Споделена история от Наркотици и алкохол

Ефект от Цикложил
Много хора от моето училище се друсат с цикложил. Аз исках също да опитам. Вчера си купих и пробвахме с един мой приятел. Но той ме измами и не си сложи(боклук голям). Предозирах, капнах си по 10 капки във всяка ноздра. Не можах да фокусирам с очите и ми се привиждаха неща и моите приятели ме ебаваха през цялото време, а аз едвам говорех не можех да говоря правилно от ефекта. След това ме изпратиха до нас. От там не помня нищо и не знам какво е ставало. На следващата сутрин се събудих с кашон от Sommersby. Имам чувството че след като съм се прибрал, по късно съм излизал и съм ограбил магазин. Не знам какво да прява, всеки момент може да дойде полицията пред нас. Страхувам се че може и да съм правил и други глупости тази вечер без да помня. Не знам какво да правя. Да кажа ли на родителите ми? Но се страхувам че ще ме набият яко и не знам ли още какво. Посъветвайте ме! От Велинград съм

Коментари

1.   Май още не те е пуснало

2.   Леле абе хора вие сте много зле, като искате да се друсате си купете нормална дрога, а не тоя боклук. Цялата глупава мода дойде от София и аз познавам човека, който за пръв път опита да се капе с цикложил. Тоя човек е ебаси изпадналия и няма пари за дрога и затова се чуди кфи глупости да си капе. Само ще ти кажа, че тфа е мега вредно и може да ти наруши зрението и цял живот да си виждаш размазано, мисли малко с тая глава.

4.   Здрасти, така значи аз се капя с това от месец и дори днес предозирах.. и направих гаф в супермаркет, тоест взех си вода и нямах да я платя и после дойде охрата и му говорих глупости естествето той си помисли, че ми има нещо.. Все едно, честно да ти кажа не е яко да предозираш ако мислиш да продългаваш дори и да си капеш по една капка пак ще ти е забавно.

5.   цикложила е най-откаченото нещо, стига да си капнеш точно капки :д имам толкова луди спомени хаха мисля, че прекалено много си се филмирал пич

6.   Аз съм човекът, който вкара модата и е брутално как някви си мислят, че ме познават. Капя се от 5 години и нямам проблем със зрението, а и не се затъпява, освен докато си накапан. Спокойно човек, изпий го съмърсбито преди да дойде полицията и няма да имаш проблем, а пък и да имаш, по-добре поне да си го изпил ;)

7.   Вече никой ли не може да се забавлява без дрога?

8.   хахахахахахаха и аз знам кой вкара цикложила в модата още миналата година по ндка :Д.... както и да е, одавна никой вече не се капе, мина му модата, така че наближава и вашия ред да спрете с тая простотия... като ще се правите на тежкари да си прецаквате носовете (защото цикложила ти пресушава лигавицата и също така уврежда, а при многократна употреба се появяват и рани в носа) по-добре взимайте бело или амфети - много по-качествена дрога и от опит доста по-приятна чувство хаха айде трошете си главата

9.   тези капки не са ли с рецепта

10.   Тея капки са боклук. Такъв синузит можеш да си докараш ако продължаваш. Гадно е. Не знаеш на кой свят се намираш. Приятелите ми имаха мания по тоя боклук и аз съм го използвал 5- 6 пъти след което те започнаха да изпразват едно шишенце за 5 дни и просто взех им капките и ги изкапах на земята. Много преебан наркотик. Пушете коз и не му берете грижите!!!

11.   Изхождате се. Пълните едно шише с фекалиите и урината. Затваряте шишето за един два дена. Дишате. Що за малоумни хора да се дрогират с фекалии, шишенца капки за очи, сиропи за кашлица...

13.   от цикложил няма да ослепеете не се притеснявайте, вреди на ситусите, но баш със синузит също няма да се уредите. По 1- макс 2 капки в ноздра вс би трябвало да е окей, чилваш малко, до 2 часа си окей. Ако искате да ви пусне по лесно яжте. Никога да не се смесва с алкохол!

14.   Споко и аз съм имал много такива моменти. Влизал съм в болница заради тия капчоци така, че или ги спри или не прекалявай с тях. Успех!

15.   И аз си докарах синозит от тези капки. Гадното е, че като предозираш не помниш доста от нещата, които си правил, халюцинираш, но ми се случи само веднъж да предозирам. Взимайте с мярка, ефекта ме радва, признавам ги тези капчици. Любими са ми и от 2 години не съм спирала да ги употребявам. Иначе нищо чудно да си извършил някоя глупост и да не помниш :д