Споделена история от Наркотици и алкохол

Последици от амфети
Вчера шмъркахме с един приятел половин грам амфет общо и сега пулса ми е ускорен, моля кажете какво да правя...

Коментари

1.   ПИЙ МНОГО ВОДА !!!! И НЕ ГО ПРАВИ ПОВЕЧЕ !!!

3.   Спри и не си съсипвай живота!

4.   Спри да шмъркаш

7.   НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАИ АКО НЕ ИСКАШ ДА СИ СЬСИПЕШ ЖИВОТА

8.   Не се притеснявай, това е съвсем нормално при този вид наркотик. Пий повече течности изяж едно, две кисели млека и до няколко часа всичко ще е наред. И спокойно гарантирам ти че няма нищо страшно

9.   Нищо ти няма ще се опраиш

10.   От мен на кратко --->пий мн течности не се събирай втори път с твоя "приятел" който ти е дал да шмъркаш...или ако ти си го подтикнал да шмъркате си си сам виновен и не се паникъосвай и не предприемай някви мерки,ако искаш да си адекватен до края на живота си.

11.   ами недей се притеснява пий течности и не изпадай в криза ако искаш да ЖИВЕЕШ НОРМАЛНО !

12.   продължаваи в същия дух докато няма да можеш и да пишеш в нета. защо се самосасипваш, нямаш ли си гадже

13.   Бъди спокоен пулса ти ще се оправи но недеи да шмъркаш повече не е толкова безобидно колкото изглежда. Аз сам се друсала с амфети (и не само) повече от 2 години и се радвам че спрях наи-после. Сега се чувствам и изглеждам доста по добре.

14.   шмъркай още да се оправиш още 2 грама шмракни и си готов ... за черната кутия ... спри да шмъркаш газар ли го даваш по този начин недей повече ... успех

15.   Брат, като шмъркаш амфети е нормално да ти се ускори пулса. Щи мине ;)

16.   Пий вода и стой на по студено.. след няколко дена ще се опраиш хах ;]

17.   Aмфетите са гадно нещо не ги опитвайте а ако сте ГИ СПРЕТЕ!!!!

18.   Абе не му казваите кво да праи...Вие сте взимали сигорно и знаете какво е... оставете аз съм взимала 3-пъти смисъл на големи интервали 1-жия път преди 1 год точно 2-рия преди 5 месеца и 3-тия миналата седмица не съм пристастена няма страшно от тва нешто то даже деиствието му не е толкова яко.

19.   Амфетите дигат възбуждат много ясно че ше ти патка сърцето щот му са действа, анито изнервя, еуфория чуек. А и кат земаш нещо първо прочети малко за него да не са притесняваш ко ти има ко ставва с тебе.

20.   Нещо нормално е тва и при такова количество, абе relax и тва е !!!

21.   СПРИ! По този начин само си съсипваш живота!:(

22.   Всеки дето смърка амфети и поддиква "приятелите си" да го правят е измет...край на историята....

23.   Шмъркай си бате нема проблеми от цифра време шмъркам нищо ми нема само дребни неща като : проблемчета с бъбреците,черния дроб,язвичка моеш да развиеш,до 3 4 месеца 100% гастрит,а за мозака вече нищо не стаа от него,ма иначе сам ОК ... давай нема ядове