Споделена история от Наркотици и алкохол

Наркотика на богатите
Какъв е вашия опит с кокаина? Вреден ли е според вас, ако се използва умерено? Бих бил доволен, ако се включат в отговорите хора, които са изпитвали еуфорията от белия прах, и такива, които са били зависими от него.

Коментари

1.   Що се занимаваш с глупости?
Какъвто и наркотик да вземеш, реалността ще те удари по-силно, а и продават бях хероин за кока, от което масово в Амстердам погинаха туристите.
Братовчедът на мъжа ми е на 65 г., богат и му е скука и шмърка този биклук може би половината си живот - физически го гледаш здрав, но нито може да води нормални разговори, нито да се съсредоточи, нито да е НОРМАЛЕН човек дори да не е шмъркал- май процесорът е отишъл.
Събираме се семейно понякога, но той е нетърпим. Каним го от съжаление, защото е самотен - нито приятели, нито жена освен задължителните "манекенки" за временна употреба, а и деца не може да има заради детска болсет.
Кокаинът е дрога за духовно бедните и самотни хора. Няма какво да спечелиш, а можеш да си ивредиш сивото вещество и да умреш като куче, ако ти пробутат боклук

2.   Всякакви наркотици са гадна работа. Казвам ти като човек, опитал доста неща. Кокаин съм смъркала 2 пъти. Може да почувстваш изтръпване на венеца (предните резци). Но съм съгласна с номер 1, че сега най-вероятно ще попаднеш на херц - пагубно. За синтетиките да не говорим - мешана скара с какви ли не прахообразни медикаменти от аптеката.. Рискът е голям, защото не знаеш кое как би ти понесло.

3.   И аз, като №1, съм на мнение, че това са много опасни играчки!
Наистина наркотиците и другите упойващи вечества могат да използват и за духовен напредък, но точно при тях границата в дозировката между лекарството и отровата е толкова тънка, че ако всичко не е в ръцете на някой много опитен шаман, обикновено конците се оплитат много жестоко.
Във всеки случай, в дългосрочен план и при безразборна употреба на никой не е донесло нищо добро.

4.   Едни шамари? Или една яка тупалка по главата, та да забравиш за това и да не питаш повече!

Лошо е, не ти трябва да знаеш. Не съм употребявал бяло никога, но не искам и да употребявам. Да, временно е готино, но с все изминал път започва да се трупа и ти се връща петорно след време.

Влагай парите в правилна вкусна храна, режими и тренирай! С идиотщини не се занимавай и се научи, докато е време... после става късно!

Поздрави, Узунов

5.   От автора : Спортувам всеки ден и ям супер здравословно, просто си позволявам по няколко магистралки, като съм на парти през 4-5 месеца, защото честно казано предпочитам на следващия ден да не се мъча с гаден афтър.

6.   Що не си в Тайланд, авторче, що не си там. За такива "няколко магистралки" автоматично получаваш супер здравословна затворническа храна, много удобен нар без дюшек, ежедневни тренировки с палки от надзирателите и една смъртна присъда за десерт. Жалко, че и тук не е така......

7.   Номер 6: Виж какво, това че някой индивиди с малък процент IQ се самоунищожават не значи, че не са хора и смъртното наказание не е удачно решение дори и за най-голямото престъпление, спрямо себе си или някой друг!
Не съм вземал кока но имам мерак да опитам. За какво иначе живеем, ако не опитаме от всичко по малко? Вземал съм и пико (метаамфет), амфет и екстази но само съм опитвал от тях, не че се друсам всеки ден. Джойнт и хашиш си пафкам, не ми дреме те са си растения на майката природа. Опитай и сам ще прецениш, дали е добре или не. Много хора казват "Всеки казва, че само иска да опита но след това се оплита" - да но не е така, изобщо дори! В зависимост от това каква воля и психика имаш ако искаш да не вземаш, няма да го правиш! Всичко останало е пълна глупост. Зависимите хора са зависими, защото те го допускат, поради лошият им начин на живот. Тези бедни душици са толкова заслепени, че няма как да се върнат от бездната. Това е от мен... надявам се, че съм бил полезен. :)

Миранов 19

8.   Имам и опит и наблюдения. Ако питаш дали е хубаво - да, на момента, но един момент няма цената на живота ти.Дали вреди - да, много. Просто нямаш идея колко много. Без да се усетиш , една сутрин ще отвориш очи и ще откриеш, че си болен, че нервите ти са разбити, че трудно се адаптираш към нормалното общество. Не се занимавай с глупости. Доста време се пазих, опитах за първи път на 28, но една година бях в "купона"....минаха няколко години от тогава, но още си сърбам попарата със здравето. Просто не си заслужава жертвата.Имай предвид, че кокаина е наркотик, към който се развива толерантност.Всеки следващ път ще имаш нужда от повече и така до кога ?! замисли се и не се занимавай с глупостите на измислени хора с изислен живот.

9.   Какво значи една година си бил в купона? Колко често си го употребявал?