Споделена история от Наркотици и алкохол

Голямата ми любов постепенно се превръща в панически страх
Здравейте!
Дълго се чудих към коя категория да отнеса историята си, тъй като тя не се вмества в нито една и накря реших, че е най-близо до тази, защото става дума за порок, но не за алкохол и наркотици, а за живот в подземния свят. Няма да ви пресъздавам най-новия екшън, а само ще кажа - мъжа, с когото излизам и в когото съм много влюбена се занимава с незаконни неща.., лоши неща...

В началото не знаех, мислех, че просто е съдружник в заложна къща, но скоро разбрах истината и то по много неприятен начин. Оказа се, че освен заложната къща той и група хора се занимават и с кражби на коли, обири, изнудване на хора и куп други неща от този род. Изпаднах в ужас като разбрах, как са пребили цяло семейство с малки деца, заради неплатени лихви в заложната къща, как са връзвали мъжа и са го влачили зад джипа..., когато го попитах за това той само се разсмя и каза - "Е, трябва да ги посплашваме, иначе ще ни мотаят с години.."

Не мога да повярвам, че ръцете на този мил и внимателен мъж са изцапани с кръв...Ами ако той има и друго лице, което не познавам, ако ми се ядоса и посегне и на мен..., честно казано вече стоя до него като "на тръни", страх ме е да го докосна, да си легна до него. Страх ме е обаче, как би реагирал ако му кажа, че искам да се разделим... Моля, ако някой е изпадал в такава или подобна ситуация да ми даде съвет, как мога да постъпя. Голямата ми любов постепенно се превръща в панически страх.

Коментари

1.   Щом се хвали пред теб,няма да е кой знае какъв гангстер.Решението е твое!!!

2.   Едно куче дето много лае, не хапе!

3.   Зарежи го ма

4.   АВТОР: До коментирали 1 и 2, въпроса е, че той не се хвали, а напротив - усмихва се и отрича, както съм написала, на въпроса ми дали наистина са влачили човека, каза, че няма такова нещо, а само са си говорили и го "посплашили". Още веднъж подчертавам, към мен той винаги се държи много мило, но щом един човек е способен на такива зверства, едва ли не би ги насочил към всеки евентуален дразнител, в случая - аз, при положение, че искам да се разделим. Към коментар №3 - обикновено, когато човек няма, какво да каже е по-добре да си замълчи, а и това обръщение "ма", говори не само за селски произход, а и за очевидна липса на елементарно възпитание и обноски.

5.   Разбирам те...бивш мой приятел се занимаваше с контрабанда на наркотици. Как се "отскубнах" от него още не знам. Може би, заяото реагирах много остро, когато научих за тази му дейност. В следващия момент, той знаеше, че ме е изгубил. За да се презастраховем подадох сигнал в полицията и просто не го потърсих никога повече.

6.   Боже, бягай далече, до като все още можеш. Не искам и да си помислям да имам такъв приятел. Спасявай се мила за да не съжаляваш след време!

7.   Познавам един приятел на гаджето ми - той и неговите приятели изнасилили мъж че им дължал пари. Иначе момчето е много мило, джентълмен и така нататък. Има си много сериозна приятелка, иска да се женят, твърди че тя е перфектна... но ходи по проститутки въпреки това. Не знам според мен има ли пороци, това говори зле за неговата личност. Лъже ли другите, ще лъже и теб. Груб ли е с другите - и ти ще пострадаш. Намери си друг който има идеали като твойте. Зарежи го и успех!

8.   Здравей.. Аз мисля че трябва да направиш нещо като това в коментара на 5 - за всеки случай.. А така или иначе може и да стане по-лошо и друг избор мисля че нямаш .. Бягай надалеч ! Айде успех и да пишеш какво е станало :)

9.   Обади се на полицията и му устройте засада.Рано или късно той ще ти посегне (престъпник си е, вари го, печи го, няма да се промени).След това го осъдете и го вкарайте в затвора.тогава няма да ти е неспокойно.

10.   Бягай....Плюй си на петите и далече от този човек!

11.   Дали ще останеш с този човек или не .........трябва да решиш сама без да се влияеш от нас ....това е въпрос на усещане . Аз искам само да ти разкажа че съм се сблъсквала с хора като него - те са двулични и с вроден талант да манипулират .

Знам че може да кажеш никой не те кара да взимаш пари от тях , но не е така . Те го правят условията в началото са едни а после ги променят , това е бизнес успешен защото 90% е на база психология и манипулация .

Мога да говоря много по темата защото съм изживяла всичко ........Зад обикновените заложени вещи който са само на повърхноста и за примамка , за който ти издават и договор се крие един много голям и мръсен бизнес
Но си задаи един въпрос ........и в отговора може би е твоето щастие

Доколко е способен да обича един човек , който за пари / и то за да се изхранва или да оцеле / лъже , манипулира и наранява физически и психически човек било то мъж жена или децата им ,защото и това правят .

12.   Дали ще ти посегне - незнам, обаче утре просто него може да го гръмнат, а може случайно да улучат теб. От друга страна зависи какъв мчовек си ти. Ако можеш да се примириш с човек, който изнудва и физически тормози хора за пари и пр. и не се притесняваш, че може и ти и той да пострадате - живей си така. Ако не - бягай надалече и не се страхувай. Ако трябва зплаши го и дори отиди в полицията.

13.   Аз бих го издала в полицията .. то как ше пребие цяло смейство че и деца е имало мале ти ен си нормална а представи си да направиш семейство с този човек и той така да малтретира тебе и децата ти.. честно бягай надалече шото тоя само лошо може да ти донесе...

14.   Опитай се да разбереш съден/осъждан ли е, има ли досие, регистриран ли е при ченгетата, евентуално за какво. Поне информация да имаш повече, за да може да прецениш обективно. Късмет!