Споделена история от Наркотици и алкохол

Тест за марихуана
Здравейте, аз съм момче от София. Та моята история е-купих си трева от едно момиче в училище, но бяхме в тоалетните (в нашето училище има навсякъде камери). Минаха 2 месеца и ни разбраха, изгониха момичето, а мен ме оставиха с предупреждение за изключване. Разбира се, родителите ми разбраха и ми направиха тест за трева, беше отрицателен, защото беше минало доста време (теста отчита за 10 дни) и сега през 10 дни ми правят тестове с урина. Та, не мога да не пуша докато стана на 18 такаче, някой може ли да ми каже как да се изчистя по-бързо след напушването? Номера с друга урина мисля, че няма да стане, защото след като се изпикая моята урина е топла, а ако не е наще ще се досетят. Моля ви за съвети... (коментари от сорта на "просто не пуши, ти си идиот щом пушиш и. т. н. са излишни :))
П. С. Моля модератора да пусне темата, защото е доста спешно!

Коментари

1.   Няма начин, просто не пуши. Аз съм живял заради работата си 3 г. в Холандия и съм видял, че тревата не е безобидна, променя характер, държание - всичко. Зарежи тези боклуци и си гледай ученето
Да, алкохолът също е вреден, но има една разлика - много по-бързо се чисти организмът и на другия ден си си ти. Марихуаната бавно те променя. Познавам личности, които са меко казано странни и антисоциални след дълготрайна употреба. Един мой работник трябваше да изхръля заради подобна промяна на личността, а не консумираше вече - единият ден си в добро настроение, другият ден си даун и друго следствие след дълга употреба е, че не можеш да се концентрираш и краткосрочната памет ти е много слаба.
Ако искаш да стане нещо един ден от теб - да имаш хубава работа, бизнес, доход, образование - зарежи тези боклуци и лайна. Ако сега почнеш, не ми се мисли що за човек ще си на 20-30 г.
Ще си провалиш бъдещето заради едната глупост. не си заслужава, а и тестът не може да бъде манипулиран

2.   От автора
Благодаря ти за отговора, разбрах те, но просто пуша през 2-3 месеца на някой купон и без това през другото време уча.. просто искам някакво развлечение. Благодаря за отговора, отново!

4.   Виж, жал ми е за теб, ако ти трябва марихуана, за да разпуснеш. Тестът и без това не можеш да го излъжеш - забрави най-малкото заради това.
Иначе всички сме били ученици, студенти, имаме стрес в работата. Най-добре се разпусна със секс и с фитнес. Разбира се, сексът да е с кондом, а фитнесът с мярка, но това са начините за истинско разпускане и удоволствие - е има и други глезории - почва се от масажи, през плуване и разпускане в СПА и тем подобни, но на твоята възраст най-достъпните средства си остават хубавият секс и хубавият спорт. Може и човек да излезне с приятели, но дори алкохолът не е решението, той поне е легален и знаеш какво пиеш, а като си отспиш си си ти. При марихуаната у нас не знаеш какво вкарваш в мозъка си, а и се събираш с хора, които ще се опитат да ти пробутат истинските лайна.
Истинско чувство на щастие, ендорфини без да ти се замъгли съзнанието ще изпиташ при спорт и след секс. Това е положението. Всички останали боклуци са дроги и мамят мозъка - не само марихуаната, но и цигарите, алкохолът, дори храната, ако е без мярка - изпитваш някакво лъжовно чувство за щастие и си унищожаваш всякакви възможности за истинско щастие. Заслужава ли си?

5.   просто не пуши, ти си идиот щом пушиш и т. н. :)

Ти не искаш да слушаш, ама това е истината, колкото и да не ти харесва.

6.   Теста не отчита като сложиш малко сапун. Малко парче да се разтопи или просто си насапунисваш ръцете и слагаш малко от пяната!

7.   Следващия път когато ти направят тест иди до аптеката и купи няколко такива теста каквито родителите ти използват. Напуши се и пробвай отделно с три неща да сипеш в урината - оцет, лимонтузу, белина. Чувал съм че няколко капки вършат работа.

И аз съм пушил в гимназията и знам че тогава други познати така правеха. Не го потвърждавам от личен опит. А има едно нещо, че това беше преди 12 години и сегашните тестове може да са по-усъвършенствани. Просто опитай и ще разбереш дали действат трите неща по-горе. Лимонтузу май е най-удобно щото е на прахче и винаги можеш да си носиш едно малко пакетче в джоба ако те сгащят неочаквано с теста;)

Ако не действат нещата със сегашните тестове после до следващия тест след 10 дена ще трябва да се потрудиш, нали знаеш - много вода, кисело мляко, тичане, потене. На сауна ако можеш да отидеш 1-2 пъти екстра. Зависи от метаболизма и организма, но за 5-6 дена знам че някои хора са успявали да се изчистят.

Успех и щом пушиш рядко не е чак такъв проблем.

8.   Мисля че се е изпуснало първото пасажче. Бях ти предложил след като ти направят тест, да се напушиш, да си купиш три теста от аптеката, каквито ползват родителите ти и да изпробваш да сипеш отделно белина, оцет и лимонтузу. Няколко капки трябва да са достатъчни. И да видиш дали действа на сегашните тестове. Едно време хората така се оправяха.

9.   Сипи малко белина в урината или се напушвай на 1вия от 10те дни, а през останалите яко пий яко бира и бирена мая така може и да се изчистиш, но белината е по сигурен вариянт.

10.   Абе, хубаво му казвате на момчето, ама то пита как да се изчисти по-бързо. Бях чувала, че може, но не помня как. В някакви форуми дали няма да пише?

11.   Така след този коментар смятам да прочета останалите тъй като 90 % от тях ще са затова че марихуаната е наркотик. Уви не е. Пич надявам се да ми видиш коментара и наистина се надявам да ти помогне. Така според моите открития по интернет THC т. е канабиноидите психоактивините в-ва в марихуаната се съдържат в мастните клетки. Просто след като си пушил избягвай да ядеш мазни храни и т. н и пий и яж много мляко помага за изчистването. Дано да съм ти помогнал.

15.   Защо упреквате толкова младежа не мога да разбера? ! Аз пуша от близо 10 години, имам хубава работа и доходи, социален съм и извършвам различни странични дейности без проблем. Стига сте демонизирали марихуаната, а вечер да се наливате с ракия пред телевизора. Всеки има право на избор!

17.   От автора
Благодаря за отговорите. Ще опитам някой път, но засега не ми трябва толкова да се напуша. ;д

18.   Няма да го излъжеш. И не слагай разни работи в тревата, че да не се натровиш.

19.   Имах подобен проблем, но теста ми го извадиха без да очаквам и се измъкнах на косъм. Ще ти дам няколко съвета - ако те тестват в домашни условия или вземи чужда урина и добави малко топла вода, както направих аз. Но ако не те оставят да си затвориш вратата на тоалетната тогава е тяга. Другият вариант е ако знаеш къде държат тестовете да ги замениш с други. Купи от аптеката примерно за кокаин или екстази, за нещо което ще излезе отрицателно. Сложи ги в опаковките от теста за трева и всичко точно. Късмет ;)

20.   Не можеш ли да се забавляваш без трева? Жалко е, че има личности като теб.

21.   Купувай си билка, ефекта е същия, цените са по-ниски, някой от тях още не са незаконни а и не те хваща на тестове. Говоря от личен опит.

23.   21, каква е тази билка?

29.   казвали са ми че ако пушиш трева с бонг не те хваща, но не съм сигурен.

30.   Доста ме уплаши първият коментар , чувал съм всякакви истории за тревата и множество хора я пушат. Лично на мен не ми действа добре , обхваща ме страшна параноя , а и не държа много , може да ме хване и от една дръпка колкото и невероятно да звучи. Пушил съм 10-тина пъти с приятели , но не съм очаквал , че може да затъпея или да ме промени , но човек от личен опит като го казва , това повече няма да го докосна.
Сигурен бях , че не е безобидна просто не виждам промяна в другите , мисля си , че от десетина пъти в продължение на няколко години не са ми оказали влияние. Не я харесвам , защото на мен не ми е забавно с нея. Интересни сами другите като се напушат и е доста интересно , но до там .

31.   Пий много мляко , теста няма да те хване !

32.   Вместо да го откажете със съвети, вие го учите как да се скрие и да продължи.... пълни идиоти

33.   Едно ще ти кажа приятелю, не ги слушай тези, които плюят тревата. Те са жалки необразовани хора, озлобени от собствената си безполезност. Аз пуша от 14 години и в момента живея и работя в UK и се чувствам прекрасно. Не пия и не пуша цигари, само ганджа. За тестовете не съм компетентен как могат да се излъжат, защото до сега не ми се е налагало да ми правят такъв. Успех.

34.   Слагаи 10 капки от лимон или лимонтозу там кадето пикаеш и си готов

37.   Нaй добре пуши след тестa веднaгa и нямa дa те хвaнaт до другия тест не пуши сaмо веднъж нa 10 денa

38.   21. Заради такива съвети като твоя, "Пуши билки" децата наистина отключват ред психични отклонения. А, хора като 1. приписват това на марихуаната.
Аз пуша трева от 8 години, като от 6 пуша всеки ден. Не смятам, че съм асоциален или странен. Уча в един от най-елитните университети в страната. (който за вас ще остане неизвестен)
Казал си: "Да, алкохолът също е вреден, но има една разлика - много по-бързо се чисти организмът и на другия ден си си ти. " - На другия ден си ти ама друг път, на другия ден съм като парцал от махмурлук.
Относно бързото чистене, пикото се чисти за няколко дни, може би искаш да кажеш, че то е по безвредно? !?
Марихуаната, разбира се, не е безвредна. Да, малък процент от пушачите отключват шизофрения, но много по голям процент от алкохолиците се докарват до цироза, пушачите на цигари до рак на белия дроб, устата, трахеята. Не, марихуаната НЕ Е безобидна. И противно на ВСИЧКИ твърдения навсякъде ДА тя пристрастява, при прекомерна употреба в дългосрочен план организмът привиква с присъствието на канабиноидите, и при намаляване на концентрацията им организмът си ги търси. (от личен опит)

39.   Пий си първата урина сутрин на гладно, след 2 дни организма ще се прочисти! Сутрин на гладно 150 милилитра урина! 2 дни и си готов за теста! После ще ми благодарите!

40.   Това е пълна глипост, пушенето на трева.
В един момент ще си съсипете живота.

44.   Не пишете глупости за тревата! Трябва да си голям комплексар да плюеш по нещо и да предлагаш стероиди кат по-добър вариант(човека с развлечение фитнеса... )! Тревата си е екстра, трябва да бъде легализирана и да си стане бизнес за милиони, както цигарения. Отделно се правят адски много полезни неща като масло например, или биогорива, хартия и още. Но тук не е това въпросът - за изчистване пий много вода! Ами тия полеви тестове на ченгетата има ли начин да го хакнеш?