Споделена история от Наркотици и алкохол

Искаме да спрем тревата
Здравейте,

Ние сме две момичета, и искаме да Ви попитаме за съвет как можем да спрем тревата? Понеже ние живеем в едно малко градче и тук е толкова тъпо, че освен да пушим няма какво друго да правим. Всеки ден дните ни минават по един и същи начин.... Напушваме се... Дайте съвети какво да правим освен да пушим??

Коментари

2.   Четене на книги
Учене на езици
Спортуване
Помагане на нуждаещи се

3.   Вие не сте наред, честно... Не можете ли да се разхождате, да гледате телевизия, да четете книги, да си учите уроците? ! Нямали какво да правят и от скука се напушвали... И това е бъдещето на държавата! Ужас!

5.   Пфффф... ОТВРАТ! Млади момичета, нямали какво да правят, освен да се напушат. Ако е истина това де... То с тез акъли, и да спрете, все тая ще е. Вони от вас... Смърди ужасно...

6.   Хммм, две момичета много хубаво бихме си прекарали, ако ме разбирате какво имам предвид? :) шегата настрана.
Какво бих правил аз- ами например можете да четете книги, статии, да играете, да правите секс (щом пушите трева едва ли ви е рано за секс). Та доста работи- честно казано на мен не ми стига времето и спокойно бих приел вашето :)

7.   Гет а лайф, е т'ва направете

8.   Аз лично я спрях като казах край. Абстиненцията при тревата е нулева, просто го казвате и дерзайте. Признавам си, пропуших цигари след това, но и тях ще спра. Четете книги, пийте алкохол, а трева може да си позволявате веднъж-два на месец, все пак е и полезна. Ще се справите, стига да искате :)

9.   Явно има един модератор, дето като му е кеф, си трие коментари без причина. Тук има 1 коментар, дето направо завира авторката в кучи гъз и е публикуван, а моя съвсем нормален коментар, който не включва дори и намек за обида, не е публикуван. И това напоследък ми се случва доста често. Знам, че и сега няма да се публикува, но просто ми писна от този модератор. Повечето не са такива, но определено има един с доста объркани представи относно критериите за одобрение. Веднъж пък ми беше публикувал коментар, като ми го е отрязал наполовина отново без каквато и да е причина и така е променил смисъла му, като се е получило нещо, което не съм искал да кажа. "За" съм да има цензура, но този просто прекалява. Това вече минава границата на цензурата и се насочва към своеволия и диктатура, което не е добре. Сори за емоционалното изказване, но от няколко дни това се повтаря и ми се насъбра.

10.   Научете се да плетете и шиете и си правете дрехи. Или се грижете за животни и хора в нужда по някакъв начин. Опс, това май е много загубеняшко а? Вие искате да правите "яки" неща, разбирам.

12.   Номер 6 доста е попрекалил с лесбийското порно и жалките фантазии.

А съветите на всички останали са много странни. То е лесно да се каже, нали знаете? Ама е много по-трудно наистина да се направи - момичето каза, че са от малък град, което доста ограничава възможностите им за разнообразие. И тук на сцената излиза тревата.

Какъв е този стереотип за тревата тука не разбирам. Тревата не е чак такъв грях, стига да нямаш сериозна работа, даже браво, че сте успели да намерите някой, който да ви снабдява.

Иначе ако наистина искате да се отплеснете за малко от пушенето, просто съберете малко пари ако можете, влака или автобуса, и отивате за малко в друг град, за разнообразие.
И не искам да се превръщам в по-старото поколение на този сайт, но наистина, за четенето са прави, забавно е, пробвайте!
Но само за това са прави...