Споделена история от Наркотици и алкохол

Не е спрял ХЕРОИНА ,,,
Историята накратко ... Най-добрият ми приятел е на 18 г. и наскоро открихме, че се е боцкал няколко пъти. След много увещания той разказа какво се е случило и защо е прибегнал до херцата. Дълбоко се раскайваше и обеща повече да не го прави ... Но УВИ .. днес случайно разбрахме, че отново се е боцкал ... той нежелаеше да ни се обяснява .. прекрати темата. Сега и представа си нямам как мога да му помогна .. и вече не му вярвам той ние лъгал не веднъж (мен и др наши мн добри приятели). А сега на къде??

Коментари

2.   Само техните могат да му помогнат, но и това не е вариант, по добре по бързо от колкото късно, а то ще стане ако не предприемете нещо!

3.   Е толква ли е тъп, че неможе да разбере какво ще му причини тоя боклук ?

Незнам опитай се да му обясниш, че този боклук го убива кажи му по-добре да пуши трева от колкото да се боцка.

4.   Номер 3 явно нямаш представа какво нещо е хероина!

5.   Лошо, ако той сам не осъзнае какво си причинява и не направи усилия да го спре, колкото и да му е трудно, никoй не може да му помогне. Ще става все по-лошо, ще става все по-зависим и накрая ще свърши фатално. А и пушенето на трева също не е решение, то също е лошо за всеки. В повечето случаи се тръгва от тревата, после се минава на инджекции и така човек се самоубива бавно, но сигурно. Мои братовчед почина скоро на 26г. от наркотици.... Беше ужас за себе си и за родителите си близо 10 години, и с всяка изминала година ставаше все по-лошо до края му. Той сам трябва да се осъзнае и да се пребори с дрогата. На никoй не го пожелавам, дрогата е жестока със всеки, който е посегнал към нея.

6.   хероин за тонус, може да е полезен от време на време. Винаги преди да се напия в петак, убивам махмурлука с една 10 кубикова инжекциика.

7.   Задължително трябва да информираш родителите му защото:
1. Той е най-скъпото нещо за тях и е задължително да знаят, че има проблем.
2. Само те могат да му помогнат наистина. Опасявам се, че ти просто не можеш да помогнеш.

А пристрастяването е толкова силно, че той сам не може да спре.

8.   Твоя най добър приятел е жив ТРУП!!!!!!!!!! Историята ти е пустана преди 2 месеца и 20 дни, ако четеш това съобщение, кажи ми как е положението сега.

9.   Сега накъде ли? Кажете ВЕДНАГА НА РОДИТЕЛИТЕ МУ! И ако трябва НАСИЛА го заведете в център за наркомани!!! Няма време за губене. Като бездействате и се чуддите, какво да правите, не му помагате, а само влошавате нещата! Няма време за губене! Спасете го!

11.   Как са нещата

12.   Брат ми беше същия юнак като приятелят ти, клиники, комуни, психолози бе какво ли не. След два-три месеца всичко започваше наново, след една торба хвърлени пари на вятъра, решението на зависимостта му към хероина струваше само 16 лева и един добър бой. Рецептата: Един хубав мариз и връзване със белезници за тръбите на парното, много течности и плодове богати на витамин Ц. В крайна сметка нищо не губите или ще умре по време на абстиненцията, която трае около две седмици или ще умре от свръх доза, но наистина ефекта е много поразителен след като две седмици се гърчи от болки по земята във собствените си пикня, лайна и повръщано и до сега не смее дори и цигара да запали.