Споделена история от Наркотици и алкохол

Абстиненция - колко лошо?
От 3 години пуша мара и не съм посягала към нищо по - тежко, от известно време, обаче ми е мерак да пробвам конфети.. Та въпросът ми е, колко лоша е абстиненцията, колко време ще трае и ще мога ли да изляза след като краша настъпи, и има ли някакъв начин да се избегне, или понамали.. Колко черти ще са ми достатъчни, като начинаеща?

И по - подробна информация за коката от някои опитен, има ли абстиненция, какво е чувството, колко време трае и etc.. (:

ПП в Лондон съм, ходя на Рейв партита и ще взимам само с повод ( за хората, които се готвят да нападат )

Коментари

1.   Щом е само с повод, не е вредно и няма абстиненция.

2.   Ако ти бях баща и с повод, и без повод с гьостерицата по задника, па да видим мара ли ще пушиш, пена ли ще дърпаш, гана ли ще шмъркаш.

3.   Авторката:към номер 2/ Но не си ми баща, мисля, че въпросите ми са зададени достатъчно ясно и ако не можеш да кажеш нещо, което ще е от полза, не е грешно да замълчиш.

4.   Номер 2 е прав че си егоист щом ползваш наркотици, просто се е изразил много грубо. Аз ако бях здрава никога нямаше да се друсам ама трябва и ти да се разболееш че да го осъзнаеш!! Няма за какво да ми се сърдиш, истината не е обида.
Прави каквото искаш живота си е твой...

5.   Здрасти, пишем ти от Варна :Р Не видях по-горе в коментарите, някои да ти даде отговор на въпроса. Аз също се познавам със Марийка, вече от около 4 години. Следвам германистика във Велико Търново. Работя, изкарвам добри пари, имам си и сериозна приятелка, която също обича Мимето. Живеем си добре. Хората които смятат, че марихуаната може само да те навреди, са много слепи и некомпетентни. За другия ти въпрос, амфетите. Жулкал съм доста пъти, последния беше във една дискотека. Така, първо да ти обесня за усещането. Ами, яко е. Върховно даже. Чувстваш се добре, спокойно и супер отпуснато. Немислиш за проблеми, оптимистично настроен ставаш към себе си и света. Като почне купона, ако комбинираш със мария и алкохол, нещата се засилват и стават още по приятни. След всяка цигарка и глътка алкохол, все едно се изтреляш повече и повече. Купон на макс, без умора и усещане за сън. Първите 12 часа след приема на амфетите, няма да си и помислиш за сън и почивка. Обаче умората идва неочаквано и просто трябва да легнеш да поспиш. 4 5 часа са достатъчни да те презаредят. Ще усещаш сухота в устата, лек световъртеж при ставане от легло, стол, диван итн. Не е много приятно, но се търпи. Пий повечко течности, без алкохол ако е възможно :D Накратко. Днес жулиш. Утре ще ти е смотано, но не през целия ден ако се наспиш. На последващия ден, всичко ще е спомен и няма да усещаш никакъв дискомфорт. Дано съм ти помогнал. Не съжалявай ако си позволиш да шмъркаш в Петък на дискотека или домашно парти, всичко ще е окей след това, стига да не ти става ежедневие. Дано съм ти помогнал!! :)

6.   Забравих да довабя. Колко черти ще са ти необходими за да усетиш ефекта? Ами строго индивидуално е. Аз съм 187см, 90кг. 4 доволни черти направо ме изтрелват, но не една след друга. Чертай поне през интервал от 20 - 30 минути, ако пиеш и пушиш през тва време. Така ще усетиш повече ефекта. Дори само да жулиш, пак си давай почивки м/у чертаенето.
Може да се намали малко абстиненцията, дори не мога да го нарека абстиненция, по-скоро лек дискомфорт и висока сънливост. Приемай течности, вода, газирано, сокове, дъвчи дъвка, хапвай сладко. Няма да ти е толкова тежко след това, ако правиш тея неща. Водата е най-важна!! Не се обезводнявай!! Кока не съм вземал, на практика не мога да ти обесня какво става. Зная от приятели, че всяка черта те кара да се чувстваш уникалноо поне за 30 минути. Няма нищо общо с амфетите, но цената на коката също е много висока. 90, 100, 150лв за грам. Хубава Ани можеш да намериш и за 20-25лв грама. Поне в нашия град. Успех :)

8.   "Немислиш за проблеми, оптимистично настроен ставаш към себе си и света. ".... А кой мисли за проблемите им и кой ги решава?

10.   Много внимаваите абсиденцията е огромна болка в ноздрите която се пренася в ушите и гърлото ако някога те е боляло ухо болката е 10 пъти по силна сякаш ти стягат слепоочията с менгеме и не минава по цяла седмица може и повече време нито ти се яде нито можеш да спиш и единствения начин да се отървеш ти се струва смърта точно в този период си предразположен към самоубиство има и статистика която го потвърждава много са сериозни нещата а които ги преооделее се замисля дали въобще си заслужава мъките и едва ли ще опита отново огромни болки са