Споделена история от Наркотици и алкохол

Амфети
Първият път като жулих амфети, ми дойде доста добре. След цяла вечер смъркане и коз, получих желаното надрусано състояние. На другия ден обаче тялото ми се разкъсваше от болки, гърлото направо ми гореше и имах чувството че ще полудея от измъчваща депресия. Сега е трети ден и тия симптоми продължават, умирам за сън. Мозъка ми е супер изтощен и болките продължават. Знам че тия ефекти са нормални след смъркането не некачествени амфети, но искам да разбера колко дни това състояние ще продължи и как се лекува - с обикновени хапчета и сиропи за гърло или по друг специален начин ?
М 19

Коментари

1.   Леле ти кви амфети си зимал бе след като си пушил коз би трябвало сичко да ти е ок но се пак знаеш ли как се лекува много просто сабери се някъде с приятелите кадето сте били снощи и минава много по леко като си с хора!

2.   Чудя ти се на акъла от какво ти произтича желанието да се тровиш, при положение че след това се страхуваш от последствията и търсиш начин да се отървеш от тях. млад човек си стегни се има възможности да бъдеш хем здрав, силен и енергичен и да се поддържаш в перфектна форма, също така да се научиш да изкарваш пари за да ти е хубав живота.
daks637

3.   А не трябваше ли да се интересуваш преди да вземеш тези боклуци? А после държавата ще плаща от моите данъци и осигуровки за лечението на такива като теб.

4.   Скъпи Н19, ...съкратено от Наркоман 19 :) Добре дошъл! Това е само началото, на един прекрасен живот, който те очаква. Амфетките са само началото. После идва спринцовката. После комуните. После пак спринцовките, десетки, двайски.... А после...незнам, никой не се е върнал от там, за да каже какво следва после!

П.С. Между другото само като съвет, много лесен начин да заработиш кинти, за да се надрусаш е да си продадеш гъза. Има много педали, който ще ти помогнат с материалната част на проблема. Ако искаш да ми кажеш нещо лично, се чувствай свободен. :) Не ми дреме за теб. Но да знаеш, че ще ти откъсна топките ако ми откраднеш чистачките и ги продадеш за 5 лева. ;)
Ралф

5.   Aхаха номер 3 и номер 4 : от такива безсмислени коментари като ваще няма смисъл, не съм писал тука за да ме упреквате и да си изказвате тъпото мнение за тва кво правя или не, а за да ми дадат съвет хора, запознати със случая. Така че такива като вас изобщо не ми дреме кво пишат. Дали друсам или не, си е моя работа, кво ви бърка вас ??
(Автора)

6.   Бърка ни и то много.

7.   Казах ти, бърка ме, само до там да не ми отмъкнеш чистачките.Всеки с проблемите си. Иначе не ми дреме дали друсаш, клатиш или тресеш.
Ралф

8.   Xах .. номер 4 .. единствено мога да ти кажа, да игнорираш тая категория .. освен ако не си потребител в случая ..не е вярно тва, че като почнеш от трева минеш през синтетика и стигаш до хероин.. ми не е вярно моа да ти кажа, защото всеки търси перфектния кик .. някои не го намират в тревата а в нещо по-скъпо .. други пък .. търсят нещо съвсем различно .. не всеки стига до отайката на наркоманията .. на автора само ше му кажа да внимаа, защото психическото закачане е непоклатимо .. трябва или да има някой до тебе който да ти помогне, или да си със стабилна психика, което не забелязах в четивото .. друсай, но мисли над това тогава .. виждаш нещата рационално и от друг ъгъл ..

9.   Уаууу, вземал си един вид аспирин слънчо, на прах, а това е афтър. Всяки амфет е боклук. Синтетик. Затова се предпочита кока и затова амфета е толкова ефтин. Спри да смъркаш амфет и си вземи екстази, не че те подтиквам, просто е малкоумно да се друсаш с амфети.

10.   Офааа оставете човека бе,злобари, пф... той/тя сиг вече е ок...а ако още продължава, по-добре да спре с амфетите и боклуците ;)

11.   Не моа да повярвам простотията на първите там 4-5 коментара. Тряа да съм свикнала с идиотщината на простолюдието, ама it gets me every time.
Satan

12.   :) номер 11, аз съм от простолюдието, за което говориш. Трудно разбирам написаното от теб на кирилица, още по трудно онова на латиница...прилича ми на английски, поправи ме ако греша. sometimes чета slol sometimes lon. ;)
Ралф

13.   Познавам една жена, която започнла с коза, мато по млада. Сега е на 30. Започна с кока. Видя и се скъпа. После дойдоха амфетите. Пълни лайна!!! Така няколко месеца. Започна да се разболява. Всяка болест я ловеше. Срив на имунната система. Отслабна фзически. Придоби странни виждания за живоа. Има семейство и дете. После се забърка в любовна афера с един себеподобен. Намира смисъла на живота си само в тази среда. Семейството и е пред разпадане. Следва загуба на работата... ? Вероятно това би донесло абсолютно обезсмисляне на вички човешки ценности. После не зная.... Историята просължава...
Вайно е според мен да се спрем. Дори и да изглежда трудно. Колкото по раного осъзмаем и избягаме от лайната. Толкова по-добре. Иначе следва съсипане на живота........ И ранна смъртност.

14.   Цял живот ще продължи това, цял живот...

15.   Може да е след 9 месеца, но не се стърпявам! Уж тоя там Ралфи не с интересува много, но редовно влиза в темичките за амфетите, ех ралфи, такива като тебе батка дето разпраат и дават много съвети, и си мислят, че които друса краде чистачки е тъп, скапан комплексар и тъй като сигурно пак, ще преповериш темата, въпреки, че изобщо не те вълнува нали, само 6ти кажа че изказванията на такива като вас гадни педаруги ни смятат за кенефа на турция... тъпи, ограничени, тесногръди лапнипишковци това сте... повече от 10 години друсам амфет, сигурно живея в имот за над половин милион Евра, на 30 години съм сменил над 30 коли, завършил съм и висше образование... тъй че, освен да ми пръднеш на оная работа друго не можеш да ми кажеш. Не се хаби да ми отговаряш защото хич не ме интересува, и няма и да влезна в тази тема повече. Бях се зарекъл да не коментирам такива като тебе, но не мога никога да се стърпя.

16.   Пич след амфет трябва да се напушиш така най-безболезнено минава, след което да си легнеш и да му удариш един здрав сън. Всеки сам отговаря за постъпките си. А относно наркотици моето мнение е, че всичко трябва да се пробва по веднъж! Но разбира се и да има няква граница, но пак казвам това си зависи от човека :)

17.   Към коментар 16:

Директно ще го кажа - пълни глупости. Продължителна липса на сън и храна в комбинация с трева може дори да те вкара в болница заради понижената кръвна захар. И дори и това да не стане, делюзиите и обърканото съзнание могат да те вкарат в много много много неприятна психоза, продължаваща в най-добрия случай поне докато отмине действието на джойнта.