Споделена история от Наркотици и алкохол

Вярно ли е, че тревата ти развързва езика?
Вярно ли е, че когато се напуши човек с трева, си казва цялата истина за случките които е преживял, стига някой да му подхваща темите за които да говори? Нещо като елексир на истината.

Коментари

2.   не, пълна глупост

3.   Е, не ! Голям смях пада като почнат да викат на тревата: весели цигарки, растение на щастието и прочие. Ама елексир на истината, олеле, Боже !
Към въпросата ти. До колкото съм запознат с "висшата", "благодетелна" форма на живот - трева и употребяването и може само човек да почне да се хили като бавноразвиващ. А при някой действа и по-зле като световъртеж и тем подобни. Тук защитниците на гореспоменатото растение ще почват да ми развиват теории как индианците пушили
трева, защото била полезна. В Холандия е легализирана, бля, бля, бля !
Да, ама не ! Тревата си е наркотик, а това, че холандците са я легализирали си е тяхен проблем. Нали се сещате, че в Холандия има и други "невероятни" неща като площада "Червените фенери". И ако това не е глупост не знам. Както и да е. Интересно ми е защо питаш ?
Ако си мислиш, че ще напушиш някой и той ще си каже истината това си е чиста доза престъпление. Така че по-добре не се занимавай с глупости.

4.   Не, тревата е отрова, от която ти препоръчвам да се пазиш...

5.   Не.

6.   Не, но зависи как му действа де.. то си е индивидуално

7.   Това е при алкохола и е строго индивидуално.

8.   Аре спрете с този хейт към джойнта бе... Това растение си е на майката природа и не виждам нищо лошо ако се употребява в границите на нормалното. И аз съм пушил но от известно време я спрях, защото ми писна. Колкото до темата - ами елексир на истината не е баш но ти стимулира въображението и всичко ти се се струва много по-различно и красиво. Ако употребяваш с мярка, ще ти е весело и забавно но ако прекалиш става лошо... Затъпяваш, рефлексите ти се забавят и изобщо се превръщаш в някакво неадекватно същество, което няма представа нито за часа нито за времето. Така, че не прекалявайте, пушете си от време на време за да ви е хубаво а не защото сте свикнали и не можете без поредната доза...

Миранов 19

9.   Ейй не е вярно всеки месец си пуша трева и не е така не те кара да си казваш истината напротив заливаш се от смях ;дд действието и е 2 часа да знаеш :)