Споделена история от Наркотици и алкохол

Гаджето ми взима наркотици...
Здравейте, пиша тук са първи път. Не ми се струваше много умно, но после реших, че в това да споделиш и да си излееш мъката, няма нищо лошо. Аз ще споделя една история.

Един ден случайно намерих в джоба на гаджето ми някакви хапчета, прибрах ги и попитах моите приятелки дали знаят какви са. Една от тах ми каза, че това са съвсем безопасни наркотици. Но има ли безопасни наркотици?

Вечерта в дискотеката се напи толкова гадно, че имах чувството, че ще го убия. На другия ден го попитах за тези хапчета и той ми каза, че са на негов приятел, който му ги е дал да ги скрие, за да не ги намери майка му.
Въпроса ми към вас е дали да му вярвам?

Коментари

1.   Ми засега му повярвай пак ако намериш друг пат хапчета чак тогава може да не вярваш вазможно е да са на негов приятел... и между другото ако зима некви наркотици си личи... примерно става по нервен... зависи...от наркотиците....

2.   Аз ако съм на твое място - няма да вярвам. Сигурно са екстази, което също се познава като амфета (но амфета е малко по - широко понятие), а екстазито е много по - безвредно от тютюна, например. Проблемът е, че може да бъде смесено с други, по - вредни наркотици, за да се продава повече, или да му се засили ефекта. Не бих упреквал човек заради екстази. По - скоро за алкохол и тютюн, тъй като това са едни наистина опасни наркотици.

3.   Вярвай! Ако го обичаш наистина, имай му доверие и не поставяй такива глупости под съмнение. Освен това дори да са негови хапчетата, спокойно това не са твърди наркотици, а и дори и да се друса, приеми го какъвто е.

4.   Ектазито се познава бе има различни по цвят, форма и картинки. Убеди се първо дали тва са наркотици, после се чуди дали да му вярваш. Пък ако беше мойто гадже, не че само щях да му вярвам, а щях да му ги и открадна :Д

5.   Екстазито е любовен наркотик.
Предизвиква чувство на еуфоричност изпълнена с щастие и неописуема любов към всичко. Вземи се друсай и ти с него и всичко ще е наред, не го упреквай. В този вид наркотици няма нищо лошо. Дори да те е излъгал, това е било заради предположенията му как ще реагираш ако ти каже че са негови.. Спокойко, това не означава че е наркоман ! :)

7.   Aми аз му казах да бъде честен с мен,а той пи се развика като на някфо безначно същество

8.   НЕ

9.   Щом ти се е развикал значи се страхува..
много вероятно е да си подрусва ;]

10.   Tочно от това се страхувам

11.   Ти сама си преценяваш дали да му вярваш. От колко време сте заедно ? Лъгъл ли те е преди ? и такива неща.

12.   Не никога до сега не ме е лъгъл пак и аз много го обичам

14.   Еми порови се в джобовите му ... можеш да намериш още . А това значи че те лъже !!!

15.   Aми аз го попитах след като не ме лъже да ми каже на кой са той ми каза и след това аз попитах това момче, ноето той тварди че са негови и той го потвърди

16.   Aбе Мари не е възможно иво да се друса повярвай му той не те лъже

17.   .. Hяма по-добър лъжец от наркомана

18.   Eми изяж ги за да провериш!!!

19.   Абе № 5 какви са тези глупости - полезни амфети и пр.! Не давай тъпи съвети, защото от лека или по-силна дрога и от разни стимуланти никой не е прокопсал. Да не говорим в съчетание с алкохол какво става!
Авторке, внимавай. От наркоман и пияница добро няма да видиш. Изчакай, но заподозреш ли още веднъж /само веднъж!!!/ - бягай по-далече от този човек и хората, с които се движи.

20.   Дали друса или не можеш да разбереш ако се вгледаш по-внимателно в поведението му. Бившият ми приятел имаше проблем с наркотиците и винаги го разбирах кога е жзимал нещо. Като начало му наблюдавай очите- винаги се променят в зависимост от това какво е взимал, но от хапчета и прахчета зениците и стават огромни, очите стават като стъклени. Ако има необяснимо много енергия, а след това изведнъж спи повече от обикновено. Но ако наистина взима, което от все сърце ти пожелавам да не е така, не започвай и ти!!Ако се окаже че взима нещо по-добре се откажи от него!Ако се бориш за любовта ви само ще страдаш.От опит ти казвам че колкото и да ти е трудно трябва да разбереш, че това не е вече твоето момче.Докато е зависим наркотиците ще са на първо място.Само ще те залъгва, че иска да се откаже за да те задържи,но вероятноста да го направи е много малко, почти нищожнаИ още ако жзима нещо няма да може да се напие много, а дори да се е напил преди това жземе ли изтрезнява!Надявам се да съм помогнала с нещо!Късмет