве мацка.. Не ги отразявай тия комплексари, дето се мислят за безгрешни! Момичето иска съвет, има нужда от помощ и иска да се оправи явно! А вие кфо, нареждате я, критекувате я. Било грозно.. Било жалко.. смешно.. Тя няма нужда да чува това, а да и кажете как да не стига дъното! Я се опръйте ве маняци баси критиците, човек има нужда да сподели и да поиска подрепа и разбиране, вие почвате да съдете от името на Бог. Въй неее.. стегнете се веее ;))

А сега към авторката: До кокото знам, абстиненция има към всичко, освен към тревата, защото в нея не се съдържат точно тия опиати, както в другите наркотици. Но не сам много запозната, така че потърси из нета.. Тук за направо за жълтата преса :D Айде успех

24.   Aбе .. що не се гръмнеш ти и твойте приятели ?!

26.   Значиии , критикуващите да си го наврът отзад!!! Аз от 3 год съм на Амфети и други неща покрай тях .Значи за абстиненцията супер кофти се чувствам след вечер като съм се била направила , обаче не ме е забелязъл никой досега да се държа по-различно , единствено съм малко по-раздразнителна а и 2-3 дни след това не ми се друса нищо така че не бих го нарекла абстиненция ами просто Афтърче ;)

27.   Физическата абсиненция минава за исвестно време ( при всеки е различно ) но психическото състояние "само още веднъж за последно" не върши работа и само от тебе зависи дали ще се справиш ( ако го искаш ) или не...
А за многознайковците по горе ако се искаше критика щеше да си пише .. Иска се съвет ...
п.п. За какво ви е тази грамотност в такава степен като не можете да схванете текста ????????

28.   (Aвторката) хаха .. номер 27 п.п ти много ме изкефи .. мм иначе нещата се оправиха вече употребявам супер рядко, колкото за вкус и по повод .. всичко е на 6.. не трябваше да пиша нищо .. просто имах нужда от помощ, която намерих .. благодаря все пак на хората в моето положение .. те единствено ме разбраха .. аа карайте я по полека .. иначе се затъва както бyквално в борчове така и преносно //

29.   СПИРАИ АМФЕТАМИНИТЕ ПРЕСТРАСТЯВАТ ГРУБО БЯХ ЗАРИБЕН 1 ГОДИНА НЕМОЖЕХ ДА СПРА ГРУБИ АБСИНЕНЦИИ АМА МЕ ХВАНАХА ПОЛИЦАИТЕ И ГО СПРЯХ НАБАРЗО И СЯ САМ МН ДОВОЛЕН АМА СПИРАИ ГИ ЗИМАИ ПО МАЛКО... Иначе Много много много много ЛошО

30.   Номер 29 .. вече няма никакви проблеми на кратко мога да се похваля, че е било просто мания, отървах се от наркоманията сега само по партита и специални случаи ( все пак не мога да се отвратя от тях :/ ) .. знаеш, че са хубаво нещо по дяволите

31.   Скъпи неграмотни наркомани или кандидат-наркомани, не се обиждайте, че първо ви наричам така и второ всеки нормален човек ще ви даде един и същ съвет - опитайте докато е време да намалите и спрете всичките гадости, с които се убивате! Вместо да учите и работите, да се забавлявате и да правите любов вие ще се превърнете в някакви жалки отрепки. Няма да ви се работи, да ви се говори, да не говорим за секс. А може би има надежда...?!!

32.   Наркоманията е психично и токсилогично заболяване според международния регистър на болестите. Ето малко да се цивилизовате "разбирачите": http://bg.wikipedia.org/wiki/наркомания. На всички дето само ругаят им пожелавам да им дойде до главата тогава друга песен ще запеят.

34.   какви сте зли обаче... момичето пише, защото има нижда от помощ, не от обиди... невежи тъпанари

35.   От 10г- сам на кофетки и нищо ми нема. (Апостол, 20г. )

36.   3 месеца не съм пипал амфет и още усещам психическа нагласа някои път да взема затова и не ходя на дискотека защото знам че като си пийна ще се навия и ще стане отново както първия месец депресия и разтревоженост. Не си мисли че с една линия ще ти е както преди дори няма и да я усетиш ще искаш пак и пак а афтера няма да ти е 1 2 дена :)